Прескочи до съдържание

Здравейте Магелнци!


Препоръчани мнения

Ники Райков

Здравейте Магеланци!

Аз се казвам Николай и съм от София. Работя като Системен Анализатор.

Преди месец покорихме Западни Родопи, миналата седмица направихме и преход от Беклемето до х. Ехо в Стара Планина.

Обикалям колкото се може повече и търся предизвикателства за разходка.

Така стигнах до Саръ Кая в източни Родопи и възнамерявам да отида и да видя дали наистина е толкова труден. 

Сигурен съм, че ще имаме много споделени моменти заедно.

Благодаря Ви за приема!

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

52 годишна, маркетинг специалист от Пловдив, разведена. За съжаление не съм от непрекъснато пътуващите.Живяла съм 10 г в Италия, върнах се преди 6 години и се оказа, че нямам среда....нито компания за културни събития или пътуване. Обичам симфонична музика, джаз и лека, приятна релаксираща музика, не мога да слушам фолк, не обичам прекалено шумни компании. Обичам природата и животните, вегетарианка съм от 25 години по тази причина, не мога да си позволя да ям приятелите си животните.....Търся истинските неща в живота, стойностните хора, нежните , но силни души, които мечтаят да живеят в един по добър свят.....Предпочитам самотата пред повърхностните и не интригуващи опции......Попаднах на форума случайно в интернет и реших да погледна. Изглежда интересна опция за обмяна на информация.....Благодаря на всички, които ме поздравиха с Добре дошла.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Здравей Лея. Имай търпение и ще видиш, че тук средата е много приятелски настроена и след малко четене на теми, можеш да намериш вдъхновение. Тук има много примери на самостоятелно пътуващи и това в никакъв случай не означава лошо изкарване на почивката. Успех!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Добре дошъл, Ники!

Добре дошла, Лея!

Сигурна съм, че и на двама ви тук ще ви хареса!

А на Лея отсега да отправя покана за бъдещите ни сбирки в Пловдив, вероятно наесен. На живо хората са още по-готини.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.