Прескочи до съдържание

Волейбол


Георги

Препоръчани мнения

Спирам да гледам. Така не може! Плахи и нерешителни в най-важните моменти. Нямаме лидер, който да поеме отговорност. За жалост няма нищо случайно. Каквато държавата, такъв и волейбола...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

изглежда 4-то място им е тавана, явно с липсата на психика и постояннство няма как да се постигне повече; за съжаление от това, което виждам мисля, че съвсем скоро и за 4-то място само ще си мечтаем...

Връзка към коментар

Можем да се борим и за златото,но трябва да натурализираме Османи Хуанторена(без това не играе за национален отбор)и ако можем да вземем и някой разпределител(та бил той и дълбока резерва в Бразилия).Много муден е Братоев-не става за разпределител,но ние и нямаме по-добър вариант за съжаление

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Главният виновник за мен е Братоев - по-тъп разпределетел не съм виждала!!! Как не се научи, че има и център, поне да погледа какво правят другите...почти всяка атака през центъра е точка...

Връзка към коментар

Красен, Хуанторена взе италианско гражданство и се очаква /ако се разберат там със Зайцев, че са в голяма кавга от година насам/ да заиграе за Италия. Така че избери си друг. :P :P

Връзка към коментар

За съжаление се повтори класиката - избухване в 1-2 мача, после мъка. Най-важното според мен беше психиката във важни моменти, например резултатът е 17:16 за нас, идеална възможност за забивка или сервис, нашият играч обаче се дъни и вместо 18:16 резултатът е равен. Губим важните точки, особено в края на геймовете. Разпределителят е отчайващ, 3 пъти вдига на една и съща страна, където чака 3-на блокада. Явно това са ни възможностите, но повече ме дразнят приказките преди заминаване: Отиваме за медал, подготвени сме, може да бъдем изненадата на първенството и т.н. Абе вземете медала, пък после приказвайте. И пак да повторя: сърбите са от нашата черга, но вече станаха европейски шампиони, сега са 3-ти. А ние пак с дървените медали.

И последно: забранете на Любо Ганев да коментира!!!! :mad:

Редактирано от Hayasko
Връзка към коментар

Между другото съм ходила на тренировки на Тренто, обикновено ги правят открити и ние като едни доста  ентусиазирани фенове естествено се натресохме на няколко такива. Едно от нещата, които се разиграват и тренират доста упорито са разигравания при точен резултат. Какво  да се направи при точки 22-24, при 20-21, при 21-23 и прочие. Та както се казва- колкото повече тренирам, все повече късмет имам. :) :)

Редактирано от Тони
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тази новина ми е трудно да коментирам, защото не съм убеден доколко е добра за националния отбор, от гледна точка на всичко случило се през последната година и половина:

 

http://www.sportal.bg/news.php?news=450403

 

Тази новина мога да коментирам, но не искам, защото за мен е симптоматична относно амбициите на този национален отбор:

 

http://www.sportal.bg/news.php?news=450419

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Относно Жоро- ще играе за Габрово през новия сезон. Доста безумно, при положение, че там е и Добри, втория разпределител на националите ни.

Връзка към коментар

Новините около Османи пък тръгнаха съвсем в друга посока. Нали със Симон за изхвърлени от национала им от години, сега тяхната федерация е решила да им върне правата да играят за държавата си и се очертава една уникална Куба. Ще е удоволствие да се гледат. Е, срещу скромната сума от 10 000 долара на година, които да плащат на държавата за удоволствието да играят за чужди клубове. :)

Редактирано от Тони
Връзка към коментар

Тази новина ми е трудно да коментирам, защото не съм убеден доколко е добра за националния отбор, от гледна точка на всичко случило се през последната година и половина:

 

http://www.sportal.bg/news.php?news=450403

 

Тази новина мога да коментирам, но не искам, защото за мен е симптоматична относно амбициите на този национален отбор:

 

http://www.sportal.bg/news.php?news=450419

Коментарът ми за втората новина: значи за 4-то място се купонясва до 4 сутринта, предполагам за първо само до 1 часа :lol:

Добре, че не завършихме 6-ти или 7-ми :blink:

Връзка към коментар

Новините около Османи пък тръгнаха съвсем в друга посока. Нали със Симон за изхвърлени от национала им от години, сега тяхната федерация е решила да им върне правата да играят за държавата си и се очертава една уникална Куба. Ще е удоволствие да се гледат. Е, срещу скромната сума от 10 000 долара на година, които да плащат на държавата за удоволствието да играят за чужди клубове. :)

За това се учудих когато ми каза,че щял да играе за Италия.От дълги години някъде около пет италианците се опитват да го накарат да играе за тях,но под един или друг предлог Османи им отказва.По-скоро ще заиграе за Кения отколкото за жабарите. :lol:  :lol:  :lol:

Връзка към коментар

Жена му е трентинка. Това обяснява много. Османи иначе е много усмихнат тип, ако си му фен да ти взема автограф. :P :P

Иначе това с годините е точно поради натурализацията, и по-точно проблемите около нея.

А, забравих нещо. Около италианския отбор- там имаше и несъгласието и претенциите на Иван Зайцев относно привличането на Хуанторена. Голямо тръшкане беше, размени на обиди и прочие.

Редактирано от Тони
Връзка към коментар

Жена му е трентинка. Това обяснява много. Османи иначе е много усмихнат тип, ако си му фен да ти взема автограф. :P :P

Иначе това с годините е точно поради натурализацията, и по-точно проблемите около нея.

А, забравих нещо. Около италианския отбор- там имаше и несъгласието и претенциите на Иван Зайцев относно привличането на Хуанторена. Голямо тръшкане беше, размени на обиди и прочие.

Тони благодаря за предложението.Като играл дълги години тази игра съм фен като цяло на волейбола.Изключително се възхищавам на големите играчи(такива които говорят на терена).Да фен съм на Османи,но съм фен и на всички други които работят професионално и играта за тях е начин на живот.И не искам да приема за извинение,че играчите ни нямали опит(или поне са с по малко такъв от сърби и италианци),та те направиха 20-30 мача заедно.Това е все едно два сезона в българския волейболен шампионат.И вместо да им обещават 500000 награда,да вземат с тези пари да натурализират един кадърен разпределител и резултатите ще дойдат още на следващия турнир(без значение какъв форум)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

http://www.dnevnik.bg/sport/2013/10/13/2160002_mladejite_ostanaha_bez_medal_ot_svetovnoto_sled_obrat/

 

От една страна да кажем, че все пак е добре, че имаме читаво бъдещо поколение. От друга страна...явно и с новото поколение ще губим малки финали...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Чудно се получи! А утре играем с Холандия....познайте кой ще е виновен ако загубим :P

Е ще намерим виновник......при липса на такива из между играчите веднага става главния съдия,а ако и той не е виновен значи втория съдия и след него лайсмените,а след тях ниската зала,неподходящата настилка,силно викащата публика,меките топки,заслепяващите лампи,и на края но не на последно място-треньора.Успех с намирането на виновници. :lol:  :lol:  :lol:

Връзка към коментар

Е ще намерим виновник......при липса на такива из между играчите веднага става главния съдия,а ако и той не е виновен значи втория съдия и след него лайсмените,а след тях ниската зала,неподходящата настилка,силно викащата публика,меките топки,заслепяващите лампи,и на края но не на последно място-треньора.Успех с намирането на виновници. :lol:  :lol:  :lol:

 

Аз мисля, че Ели имаше предвид един друг Виновник... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.