Прескочи до съдържание

Пролет, пролет, пролет, пролееееет


Георги

Препоръчани мнения

Хора, писна ми. Отвън в момента прехвърча сняг, а това е шести месец. Нямам против студа, но само с определената психическа нагласа. А психическата ми нагласа е Април месец якето отдавна да е на тавана.

 

Изнервям се доста брутално всеки път като подавам нос навън и откровено не издържам...минчо празниковците казват още поне 5-6 дена така, а аз се чудя че физически не е проблем да се оцелее около 0 градуса, ама психически...

 

Вие в България май се уредихте вече, ама аз тук ако чакам цъфнало дърво и щъркел ще си влача мартениците до Юни.

Връзка към коментар

Какво говорите, бре?

 

Аз се препичам на балкона в Бг, че да хвана малко аграрен тен, а децата са пощурели да играят навън от сутрин до вечер, някои по къси ръкави!  Има едно прекрасно синьо небе с едни перестни (не кемтрейлсови) облачета, абе идилия!

Връзка към коментар

Хаха, Георги, днес си пишем с един колега и той вика:

- събуждам се сутринта и се кефя на деня.
Питам го защо така, а той:

- Ами... днес не вали сняг!

Аман от това време и от тоя вятър... искам си пролетта!

Редактирано от djgeorgie
Връзка към коментар

Във Варна времето е супер вече цяла седмица. Е, беше малко облачно 1 - 2 дена ама си е топло и приятно. И на мен ми втръсна зимата вече. Дръвчетата цъфнаха и е много приятно да се разхождаш из града. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Екстра си е времето в София. Аз вчера си карах колело по къс ръкав :) Днеска вали и така ще е сигурно седмица, ама все пак тая земя има нужда от малко напояване. Единствените според мен, които имат право да мрънкат и да са недоволни в България са хората по селата около Струма, щото там си е страшно.

Връзка към коментар

Ваше Светейшество, искрено съжаляваме за нидерланската закъсняла пролет. Как е дипломната работа? Върви ли?

 

Тоя въпрос за дипломната е нарушение на правила, наказващо се с последно предупреждение!

 

Днес оптимистично мисля да си постегна колелото в очакване на топло време другата седмица, да видим...

Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...

Една година по-късно събитията се повтаарят - дъжд, дъжд, дъжд. От Великден до Гергьовден чадърите не могат да изсъхнат. Появи се ден слънце, но като гледам 10 дневната прогнозата започват да падат капки и от очите ми.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Една година по-късно събитията се повтаарят - дъжд, дъжд, дъжд. От Великден до Гергьовден чадърите не могат да изсъхнат. Появи се ден слънце, но като гледам 10 дневната прогнозата започват да падат капки и от очите ми.

Най-лошото е,че прогнозата за дъждовно и хладно време е до средата на следващия месец.Все пак докато не настъпи лятото на 22 Юни,ще е пролетно времето. :)  ;)  :)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз съм доволен - това си е истинска пролет, да ме прощават ЗАТОПЛИСТИТЕ дето постоянно ни плашат как съвсем скоро на майната си щял да иде тоя климат ...

Редактирано от Брани
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ЗАТОПЛИСТИТЕ дето постоянно ни плашат как съвсем скоро на майната си щял да иде тоя климат ...

Ще иде със сигурност.Фактите за глобалното затопляне са неоспорими,а и природните катаклизми в световен мащаб са все по-чести.Затова обикаляй света докато можеш пък след това........каквото стане.  :)

Връзка към коментар

Според мен човешката намеса влияе, но до толкова, че да промени и най-вече усложни нещата с които сме свикнали да живеем. Един вулкан обаче би могъл не само да промени, а да застраши, тотално да преобрази или дори изкорени живота.

Връзка към коментар

При такава "суха" зима, нормално да има дъждовна пролет, това е хубаво за посевите, единствено наводненията са голям проблем за някой села, на които за жалсот даже запомних имената с това.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Една година по-късно събитията се повтаарят - дъжд, дъжд, дъжд. От Великден до Гергьовден чадърите не могат да изсъхнат. Появи се ден слънце, но като гледам 10 дневната прогнозата започват да падат капки и от очите ми.

Е, аз където ходя, не вали. За 2-седмици в Англия не капна капка дъжд, а щом се качих на самолета за България и ги удави!

 

Сега в Сицилия същото, нямаше дъжд, а доколкото поглеждахме прогнозата за времето, в цяла Италия валеше.

Който не иска да го вали, да следи мойта програма! :P

Редактирано от но нейм
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.