Прескочи до съдържание

Милано 25 евро, Болоня 25 евро, Рим 40 евро, Барселона 60 евро и други


Препоръчани мнения

Съжалявам, че времето и физическите способности ми пречат да отговора точка по точка, но накратко е следното...

 

1. Темата е както за новаци, така и за опитни. Няма форум, който да оцелее без свеж приток на кадри, с тези теми гледам да ги държа по-формално за новобранците, факт, нищо лошо не виждам в това. В същото време, седмично синтезирани най-ниските цени помагат и на професионалистите, защото се съмнявам някой да преравя цялата мрежа на Уиз периодично и подобен списък да не му е от полза. Ако го прави, нека споделя улова си :)

 

2. Независимо по какъв начин ги пиша цените, дали със или без дискаунт, отстъпката е необходимо да бъде уточнена във всяка тема. Така че от неприятното усещане за някой от постоянното повтаряне на wizz discount, wizz discount няма как да се избяга. 

 

3. Абсолютно приемам забележката за цената на членството и от следващия път ще бъде написано в краткото обяснение към офертите. Но ще си останат като цяло с включен wizz discount, главно защото според мен болшинството от хората или имат членство, или биха имали полза от членството. Разбирам, че има конфликтни мнения и аргументи и в двете посоки, но това не е случай, в който може и вълка да е сит и агнето цяло.

 

Освен ако не влизам в пространни обяснения от по 2 страници всеки път, не цитирам никакви цени в заглавието да не заблудя членове или нечленове, а отдолу списъка да е двойно по-дълъг. Ама тоя вариант със сигурност ми се струва най-неприемлив така че отпада. 

 

Смятам, че начина по който предоставям цените е коректен, но ще се постарая цената на членството да присъства от сега нататък. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.