Прескочи до съдържание

Как се четат непрочетени теми


Препоръчани мнения

Не знач дали е за тая тема, извинявам се, ако е грешното място...

 

Има линачин да се листват темите с непрочетени мнения? Аз се хващам, че изпускам рази теми, защото гледам само главната страница, а там най-новите мнения са по едо на раздел. Честно, супер много ме мързи да проверявам всеки от толкова много раздели по отделно, та някаква такава функционалност би била удобство за мен :)

Редактирано от Kyuubi
Връзка към коментар

Да, а ако си във форумите директно ще е маркирано :) Хубавото, е че сега може да се върнеш да си дочетеш всичко, което си изпуснал, би трябвало там да са маркирани абсолютно всички непрочетени :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-горе вдясно на страницата има "Ново съдържание". Цъкаш там и после избираш "Форуми" вляво

Това е най-ефективния начин, за който писах още на третия ден тук http://magelanci.com/topic/144-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5/#entry528

и две мнения по-надолу.

А от панела с личния ти профил можеш да си задаваш за колко време назад да ти показва непрочетените теми/мнения. Примерно седмица, месец, два...колкото сам прецениш, че ти е нужно. Или най-добре от последното ти посещение. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.