Прескочи до съдържание

Разпродажби на Lonely Planet


Препоръчани мнения

Вече повече от два месеца от изпращането на поръчката ми - в хартиен и електронен вариант (вторите отдавна съм ги смъкнала, разбира се). В пощата ги няма, последния път ми казаха, че сега не приемали пратки. Предполагам, че такива за изпращане. Досега не съм имала проблем с нашия клон. Свързах се и с Лоунли Планет, предлагат ми нови книги или възстановяване на средства. Мисля си, че не е много готино да искам рифънд, когато съм свалила електронните. Аз си обичам хартиените книги и ги искам по принцип (щом съм ги и поръчала), но не знам в сегашната ситуация дали да чакам изобщо нещо... Има ли проблем с карго полетите? До колко време може да се отлага новото изпращане? Някой получавал ли е скоро поръчка? 

Връзка към мнение

Аз имах проблеми с поръчките около Коледа и през януари. Първите изобщо не пристигнаха и се свързах да с поддръжката, пратиха ми ги отново и пристигнаха доста бързо. Поръчката ми от януари пристигна с доста голямо закъснения, спрямо обичайното време за пристигане, но все пак пристигна (около седмица преди извънредното положение).

 

Моя съвет е да с свържеш с поддръжката, те ще могат евентуално да ти помогнат, защото не мисля, че проблемът със забавянето има нещо общо с текущата ситуация (макар че тя едва ли помага).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Моята също е от януари. Притеснението ми е по-скоро, че на повторно изпратените книги би могла да им се отрази сегашната ситуация (ако им потвърдя да ги пратят пак). 😕

Връзка към мнение
  • 11 месеца по-късно ...
  • 1 година по-късно ...

Някой знае ли места в София, където се продават повече гидове на Lonely Planet? Отидох в най-големите книжарници, които знам. В Ciela, Greenwich и Оrange е пълна скръб, има по няколко книжки, а в Хеликон изобщо няма. Онлайн поръчка не искам, че се чака супер дълго, а и самата доставка от поне 8 паунда обезмисля всичките тези намаления. Това вече съм го играл, и с Bradt, и с Lonely Planet.

Връзка към мнение
Преди 1 час, Hakkâri Spor каза:

Някой знае ли места в София, където се продават повече гидове на Lonely Planet? Отидох в най-големите книжарници, които знам. В Ciela, Greenwich и Оrange е пълна скръб, има по няколко книжки, а в Хеликон изобщо няма. Онлайн поръчка не искам, че се чака супер дълго, а и самата доставка от поне 8 паунда обезмисля всичките тези намаления. Това вече съм го играл, и с Bradt, и с Lonely Planet.

https://bookshop.bg/bg/izdatelstva/lonely-planet?first_step=izdatelstva&second_step=lonely-planet&page=4&per-page=16

Обади се и питай какво имат.

Връзка към мнение

Благодаря много, ще видя. Вчера бях в Гринуич (на Витошка), имаха десетина гида на Л.Планет и 2 на Брадт, но не и тези, които търсех (Egypt, Scotland, Sweden…)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Поръчвал съм и от сайта на Bradt няколко гида. Дори и с 50% намаление (коледни или покрай черния петък), пак доставката стопява намалението и оскъпява стоката. Отделно че ги чакам по 2 месеца.

Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Здравейте, Имам следните гайдове свободни на символични цени. Повечето са нови, а другите почти неизползвани. Ако някой се интересува може да ми пише на личниIMG_2953.jpg.5ad7df18eee1d65717c4e15fbc7f59ee.jpg

Връзка към мнение

Здравейте, предполагам вече някои от тях са взети? Тъй като не мога да изпращам лично съобщение, дали може да ми кажете кои са ви останали и цена. Може да ми пишете на yavor_zahariev@abv.bg. Благодаря ви.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.