Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Някой знае ли как стои въпросът с местата при Луфти? Ако не си платя избор на място, в момента ми искат по 35 долара, ще ме прецакат ли да седим разделени? Има ли правило?

Поздрави

Връзка към мнение

При Луфти никога не плащам за места предварително, но винаги правя онлайн чек-ин в първите минути при отваряне (точно 24 часа преди полета), за да си избера подходящи места...

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 10 минути , bay_kolio каза:

Някой знае ли как стои въпросът с местата при Луфти? Ако не си платя избор на място, в момента ми искат по 35 долара, ще ме прецакат ли да седим разделени? Има ли правило?

Поздрави

По време на чек-ин имаш безплатен избор на места, ще можете да седнете заедно, не се харчи по 35 сега.

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Duke каза:

точно 24 часа преди полета

Юли месец родителите ми летяха с Луфти до Щатите и ги чекирах онлайн... По принцип пишеше, че онлайн чекина започва 23 часа преди полета, но с изненада установих, че ми позволи и по-рано (около 29 - 30 часа), тъй като полетът им беше към 14:30, а аз успях да ги чекирам още сутринта към 9:30

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, chandni каза:

Юли месец родителите ми летяха с Луфти до Щатите и ги чекирах онлайн... По принцип пишеше, че онлайн чекина започва 23 часа преди полета, но с изненада установих, че ми позволи и по-рано (около 29 - 30 часа), тъй като полетът им беше към 14:30, а аз успях да ги чекирам още сутринта към 9:30

Това обикновено се случва ако с един билет се пътуват две отсечки. Например, последно преди месец за полет до Париж през Мюнхен, при отваряне на чек-ин, чекирах и двата полета въпреки, че този от Мюнхен все още не беше с настъпил "падеж". Тази особеност съществува и при останалите традиционни компании...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Duke каза:

Това обикновено се случва ако с един билет се пътуват две отсечки. Например, последно преди месец за полет до Париж през Мюнхен, при отваряне на чек-ин, чекирах и двата полета въпреки, че този от Мюнхен все още не беше с настъпил "падеж". Тази особеност съществува и при останалите традиционни компании...

В моя случай и първият полет - този от София, също не беше с настъпил падеж. Излитането беше в 14:30 от София на 29.07, с прекачване във Франкфурт. Чеки-инът трябваше да отвори в 15:30 на 28.07, за първия полет, но аз успях да ги чекирам още в 9:30 на 28.07

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.