Прескочи до съдържание

Карти Diners Club


Препоръчани мнения

Но определено ще се възползвам в бъдеще от тази опция, вместо през epay -за сметките. Струва ми се много удобно.

Опцията е много удобна и плащането на сметките е без такса. За другото - не се притеснявай, няма да те charge-нат за посещението в салоните, защото не са минали 3 месеца от издаване на картата. Весело изкарване :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз моята я взех в четвъртък и в неделя я полвах безпроблемно в бизнес салоните, без да съм направил 500лв оборот. Това беше в Юни, предполагам и сега е така. Ако си шофьор, можеш да плащаш гориво с нея - приемат я големите вериги бензиностанции.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Моята карта е издадена на 25 юли. Ползвах салони на 31 юли, 14 август и 19 септември. До момента имам 2 извлечения и не са ми таксували салоните, макар че натрупания оборот по картата не достига 500 лв. Трудно се намират места, които я приемат. Не съм сигурна дали гратисния период е до 24 октомври или се брои юли, август и септември. Някой знае ли? Може ли да споделите в кои по-известни вериги магазини приемат картата?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Може ли да споделите в кои по-известни вериги магазини приемат картата?

Аз знам за тези: Бензиностанции Omv и Shell,  Metro, Виваком и Handy, както и в Happy Bar&Grill.

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На Еко и Петрол също я приемат, в София в ХИТ-а в Младост вече я приемат (минава на терминала на прокредит). При портчки от сайта на Доминус също върви.

В много ресторант с пост терминала на Пиб я приемат и се счита за оборот.

В два магазина с пос терминал на ПИБ са ми я отказвали, не знам защо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За новоиздадени карти Diners, със сигурност може да посещавате Вип салоните по летищата, ако от дата на издаване на картата не са минали 3 месеца. За който има регистрация в my.diners може да провери дали отговаря на условията за безплатно посещение: от СПРАВКИ -->Достъп до Вип салони. Избирате си датата за посещение, натискате Търси и то си казва:

New Bitmap Image.bmp

 

Трябва да се науча да добавям снумки :)

Редактирано от Радослав
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

О, да-така като го направя и излиза, че мога. Странно, до вчера не отговарях на условията, явно нещо в датите е имало :rolleyes: . Ура-а, от другата седмица нападам! :yahoo:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

На все повече места приемат Дайнърс.Към изброените вериги бих добавила магазини 345,аптеки ФармаСтор,дрогерии Lilly,като и всякакви квартални магазини,закусвални и труги търговски обекти.

Ако имате нужда от оборот,може да предложите да платите с картата комуналните услуги на ваш близък, пък той да ви даде парите на ръка.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

На все повече места приемат Дайнърс.Към изброените вериги бих добавила магазини 345,аптеки ФармаСтор,дрогерии Lilly,като и всякакви квартални магазини,закусвални и труги търговски обекти.

Ако имате нужда от оборот,може да предложите да платите с картата комуналните услуги на ваш близък, пък той да ви даде парите на ръка.

 

Приема се и в аптеки Ремедиум. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Вече и аз си имам чисто новичка карта Diners. Понеже никъде не мога да открия написано, че ако картата ти е нова, т.е. не са минали три месеца от издаването и , мога все пак да ползвам безплатно салоните по летищата...

 

bobole4e, честито! Да, можеш да ползваш салоните безплатно, без да правиш какъвто и да е оборот. Проверено с две вече не толкова новички карти на летищата в София и в Хамбург.

 

...За който има регистрация в my.diners може да провери дали отговаря на условията за безплатно посещение: от СПРАВКИ -->Достъп до Вип салони. Избирате си датата за посещение, натискате Търси и то си казва:

 

Точно така си проверявам дали имам достъп до VIP салоните за съответната дата, а можеш да видиш и крайния срок (датата) за правото ти на достъп. А той не е 3 месеца, а точно 90 дни от датата на издаване на картата. Иначе моята щеше да е валидна до 29.10.2016 г.

 

Познай коя е последната дата, на която мога да ползвам VIP салон, ако дотогава не успея да направя 500 лв. оборот - 27.10.2016 г. Сети ли се за "оня", общия ни полет!? :-)

 

post-735-0-66092400-1475937827_thumb.png post-735-0-89278700-1475937650.png

post-735-0-46911800-1475937406_thumb.png 

 

И сега... на кого да присъдим неучредения все още приз на магеланци - "Карък на месеца", а?! :- )))

 

P.S. Поне в "царевичака" няма VIP салон! За разлика от Хамбург! ;-)

 

post-735-0-33257100-1475938694_thumb.jpg

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой да е зареждал M-tel Prima или друга предплатена карта през My.diners.bg?

Изисква някакъв абонатен номер, който нито Diners, нито М-тел можаха да ми кажат какъв е. Казаха ми да пробвам да въведа телефонния номер и последните 4 цифри от ЕГН, но и така не става, даже ми излиза съобщение "Моля въведете парола", каквато съм въвела и е вярна.

post-1179-0-86829200-1476255817_thumb.png

 

Връзка към мнение

Според ОББ е номера:

 

https://ebb.ubb.bg/EBANK_Demo/fizicheski_lica/4.4.html

 

Пробвай с и без 0

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря, macf1an :)

Не става, защото аз се опитвам да заредя ваучера на майка ми, иначе сметките по фактура минават успешно. Днес ще мина покрай някой EasyPay да ги питам и ако стане номера, ще пиша как става, ако е полезно и за някой друг.

Връзка към мнение

При зареждане на Прима има една особеност. Случайно го разбрах, когато през лятото опитах да заредя примата на сина ми. Има някакъв срок, мисля 90 дни, след който зареждането става само на място в каса на оператора. Някаква тяхна тъпотия е това...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В тази връзка, БОРИКА са добавили Дайнърс в системата си за онлайн разплащания и ако плащате директно през сайта на Мтел, може да изберете Дайнърс:

 

borica.jpg

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Вчера си взех Diners от ПИБ и не съм подписвала записна заповед. Който го е спирало това, вече не е пречка :)

 

От поне една година това е така. Казва се запис на заповед...

Връзка към мнение

Има ли значение какъв тип точно ще е Dinners картата за rumbo, jetcost и сие? Насочила съм се към First lady, която имах преди години.

Редактирано от bibi
Връзка към мнение

Има ли значение какъв тип точно ще е Dinners картата за rumbo, jetcost и сие? Насочила съм се към First lady, която имах преди години.

Не.

Мисля обаче разликата беше в застраховките.Лимитите при Класик са по-големи.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не.

Мисля обаче разликата беше в застраховките.Лимитите при Класик са по-големи.

Аз имам и друга карта, та лимитите по застраховката не са проблем. Май ще избера класик все пак, заради леко по-ниската такса.

п.с. попълних си искането и най-накрая заби при взаимоотношенията с финансовите институции  :angry:  :angry:  :angry:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.