Прескочи до съдържание

Кола под наем в България


Препоръчани мнения

Здравейте!

 

 Търся препоръки за рент-а-кар в България.

 

Използвах преди choice rent-a-car, но след тяхните ОГРОМНИ злоупотреби - не искам и да чуя.

 

Интересуват ме фирми в София (може и Пловдив). 

 

Мерси предварително!

Връзка към мнение

Не е препоръка от първо лице, т.е. не съм ги ползвал аз, но съм чувал добри мнения за топ рент а кар - https://toprentacar.bg/. Един колега от офиса ги ползва и беше доволен и нямаше никакви забележки. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...
  • 1 година по-късно ...
преди 14 минути , obsession каза:

Налага ми се спешно наемане на кола от летище София утре вечер до 06.08 сутринта (три дни). Някакви идеи? 

Ползвала съм тази компания - само веднъж, никакви оплаквания.

 

https://toprentacar.bg/ 

Връзка към мнение

Благодаря ти много! Високо ценя мненията ти, а коментарите ти винаги ми помагат - голямо благодарско!

...Май ще минаваме на вариант таксита...:dntknw:

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, замислям се тази година да  наема кола под наем за пътуване до Итали през януари догодина. Става дума за ски ваканция и не искам да оътувам със самолет и там да наемам кола, защото искам да си вземе нашето ски оборудване. Доста разглеждах и цените не ми се понравиха - повечето фирми искат много големи такси за излизане извън България. Аз ли бъркам нещо или това е положението и да обмислям друг вариянт. 

Връзка към мнение

Аз поне не съм срещал в България фирма която да дава коли с които да се излиза от България безплатно. Да не говорим, че повечето изобщо не дават.

Отделно в България цените не са ниски, има малко конкуренция и слабо търсене.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ползвал съм Херц и Еврован и в наемната цена беше включено излизане извън България -- с Херц в Гърция, а с Еврован в Румъния. Последно ползвах Херц юни месец тази година и на ден плащах по 30 лв за сеат толедо, ръчна скоростна, дизел, с включено ДДС и пълномощно за Гърция. За Еврован не помня какви пари беше преди две години, но сумата въобще не беше голяма за миниван за 8 човека. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За съседните държави няма проблеми - повечето фирми предлагат тази възможност срещо такса . Тези дни ще се обадя до няколко фирми да питам как стоят нещата до Италия.

Връзка към мнение

https://www.eurovan24.com/

 

Едни приятели ги бяха ползвали точно стая цел - бус под наем за ски ваканция до Италия/Австрия. Мисля пе и в друга тема имаше коментари за тях. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Повечето фирми предлагат тази услуга. Тези, с които аз спрях да работя - Choice rent-a-car дават в много държави.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 10 месеца по-късно ...

Пиша в тази тема с уговорката, че ако не е подходяща, някой от админите може да премести въпроса ми. Та, той е следният: някой може ли да препоръча фирма за коли под наем в България, където евентуално да направят някаква отстъпка за магеланци. 😀

Връзка към мнение
1 hour ago, Guinness said:

Пиша в тази тема с уговорката, че ако не е подходяща, някой от админите може да премести въпроса ми. Та, той е следният: някой може ли да препоръча фирма за коли под наем в България, където евентуално да направят някаква отстъпка за магеланци. 😀

https://rentacar-sofia.com/

 

За редовни и лоялни клиенти - отстъпки до 15%. - получавам си отстъпката наистина при всяко следващо наемане.

Връзка към мнение
преди 3 часа, Guinness каза:

Пиша в тази тема с уговорката, че ако не е подходяща, някой от админите може да премести въпроса ми. Та, той е следният: някой може ли да препоръча фирма за коли под наем в България, където евентуално да направят някаква отстъпка за магеланци. 😀

Виж препоръките в тази тема по-нагоре. Някой който да прави отстъпка за нас, че сме му симпатични няма, но предполагам цените в момента така и така са на дъното. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.