Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,

Искам да попитам - пътуване до Щатите пред Торонто за предпочитане ли е. Например, ако съм с две прикачвания, по този начин проверката на митницата ще е направо на последната спирка или бъркам. Торонто транзит ли се минава?

Връзка към коментар

Според мен да - има по-малко хора на граничен контрол и митница, които се минават в Торонто и са за САЩ. Полетът до Columbus ще е domestic. САЩ имат изнесен паспортен и митнически контрол на няколко места по света, вкл на няколко летища в Канада. Торонто Пиърсън е едно от тях (YYZ)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На ‎2‎.‎9‎.‎2017‎ г. в 0:08, akair каза:

Според мен да - има по-малко хора...

Имаш предвид, да, че е за предпочитане или да, за митническата проверката? Защото съм останала с впечатление, че проверката се извършва на първото американско пристигащо летище (в случаят изнесеният паспортен контрол позволява това да се случи и на YYZ). Може и аз да се бъркам де, за това ми е любопитно да си го изясня.

 

Връзка към коментар

Митническата проверка е на първото летище в държавата.  Ако паспортния контрол е в Торонто, би трябвало и митницата да е там, защото от следващия полет ще излезеш на Domestic arrivals.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
11 hours ago, iliana_t said:

Имаш предвид, да, че е за предпочитане или да, за митническата проверката? Защото съм останала с впечатление, че проверката се извършва на първото американско пристигащо летище (в случаят изнесеният паспортен контрол позволява това да се случи и на YYZ). Може и аз да се бъркам де, за това ми е любопитно да си го изясня.

 

Да - за предпочитане е и да - транзит се минава, и да - митническата проверка е там.

10 hours ago, neuromancer said:

Митническата проверка е на първото летище в държавата.  Ако паспортния контрол е в Торонто, би трябвало и митницата да е там, защото от следващия полет ще излезеш на Domestic arrivals.

Това не е задължително да е така във всички случаи. Другото летище на Торонто (Billy Bishop) има паспортен контрол за САЩ, но не и митнически. Porter летят до няколко летища в САЩ - пътниците минават паспортен контрол в Канада и митнически контрол в САЩ.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Точно така си мислех и аз, но малко се разколебах като нона спомена...

На 9/1/2017 в 22:45, нона каза:

проверката на митницата ще е направо на последната спирка или бъркам.

На нея последното летище се предполага, че е в Кълъмбъс. А проверка ще й направят още в Торонто, ако лети през YYZ. Това ми беше мисълта :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.