Прескочи до съдържание

Разпродажби на Lonely Planet


Препоръчани мнения

преди 1 минута , ruwenzogy каза:

Какво е това по време на   chekout

Преди плащане... В количката. ☺️

Връзка към мнение
преди 3 часа, chandni каза:

Разпродажба на Lonely Planet - до 70% с код JUMP по време на chekout. Ако минете през TopCashback, получавате още 15.15% oт останалата сума.

Гледам за книжни издания не работи, предполагам е само за електронни?

Връзка към мнение
преди 5 минути , Двуцветко каза:

Гледам за книжни издания не работи, предполагам е само за електронни?

Да, извинявам се... Става дума за всички eBooks на цена 5,95€.

Връзка към мнение

През кое е топ кешбек? Аз съм с кредитна картал Опции те са с кредитни карти като се почне от американ ексспрес, мастер и три вида виза и пейпал.

Връзка към мнение

TopCashback.co.uk - трябва да имаш регистрация и да отвориш линка към lonely planet през референцията в TCB.

Връзка към мнение
преди 2 минути , shnuky каза:

Аааа добре, благодар много. да тичам тогава, че съм си харесала еддин гайд за предстоящетото ми пътуване до западния бряг...

Приятно тичане и клИкане, а не клЯкане! :lol:

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...
  • 1 година по-късно ...

Lonely Planet в момента има разпродажба на електронните си пътеводители на цена 8,99$ или 4,99£ , а с допълнителен код още -20% EURAIL20 . 
Който е фен на ЮА има и огромен пътеводител от над 1000 страници за хипермегаултраниска цена от 10 левчета след намаленията..

https://shop.lonelyplanet.com/products/south-america-14?via=Z2lkOi8vbG9uZWx5LXBsYW5ldC9Xb3JrYXJlYTo6Q2F0YWxvZzo6Q2F0ZWdvcnkvNTllZTQ5YzFmOTJlYTE0MTg2MDU4Nzgw

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

С Лоунли Планет имам следния проблем.  Вече три пъти си поръчвам книжни пътеводители / през миналата година/ , плащам си ги с карта, и те не пристигат. Не се губят в нашата поща в Панчарево, защото сме познати и съм ги предупредил няколко пъти за това.  При миналата промоция около Нова година  поръчах отново, този път  на адреса на сестра ми в Перник - и познайте какво - отново не пристигат.....

Някой да е имал подобен казус, или пък да ме посъветвате  нещо.  Те са изключително сериозна платформа, много уважавана от мен, и не ми се вярва да се заиграват и излагат за някакви дребни суми.  А също така, преди тези случаи съм пазарувал от тях по същия начин поне десетина пъти без проблеми....

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , ruwenzogy каза:

С Лоунли Планет имам следния проблем.  Вече три пъти си поръчвам книжни пътеводители / през миналата година/ , плащам си ги с карта, и те не пристигат. Не се губят в нашата поща в Панчарево, защото сме познати и съм ги предупредил няколко пъти за това.  При миналата промоция около Нова година  поръчах отново, този път  на адреса на сестра ми в Перник - и познайте какво - отново не пристигат.....

Някой да е имал подобен казус, или пък да ме посъветвате  нещо.  Те са изключително сериозна платформа, много уважавана от мен, и не ми се вярва да се заиграват и излагат за някакви дребни суми.  А също така, преди тези случаи съм пазарувал от тях по същия начин поне десетина пъти без проблеми....

Проблемът не е с LonelyPlanet, а с нашите пощи

Връзка към мнение
преди 2 минути , Childish каза:

Проблемът не е с LonelyPlanet, а с нашите пощи

То и аз съм убеден, но четири пъти поред.....

Между другото, първия път бях много изненадан и си разменихме някакви имейли, та накрая хората ми изпратиха втори комплект книги безплатно, но повече ми е неудобно да го правя и си понасям загубите...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , ruwenzogy каза:

То и аз съм убеден, но четири пъти поред.....

Аз важните неща ги поръчвам през куриери.

Връзка към мнение
В момента, Childish каза:

Аз важните неща ги поръчвам през куриери.

Е, те не са толкова важни , просто пъреводители. доставката е безплатна и затова е с обикновена поща и трудно може да се проследи. Просто нямам никакви доказателства...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

@ruwenzogy щом адресът е в Панчарево, предполагам, че сте в къща, защото знам, че някои от непрепоръчаните и незастраховани пратки ги мятат редовно в пощенските кутии и някой съсед може да си вземе нещо. Това си е от работата на пощаджиите, които нямат общо със служителите в пощата (не е като при Еконт или Спиди определен служител от този район от офиса да доставя нещата). За нашата поща знам, че служителите в офиса съвсем не се разбират с пощаджийката, която прави точно такива мизерии и после хората идват да се карат с тези в самата поща. За такива ситуации използвайте посредник - Англия, Германия и тн. Добре че са Али експрес, щото тия нашите пощи съвсем ще фалират горките. 

Връзка към мнение

По-горе съм споменал, че пощаджийте от Панчарево са ни приятели и проблема категорично, не е при тях. За мен е в централното разпределение в София / да не споменавам колко картички не са ми пристигнали / .

В нашата поща ми споменаха нещо за митница, но аз не мога да си представя, че нещо мое ще отиде в митницата и няма да ме уведомят... 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз имам абсолютно същия проблем. Веднъж ми пратиха замяна и тя пристигна в нормалните срокове, но пратката, която поръчах точно преди Коледа я няма никаква. Сега чакам да видя какво ще се случи със следващата "партида" преди да им пиша.

Връзка към мнение

Аз пък, да се оплача и да се окаже, че е пристигнала пратката тази седмица :). Все пак, изпратена е на 23 декември а пристига тази седмица :(.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.