Прескочи до съдържание

Шоуто Imagine в Дубай


Препоръчани мнения

Някой гледал ли е Imagine(водно,лазерно,светлинно и огнено шоу) в Дубай Фестивал Сити?

Изглежда впечатляващо,а няма много информация в нета.Може би защото е пуснато в края на миналата година.

 

http://www.laservision.com.au/portfolio/dubai-festival-city/

Редактирано от christuff
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Ходих на гореспоменатото шоу.Представленията са три ,като временно има и четвърто-реклама на новия сезон на Game of thrones.Може би фонтаните ми омръзнаха вече и това тук ми хареса повече.Шоуто явно не е рекламирано много ,а и по-лошата локация си оказват влияние ,но от това спечелихме предвид ,че я нямаше тази блъсканица като пред фонтаните.

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към мнение

Изглежда също толкова феерично и интересно, колкото и фонтаните на Калифа. Жалко само, че са го направили на майната си. За някой, който е отседнал на Марината, какъвто беше моят случай, достигането до Фестивал Ситито беше 3 дни път с камили. Използвахме метро и някакъв рейс, който заобикаляше много, защото наоколо строяха нещо. А и според мен за първо посещение по-внушителни са другите фонтани. Както сам каза, това е само заместител, когато (или АКО) на някой са му омръзнали другите фонтани.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 часа, christuff каза:

Ходих на гореспоменатото шоу.Представленията са три ,като временно има и четвърто-реклама на новия сезон на Game of thrones.Може би фонтаните ми омръзнаха вече и това тук ми хареса повече.Шоуто явно не е рекламирано много ,а и по-лошата локация си оказват влияние ,но от това спечелихме предвид ,че я нямаше тази блъсканица като пред фонтаните.

 

 

 

 

 

 

 

Страхотни клипчета си направил!Много е красиво, голяма феерия! Благодаря ти, че го сподели!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, iliana_t каза:

Изглежда също толкова феерично и интересно, колкото и фонтаните на Калифа. Жалко само, че са го направили на майната си. За някой, който е отседнал на Марината, какъвто беше моят случай, достигането до Фестивал Ситито беше 3 дни път с камили. Използвахме метро и някакъв рейс, който заобикаляше много, защото наоколо строяха нещо. А и според мен за първо посещение по-внушителни са другите фонтани. Както сам каза, това е само заместител, когато (или АКО) на някой са му омръзнали другите фонтани.

 С кола под наем не е проблем.Но ние използвахме сафарито и  поискахме  да ни свалят не от където ни взеха,а в Dubai Festival City и после си хванахме такси.Хотелът ни беше в Бур Дубай и не излезе скъпо.За нощуващи в Дейра пък е още по-близо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

В интерес на истината сингапурското лазерно шоу на Сентоса се оказа по-добро от това на фестивал сити. Локацията на Дубайското наистина не е сред най-добрите и многото ремонти затруднява достигането му. Интересното е че искат да развият този район и чрез The tower която ще е най-високата сграда близките години и е точно до Дубай крийк и до фестивал сити. На мен лично фонтаните пред Халифата ми харесват повече, а и са класика и не омръзват.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 08 август 2017 в 22:56, naskobasko каза:

В интерес на истината сингапурското лазерно шоу на Сентоса се оказа по-добро от това на фестивал сити. Локацията на Дубайското наистина не е сред най-добрите и многото ремонти затруднява достигането му. Интересното е че искат да развият този район и чрез The tower която ще е най-високата сграда близките години и е точно до Дубай крийк и до фестивал сити. На мен лично фонтаните пред Халифата ми харесват повече, а и са класика и не омръзват.

На мен пък тези в Дубай ми харесаха повече пред Wings of time в Сентоса.Но това само показва колко са различни хората.Всеки го изживява по свой си начин. :)

Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.