Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, имам закупени билети до Шелероа в края на ноември с цел посещение на коледните базари в Люксембург и Трир. Днес видях, че е излязло разписанието на flibco, но часовете на пътуване до Люксембург и обратно много не ме устройват. Имам няколко въпроса:

Ако си взема билети за даден трансфер и го изпусна, билета изгаря ли ми и трябва ли да си купувам нов или да доплащам до 17е.? Понеже втория час е последен автобус за деня /има след това в 1 и нещо на следващия ден/ се чудя дали ще има места? Всъщност за последния час за деня от сега си е 17е.!!!! има ли смисъл изобщо да купувам от сега?

Знаете ли друг вариант за придвижване от Шелероа до Люксембург?

Мислите ли ако на връщане си оставя 1 час преди излитане на самолета ще ми стигне или да си се презастраховам и да си повися 4 часа на летището?

 

След като разписанието за Шелероа- Люксембург е излязло, а в същото време Люксембург- Трир липсва- да чакам ли или да мисля за друг превоз.

Редактирано от dikrasteva
Връзка към коментар

Има още една подобна тема

 

https://magelanci.com/forums/topic/8660-flibco-трансфери/

 

Ако изтървете автобуса,може и да ви изгори билета.По-добре идете на летището рано,а не в последния момент.

 

 

 

Връзка към коментар

Извадка от FAQ на Flibco

 

What can I do if I miss my shuttle bus or if my flight is delayed?

Unused tickets are not valid, and cannot be refunded.

However, we will allow you to use the next coaches free of charge if seats are available.

Regarding the route Luxembourg-Charleroi-Luxembourg, it is not possible at the stops (Arlon, Bastogne, Marche-en-Famenne and Namur) to use the ticket for earlier and later departures.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 56 минути , alienad каза:

Билетите за автобуса нямат конкретни часове и важат за целия ден.

И аз като ги ползвах последно бяха валидни за целия ден, но гледам, че от известно време насам са обвързани с час.

Връзка към коментар

За Брюксел ми е ясно-там те прехвърля към сайта на Brussels City Shuttle и наистина е без час, но останалите не са.

А по отношение на факта - един час преди полет - как мислите?

Последно сме ходили преди атентатите и не знам как е сега.

Връзка към коментар
преди 7 часа, alienad каза:

Билетите за автобуса нямат конкретни часове и важат за целия ден.

 Не е така. Имат часове. Опитах във Виена да се кача на предишния автобус, но шофьорът отказа.

Връзка към коментар
  • 5 месеца по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Кацам във Weeze 17:30, има шатъл на Flibco за Дюселдорф в 17:50. Имам много малък шанс да го хвана, затова не ми купува автобусен билет предварително. Моля, някой с опит да каже, дали мога да си купя билет от шофьора в последния момент, при качване, ако успея за 20 мин. да стигна от самолета до автобуса на паркинга (само с ръчен багаж съм).

Редактирано от tonica
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
  • 3 месеца по-късно ...

Чакаме всички... 🙂 Никой не знае. На сайта им пише "скоро", но кога ще е това "скоро" не се знае... Миналата година сме купили за декември на 14-ти септември, но сега закъсняха много.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Tani каза:

Знаете ли кога ще могат да се купуват билети за ноември?  Нищо не ми показва  за ноември flibco. Надявам се няма да  спират Bru CRL- LUX. 

Точно вчера им писах по повод неналичието на зимното им разписание и ми отговориха, че през идната седмица ще го публикуват. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 7.10.2018 г. в 19:59, yordanov каза:

Точно вчера им писах по повод неналичието на зимното им разписание и ми отговориха, че през идната седмица ще го публикуват. 

Тия вече се подиграват... И тази седмица изтече, а разписание няма... 12.10. е, а разписанието им е до 27.10., т.е. за още 2 седмици...

Връзка към коментар
преди 55 минути , chandni каза:

Тия вече се подиграват... И тази седмица изтече, а разписание няма... 12.10. е, а разписанието им е до 27.10., т.е. за още 2 седмици...

Пак им писах и този път ново двайсет:

 

 

E8845619-2144-4D67-9BF1-B86EDF429C50.jpeg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да... И на мен са ми отговорили, че около 18-ти ще е налично разписанието, понеже и аз им писах вече. Поне не може да им се отрче, че отговарят бързо.

Връзка към коментар

Днес най-после са пуснали разписанието и естествено аз цял ден съм затрупана от работа и чак сега се сетих да проверя, та евтините билети бяха посвършили, но... здраве да е!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Малко обратна връзка за трансфера между Бюрксел и Шарлероа. Flibco са пуснали много по малък капацитет от нуждите между Брюксел и Шарлероа и тази седмица в понеделник имаше опашка над 100 метра за автобуса, като се чакаше минимум 1-1,5 часа за да се вреди човек. Ако нямаш билет цената на трансфера е 17 евро, при минимум 5 евро промоционална цена.

Конкурентна автобусна авиокомпания по линията няма, но с таксита микробуси е възможно да се договори споделен трансфер за 15 евро на човек без да има нуждата да се чака на опашка. За такситата обаче трябва да се знае, че ги карат араби камикадзета. Надуват до край в таксито някаква арабска музика и карат с 160-170 км/ч по магистралата към Шарлероа....

  • Замислям се 2
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте,

 

искам да попитам дали би било проблем ако си взема билет за определен час за FLIBKO и не успея да го хвана,а се кача на следващия по разписание автобус (става въпрос за линията ЛЕТИЩЕ ШАРЛЕРОА-БРЮЖ).

 

Поздрави!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.