Прескочи до съдържание

Половин цена за такси от/до лондонските летища


Препоръчани мнения

С приложението Mytaxi можете да спестите 50% за път от/до лондонските летища до града. Включени са Хийтроу, Гатуик, Лутън, Станстед и Сити. Трябва да се плати с карта, регистрирана в приложението. Може да се ползва няколко пъти, до 30 септември 2017.

https://uk.mytaxi.com/halfoffairports

По принцип до Хийтроу например тарифата е фиксирана на 50 паунда, така става 25 паунда.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
На 8/15/2017 в 19:22, neuromancer каза:

По принцип до Хийтроу например тарифата е фиксирана на 50 паунда, така става 25 паунда.

Може би не правя нещата както трябва, но... Отивайки в Profile ==> Fare Estimate и проверявам курсовете до летищата са £100+. Къде видя, че курсовете до Хийтроу са фиксирани на £50? Може би тези фиксирани цени са от/до зона 1. Още не съм добавил кода, защото дори и цената с отстъпката при тези цени от 100+ не ми допада.

Забележка за новите потебители: При инсталиране и създаване на нов акаунт и карта, приложението ще ви дръпне дребна сума. На мен ми взеха £1, въпреки че пишеше, че ще ми вземат E0.50.

Редактирано от vorbis
пропуснах да напиша нещо
Връзка към мнение
преди 49 минути , vorbis каза:

Къде видя, че курсовете до Хийтроу са фиксирани на £50? Може би тези фиксирани цени са от/до зона 1.

О да, зона 1. От линка в първия пост.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Вече не само до летищата, а въобще, 50% отстъпка в цял Лондон до 30 септември

https://uk.mytaxi.com/septemberdiscount

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.