Прескочи до съдържание

Търся три двупосочни билета от София или Букурещ до Дубай


Препоръчани мнения

1. Рано е за покупка за толкова време напред. 

2. Провери Wizz и FlyDubai, каквото от двете излезе това е. Аз реално не съм виждал друга компания да има конкурентна цена по маршрута. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги каза:

1. Рано е за покупка за толкова време напред. 

2. Провери Wizz и FlyDubai, каквото от двете излезе това е. Аз реално не съм виждал друга компания да има конкурентна цена по маршрута. 

Благодаря!

Ще дебна :) 

Връзка към мнение

С Уиз най-ниските цени (около тези дати) са били около 100 лв отиване и 80 евро връщане, на човек.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Може да летите и през Истанбул - Сабиха Гьокчен с Пегасус . Цените може и да паднат ,като съм виждала и по 59 лв. еднопосочно от София. Този куфар ,ако го вместите в 3 чанти ръчен багаж по 8 кг и с разрешените размери на Уиз всичко ще е ок. Флайдубай не съм виждала да правят намаления . Миналата година като се прибирах с тях юли до бг билета беше около 200 $ .

Връзка към мнение

Ако полетите са за конкретни дати, варианта ти е явно ФлайДубай. И макар че цената за тях е горе долу добре в момента, по добре наистина изчакай. ФД се славят с честата смяна на дати и часове, а вие имате доста време до март.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Радослав каза:

Ако полетите са за конкретни дати, варианта ти е явно ФлайДубай. И макар че цената за тях е горе долу добре в момента, по добре наистина изчакай. ФД се славят с честата смяна на дати и часове, а вие имате доста време до март.

Много благодаря!!! 

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Изборът Уиз или Флай Дубай е очеваден, когато пресметнете трябва ли ви или не багаж. С рент-а-кар ли ще сте или с метро/такси на място.

 Дори билетът с Уиз да е 70 лева в посока, ако сложите и голям куфар, после платите такси от летището например до хотел в Дейра - няма никакъв смисъл. То има опции и за рейс и метро от Ал Мактум, аз не съм ги пробвала, понеже отнема доста време. 

  Аз винаги летя с Флай Дубай - имат Wifi (15 мин безплатен, после платен, но не е скъп), от скоро не винаги храна, но преди винаги имаше, имат за 30 дирхама и entertainment пакет, но 20 кг багаж ( а не 30 като Уиз), но вие като сте само за разходка и екскурзия и в ръчен на Уиз може да се поберете. Флай Дубай от София до Дубай понякога екстрадират и бежанци - нещо, което мен МНОГО ме дразни, но явно не е винаги и се свиква.

 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.