Прескочи до съдържание

Ферибот или влак от Франция до Великобритания


elenitta

Препоръчани мнения

Здравейте, Магеланци!

През последната седмица във форума се обсъждаше тема за английската провинция и покрай нея и аз се зарибих много. Спретнах си тридневна програма, избрах хотелите и дойде проблема -цените на фериботите и влаковете. В момента сме в Белгия и пътуването ще започне оттук. Приятели скоро бяха пътували и ми споменаха цени на билети от около 30-40 евро в посока. В момента на посока ми дава над 100 евро, както с влака, така и с ферито. Мислим да пътуваме в петък рано сутринта -на 11 август и да се върнем в неделя следобед на 13 август. Някой ползвал ли е маршрута от Кале до Дувър/Фолкенстоун и как да открия поносими билети? Няма значение с влак или фери.

Връзка към мнение

Те са малко като самолетните билети, колкото по-рано по-евтино, а и сега е лятната ваканция.

Виж автобус, Eurolines или Flixbus, тях ги качват на влака.

Връзка към мнение

Благодаря, Neuromancer! Наясно съм, че е в последния момент и е топ сезон, ама големи разлики. Забравих да напиша, че сме с кола и двама възрастни с 3 годишно дете.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.