Прескочи до съдържание

София - Сицилия двупосочен 26.12-30 или 31.12 2013?


Двуцветко

Препоръчани мнения

Връзвам билет до Сицилия през Рим с wizzair/air.bg и easyjet/blu express към 200EUR и нагоре за тези дати.

Някой да има по-свежи идеи на тази тема?

Благодаря.

Връзка към коментар

Връзвам билет до Сицилия през Рим с wizzair/air.bg и easyjet/blu express към 200EUR и нагоре за тези дати.

Някой да има по-свежи идеи на тази тема?

Благодаря.

 

wizz от букурещ до Катания директен, около 90 евро с wizz discount (110 без). В зимния сезон бих бил екстра внимателен с непланирани прекачвания, заради възможни закъснения. Според мен е несравнимо най-добрата опция това. 

 

Само тъпото, е че вероятно ще посрещнеш нова година на път, обратния полет каца в 16:25, но според мен си заслужава. 

Връзка към коментар

wizz от букурещ до Катания директен, около 90 евро с wizz discount (110 без). В зимния сезон бих бил екстра внимателен с непланирани прекачвания, заради възможни закъснения. Според мен е несравнимо най-добрата опция това. 

 

Само тъпото, е че вероятно ще посрещнеш нова година на път, обратния полет каца в 16:25, но според мен си заслужава.

 

Ако живеех в Русе или северна България, не бих се и замислил за този вариант но шофиране првз зимата 800км 15 часа отиване и връщане общо плюс 100EUR бензин/такси не е вариант. Благодаря все пак.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами просто е единственото предложение, коренно различно от написаното от теб като цена. За съжаление в тоя период снега винаги си е известен риск.  Има варианти за прекачване в Рим, но пак гонят 200 евро, а ако носиш куфар съвсем става зле... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

В крайна сметка направих комбинацията wizzair & blu express. Бях приятно изненадан от blu express като нискобюджетка с доста приличен и навременен сървис между Рим - Катания и обратно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В крайна сметка направих комбинацията wizzair & blu express. Бях приятно изненадан от blu express като нискобюджетка с доста приличен и навременен сървис между Рим - Катания и обратно.

Колко излезна?

Връзка към коментар

Рим - Катания и обратно малко под 100 евро, това по празниците. Иначе може до 80 евро да слезнеш. Уиз си ги знаем как стоят нещата там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.