Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Ако сега трябваше да избираме дивиз на Магеланци.ком бих предложил следния:

МАГЕЛАНЦИ- ФОРУМА НА ДОБРИТЕ ХОРА

Огромно благодаря на pamelanb  :) 

Оказа се, че тя не е моята Снежанка по волята на жребия, а Снежанка, защото тя и цялото и семейство са многоооо много добри хора.

Благодаря ти, Пам.

Ти си изключителна!!!

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Изчервих се...много! Недей така, бре човек!

За девиза съм съгласна :-) Форумът е събрал наистина добри хора. Известен факт е, че пътуващите хора стават по-добри. Дай Боже повече пътуващи хора :-)

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Пам и Роже да се готвят за почерпка, че ми съкратиха дните с тези неочаквани подаръци и похвали!!!

Поне два часа днес и то през телефона, търсих грешката си...

Алоооо, фенове на Париж, не така де! :) :) :)

Ще ме умилостивите с нови снимки пред Айфеловата кула през 2017г. :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Еее, моята Коледа е възможна.Днес спретнах и моя магелански подарък-небесно син,като за момченце.Лесно е с Вас,магеланци,лесно е за подаръци.Бъдете здрави.!Вас Ви чака Земята.А ти,Sexy,дано стюардеси те преследват цял живот!Все класни!Бъди ми жив и здрав!

post-6090-0-21681100-1481133077_thumb.jpg

Редактирано от cumalissa
  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Ех, събудихте Коледния дух и отнесе подаръка и от мен. Обеща да достигне получателя си в петък.

 

post-4953-0-83909600-1481140943_thumb.jpg

Редактирано от seagull_29
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Еее, моята Коледа е възможна.Днес спретнах и моя магелански подарък-небесно син,като за момченце.Лесно е с Вас,магеланци,лесно е за подаръци.Бъдете здрави.!Вас Ви чака Земята.А ти,Sexy,дано стюардеси те преследват цял живот!Все класни!Бъди ми жив и здрав!

Фичо харесва това

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз имам въпрос: чувам, че човекът който очаква подарък от мен му предстои пътуване. Как да си пусна подаръчето, така че да си го получи?

 

Или той ще си стои в офиса на Еконт до завръщането му?

Може и въпросчето да е тъпо, но нямам опит с пратки на Еконт, освен да получавам от тях. :blush:

Връзка към мнение

Аз имам въпрос: чувам, че човекът който очаква подарък от мен му предстои пътуване. Как да си пусна подаръчето, така че да си го получи?

 

Или той ще си стои в офиса на Еконт до завръщането му?

Може и въпросчето да е тъпо, но нямам опит с пратки на Еконт, освен да получавам от тях. :blush:

Отговорих на лични за конкретния случай. :)

 

Тези, на които предстои дълго пътуване е добре да ми кажат, както го направиха вече двама от участниците.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз си имам прекрасен подарък! Благодаря ти Traveler!

attachicon.gif20161207_120816_HDR.jpg

Ще има да чета...

 

Завид, този подарък е за най-полсушните :santaclaus:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Коледа е! Имам си,коледен подарък! :santaclaus:  :santaclaus:  :santaclaus:

 

Големи благодарности на Juliaaa за страхотният подарък и още по страхотните пожелания!!!

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Аааа, имам си подарък, Ура, Ура, Ура!

 

От (ако не се лъжа) един от най-невероятните магеланци! Не бързам с имената, защото още не съм го отворила (представяте ли си какви здрави нерви имам ;) че нямаше как да го пренасям през половината град до у дома по метрото в час пик. Но утре ще го разопаковам в офиса и ще се фукам и на мини-магеланската среща!

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Аааа, имам си подарък, Ура, Ура, Ура!

 

От (ако не се лъжа) един от най-невероятните магеланци! Не бързам с имената, защото още не съм го отворила (представяте ли си какви здрави нерви имам ;) че нямаше как да го пренасям през половината град до у дома по метрото в час пик. Но утре ще го разопаковам в офиса и ще се фукам и на мини-магеланската среща!

