Прескочи до съдържание

Кефалония


ttelena

Препоръчани мнения

Здравейте, предстои ми пътуване до Кефалония и искам да попитам :

-ползвал ли е някой ферибота от Астакос-Сами? 

_има ли газостанции на острова? 

-да ми препоръчате места за настаняване на които сте били

 

Връзка към коментар

Мога силно да препоръчам Алое студиос. Обичайно в букинг е пълно, но при директен контакт със собственичката винаги намира стаи, а и има отстъпка. Предполага се, че ще сте с кола, тоест достъпът до останалите интересни места ще е постижим. Преместили са ферибота, който тръгваше от Василики и сега оперира от Нидри на Лефкада до Фискардо, имам резервация за 6.09. За газ не знам. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ползвал съм тези фериботи многократно до Кефалония и Итака. За почивки и обиколки. Няма проблем. Малко е по-далеч, но приятно.
Разписание може да видите в http://www.ionionpelagos.com/en/content/109

Относно газ съм виждал станции, но не ползвам. Информация потърсете в https://www.mylpg.eu/stations/greece/

Кефалония не е малка, напротив и за настаняването първо трябва да изберете района. След което отсядайки често на острова мога да съм полезен. Но друго важно е все пак колко бихте дали за нощувка и какво настаняване предпочитате. 

Редактирано от Kris
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...
На 24.08.2017 г. в 9:33, SLX каза:

Мога силно да препоръчам Алое студиос. Обичайно в букинг е пълно, но при директен контакт със собственичката винаги намира стаи, а и има отстъпка. Предполага се, че ще сте с кола, тоест достъпът до останалите интересни места ще е постижим. Преместили са ферибота, който тръгваше от Василики и сега оперира от Нидри на Лефкада до Фискардо, имам резервация за 6.09. За газ не знам. 

Би ли споделил повече за мястото за настаняване. Много ли е отдалечено  от населените места? Има ли плажове в близост, ресторанти, магазини ...Благодаря!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.