Прескочи до съдържание

Опитвам се да открия една търсачка


Препоръчани мнения

Помня една търсачка, която имаше бутон 'need long layover' или нещо от този род, иска ми се да мога да му задам нещо такова, без да ползвам multi city, че тогава цените стават други.

Връзка към коментар

Филтрирането на резултатите е ясно, но аз искам целенасочено да поискам в search-а още long layover, защото предполагам, че търсачката нарочно ги изпуска като 'неудобни' и предлага предимно прекачвания с 1-2 часа изчакване, когато е възможно.

И аз искам да му кажа някакси третият leg например да го комбинира с по-късният полет.

Oбикновено търсачките позволяват задаване на часове, но само за първият полет, не leg по leg.

Редактирано от Oshko
Връзка към коментар

Ако търсиш multi city или там както се казва и си избираш точно полета който искаш, без да има stopover, дали няма да ти даде правилната цена? 

Връзка към коментар

Не съм сигурен, с multi city опциите са на лице, но съм останал с впечатлението, че излиза по-скъпо, екпериментирах и с multi city с два полета в един ден, изглежда е трудно на търсачките да комбинират някои полети, дори ако става дума за една и съща авиокомпания.

Връзка към коментар

Не съм сигурен, с multi city опциите са на лице, но съм останал с впечатлението, че излиза по-скъпо, екпериментирах и с multi city с два полета в един ден, изглежда е трудно на търсачките да комбинират някои полети, дори ако става дума за една и съща авиокомпания.

 

multi city позволява задаване на час, но е факт, че тогава търсенето става в по-тесни рамки. Ако полета ти е А-B-C и искаш дълъг layover между B и C, то ще трябва да въведеш и часовете на A и B за да ти изкара точно тая комбинация...малко объркано го написах, може би ако си по-конкретен ще е по-лесно. Спирката в Ню Йорк ли мъдриш? :)

Връзка към коментар

Спирката в Ню Йорк ли мъдриш? :)

Да :)

Но като гледам с multi city доста скъпо става, а не ми е толкова важно. Но пък с round trip също понягога ми вади варианти например с 10-12 часа, но само случайно, дори веднъж ми извади с 20 часа в Ню Йорк на връщане и след това още 20 в Париж, които вече не ги искам, така стана 3 дни връщането :lol:

Връзка към коментар

Да :)

Но като гледам с multi city доста скъпо става, а не ми е толкова важно. Но пък с round trip също понягога ми вади варианти например с 10-12 часа, но само случайно, дори веднъж ми извади с 20 часа в Ню Йорк на връщане и след това още 20 в Париж, които вече не ги искам, така стана 3 дни връщането :lol:

 

Ми я дай точно в кои полети се целиш да комбинираш да видим какво ще излезе? :)

В крайна сметка си ги резервирай отделно и това е, нали цената ставаше приблизително същата? Лек риск, ако променят разписанието на дългия полет и леко неудобство да оставиш куфара на съхранение на JFK...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.