Е, точно това име ... няма сбъркване! ;)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз казвала ли съм ви, че съм си късметлийче ..а?! 

Ей на! Пак ви го повтарям ! :)

Значи получих :

 1 Благост за душата - прекрасно специално издание на Нешенъл...започвам да отмятам  местата и храмовете които ми остава да видя по света.

 2 Тренировка за ума - пъзел дето ще си го редя в дъждовните нощи и ще си го закача на стената на новото студио да се фукам какви храмове си имаме ние.

 3 И наслада за вкуса ми - прекрасни бисквитки с които ще се подкрепям докато редя пъзела ...лакома съм - да! ...

 

Благодарско, Марто! Да ти е весела и щастлива Коледата и да ти носи само благини !!!

 

Но не е само това...Имам и подарък бонус от втори магеланец ! Фръц! Фръц!

Ма ох, че ви обичам, беееееееее !! Целувки!!  И Много !

 

post-615-0-03583400-1481232929_thumb.jpg

  • Харесвам 36
Връзка към мнение

Аз казвала ли съм ви, че съм си късметлийче ..а?! 

Ей на! Пак ви го повтарям ! :)

Значи получих :

 1 Благост за душата - прекрасно специално издание на Нешенъл...започвам да отмятам  местата и храмовете които ми остава да видя по света.

 2 Тренировка за ума - пъзел дето ще си го редя в дъждовните нощи и ще си го закача на стената на новото студио да се фукам какви храмове си имаме ние.

 3 И наслада за вкуса ми - прекрасни бисквитки с които ще се подкрепям докато редя пъзела ...лакома съм - да! ...

 

Благодарско, Марто! Да ти е весела и щастлива Коледата и да ти носи само благини !!!

 

Но не е само това...Имам и подарък бонус от втори магеланец ! Фръц! Фръц!

Ма ох, че ви обичам, беееееееее !! Целувки!!  И Много !

 

attachicon.gif15450918_10211377039679884_1502069172_n.jpg

Подаръкът ти е много практичен и полезен!!!Браво на Марто!!! :santaclaus:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

21224ab1ea19787d270a59f4c74364c4.gif

 

Вече има доста изпратени подаръци, а малко похвали в тази тема! Хайде, похвалете се!

 

 

Анжеликоооо, какви са тези подаръци от втори магеланец? Ааааа? :lol:

Връзка към мнение

Потвърждавам и се фукам с  подарък от Георги Матеев

 

Сърдечно благодаря! Прекрасна Коледа и на теб!

 

IMG_20161209_0933362551.jpg

Редактирано от Lyubina
  • Харесвам 28
Връзка към мнение

И аз набързо да се похваля :) Благодаря от сърце на моя безименен Дядо Коледа за прекрасния подарък и чудесните пожелания! Признавам, че успях да открия кой е, но няма да го посочвам, т.к. вероятно предпочита да остане анонимен. Ако желае, нека да се разкрие сам :)

---

post-310-0-27410400-1481269910_thumb.jpg

  • Харесвам 21
Връзка към мнение
Мирослав Василев

Специални благодарности на Dani Magelan. Цялото семейство е много приятно изненадано от сувенирите и подаръците. С пожелания за весели празници.

 

post-205-0-91793500-1481288054_thumb.jpg

Редактирано от Mary
  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Днес имам двойна радост и повод за празнуване – имен ден и подарък от приятел магеланец!   :santaclaus: 

Сърдечни благодарности, bulpa за чудесния подарък и хубавите пожелания! С удоволствие ще си чета през дългите зимни нощи и ще правя планове за следващи пътувания и приключения.

Благодаря и на Снежанка за хубавата организация и емоции!

Щастлива Коледа и весели празници на всички!!! :santa: 

post-2831-0-89776700-1481287443_thumb.jpg

post-2831-0-52393000-1481287453_thumb.jpg

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

post-1412-0-70906100-1481291183_thumb.jpg

Специални благодарности на Снежанка Вили за прекрасния подарък и чудесните пожелания.

На всички магеланци пожелавам весела Коледа и благодатна Нова Година.

Моят подарък ще отпътува в понеделник.

  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.