Прескочи до съдържание

Тази събота, 30.09, обеден айляк из Пловдив?


Георги

Препоръчани мнения

Както е тръгнало, идната събота ще съм в Пловдив между 11:30 и 14:30. Някой иска ли да се видим за по една обедна бира, лека културна обиколка или просто да избичим един айляк? (това последното успях ли да го кажа по шопски?)

Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги каза:

Както е тръгнало, идната събота ще съм в Пловдив между 11:30 и 14:30. Някой иска ли да се видим за по една обедна бира, лека културна обиколка или просто да избичим един айляк? (това последното успях ли да го кажа по шопски?)

 

По принцип би трябвало да съм в Пловдив. Ако съм по-добре с удоволствие, че някакъв вирус се опитва да ме повали. :D

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Lindt каза:

За да не ви е скучно по пътя, може ли да вземете и мен? Жижо има други планове и точно се чудех какво да правя цяла събота. 

Има едно място в колата, заповядай. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз умишлено изчаквах малко да напредне седмицата, за да мога да потвърдя, е вече мога. С уговорката, че с бебе никога не се знае :)

 

Предлагам някой пловдивчанин да предложи място, около 11:30, защото нашето пристигане първо е трудно да се прогнозира до минутата, второ не ги знам местата в Пловдив :)

 

@T.E.Lawrence - ще ти взема каквото сме се разбрали. @Lindt - ще ти пиша по-късно да се разберем и с теб. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имайте предвид, че сега започва Капана фест и той върви с всички екстри - големи тълпи, пълни заведения, съвсем голям проблем за паркиране около центъра и т.н.

Връзка към коментар

А платени паркинзи има ли? Аз дори не държа да е в центъра, но предполагам ще е удобно за всички. А покрай феста може и да направим някаква програма :)

Връзка към коментар
преди 31 минути , T.E.Lawrence каза:

Точно до пешеходния мост има удобен и после фестът е близо. Ако ти трябва повече помощ как да стигнеш, пиши.  :)

OK, ще стигна, ама само кажете къде да се намерим :)

Връзка към коментар
преди 1 минута , T.E.Lawrence каза:

Точно след пешеходния мост има малък парк с места за сядане. Освен там?

Супер. Малкия парк, след пешеходния мост, около 11:30. Там се чакаме. 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар

И аз ще се включа :)! Тъй като не съм от Пловдив да уточним мястото:

Малкият парк след пешеходния мост е от страната на Главната, нали?  За вас след моста,  за мен може би преди мостаB)...

Връзка към коментар
преди 37 минути , Вероника каза:

И аз ще се включа :)! Тъй като не съм от Пловдив да уточним мястото:

Малкият парк след пешеходния мост е от страната на Главната, нали?  За вас след моста,  за мен може би преди мостаB)...

да

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.