Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Благодарение на този табиет във форума освен, че си разменяхме подаръци с вече стари и верни другари, се сприятелих с една невероятна дама... Пам-Пам ... обичам те! 

 

та.. няма да пропусна и таз една година... пишете ме моля  и мен в кюпа !!! :)

Редактирано от Angelika
Връзка към мнение
Мартин Христов

От цялата зима най-хубаво е времето около Коледа  :santa:  Обожавам подаръците и се записвам с голям кеф  :santaclaus:   :cool:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз също искам да се запиша! В това напрегнато ежедневие, човек има нужда от усмивката и топлината на "непознат". Мисля,че това е една страхотна инициатива! .... А адресите кога и къде се публикуват (за да не питаме директно този,който ни определи жребият) - нали трябва да има и елемент на изненада,ако съм разбрала правилно...  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Редактирано от Тония
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз също искам да се запиша! В това напрегнато ежедневие, човек има нужда от усмивката и топлината на "непознат". Мисля,че това е една страхотна инициатива! .... А адресите кога и къде се публикуват (за да не питаме директно този,който ни определи жребият) - нали трябва да има и елемент на изненада,ако съм разбрала правилно...  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

Адресите не се публикуват никъде.

Всеки ще получи в пощата си тук адреса на човека(офиса на куриерската фирма), на когото има да изпраща подарък.

 

И никой не знае от кого да чака подарък. :)

Изненадата е пълна. ;)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Адресите не се публикуват никъде.

Всеки ще получи в пощата си тук адреса на човека(офиса на куриерската фирма), на когото има да изпраща подарък.

 

И никой не знае от кого да чака подарък. :)

Изненадата е пълна. ;)

само едни малки шарени бонбони се знаят от кой са :lol:  :P

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Записала съм само един човек. Така ли трябва да бъде?

Двама.Писах +1.Гледах Александра и още някой,че са писали +1,а в списъка са по един човек.

Връзка към мнение

Двама.Писах +1.Гледах Александра и още някой,че са писали +1,а в списъка са по един човек.

Сега ще добавя и съпругата ти.

Останалите просто се отбелязват, че и те ще участват. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.