Прескочи до съдържание

Краби ,конкретни въпроси за Tubkaek beach


cvetna

Препоръчани мнения

преди 49 минути , ivooo каза:

Много демотивиращо да си губи човек времето с писане .

ivooo, аз ти благодаря за всички полезни съвети и прекрасни места, за които си ни разказал!

Пиши, защото има и много такива, които с внимание те четат!

Аз съм от тях! :) 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Ivooo, аз също съм благодарна за съветите и насоките !!!!

Ако намерите "  красив остров за гмуркане ,за плуване с хубав и чист плаж ,с хубав ризорт.... " Тук ще добавя само евтин и без много хора пусни ми го на лични :).  Предлагам щедро възнаграждение  :lol: .

Това ме разсмя с глас :)

Имам още седмица да търся ......, пък накрая каквото - такова :)

На Ко Яао изглежда невероятно красиво !!! Но четох , че водата е варовита и от там идва мътилката ......... 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 28 минути , Mary каза:

ivooo, аз ти благодаря за всички полезни съвети и прекрасни места, за които си ни разказал!

Пиши, защото има и много такива, които с внимание те четат!

Аз съм от тях! :) 

@ivooo, бе! Имаш цяла фен група, как щяло да е безмислено... :mad::) Благодаря ти!

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Привет Магеланци ,

помагайте за Банкок . Спряла съм се на тези варианти :

Eastin Grand Hotel Sathorn

Banyan Tree Sathorn , основно заради скай бара

Avani Riverside Bangkok

Tower Club at Lebua  , пак зариди скай бара там .

Може ли да ме посъветвате за това ,къде е по -добре за туризъм . Едните са покрай реката - там ок ли е или да се насочим към Sathorn ?!

Rainy , очаквай отзиви от Пи Пи , все пак се вместихме там - изскочиха места .

Запазихме също и за Тубкаек за една нощ хотел .

В Банкок ще сме две нощи ,реално ще имаме един пълен ден ,ще се става рано и ще се галопира до речния пазар , после храмовете , вечерта се прибираме ,преобличаме , отиваме на скай бар и сутринта се прибираме . Кой скай бар препоръчвате ?

 

Връзка към коментар

От изброените от теб може би бих избрал първия с оглед на това, че е почти на входа на BTS станция. Гледам ги чисто логистично, нямам представа как са отвътре. 

 

Относно sky bar-овете виж съседната тема: 

 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, cvetna каза:

Привет Магеланци ,

помагайте за Банкок . Спряла съм се на тези варианти :

Eastin Grand Hotel Sathorn

Banyan Tree Sathorn , основно заради скай бара

Avani Riverside Bangkok

Tower Club at Lebua  , пак зариди скай бара там .

Може ли да ме посъветвате за това ,къде е по -добре за туризъм . Едните са покрай реката - там ок ли е или да се насочим към Sathorn ?!

Rainy , очаквай отзиви от Пи Пи , все пак се вместихме там - изскочиха места .

Запазихме също и за Тубкаек за една нощ хотел .

В Банкок ще сме две нощи ,реално ще имаме един пълен ден ,ще се става рано и ще се галопира до речния пазар , после храмовете , вечерта се прибираме ,преобличаме , отиваме на скай бар и сутринта се прибираме . Кой скай бар препоръчвате ?

 

Ако цената не те притеснява - Banyan Tree! :ok: Без колебание. Изключително висок клас хотелска верига!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря за препоръките .

Banyan Tree може би ще избера :)

Пък и Скай бара ще ни е на един асансьор път хахаха .Въпреки ,че и около реката има красиви гледки .

Още нещо да попитам , около Banyan Tree има ли хубави ресторантчета ?

Нашата идея за Бангкок е да не се шляаем много ,нещо не ни грабна ,леко мърляво ми изглежда .Знам ,че това му е колорита де ............... . Реално ще имаме там един пълен ден ,за който се чудя дали да ходим до този речен пазар на 80 км или да видим двореца с храмовиия комплекс .

Мъжете от компанията искат да ходят на онези шоута пинг - понг или нещо такова ........... ,къде да им търся и трябва ли да резервирам или там като отидем .......... .

Редактирано от cvetna
Връзка към коментар
На 11/9/2017 в 16:51, cvetna каза:

Реално ще имаме там един пълен ден ,за който се чудя дали да ходим до този речен пазар на 80 км или да видим двореца с храмовиия комплекс

Определено недей да губиш време за пазара, на пазари се ходи след 3-4 ден в Банкок по моята скала. Естествено, вкусове и интереси колкото искаш, но в единствения ви ден в Банкок да отидете на пазар е доста екстремно. Двореца и храмовия комплекс са класика, просто недейте да вярвате ако някой ви спре на улицата и каже, че са затворени. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте група,

да ви попитам как седи въпроса с консумирането на лед в напитките . Безопасно ли е и ли трябва да се въздържаме , също чешмяната вода освен за къпане и миена на ръце подходяща ли е за миене на зъби ? Става въпрос за Пи Пи ,в хотела който ще сме и капанчетата около него , Бангкок и Краби  ........... .

И някакви други съвети ,ако се сетите ..........

Редактирано от cvetna
Връзка към коментар

За Пипи и Краби не знам, но в Бангкок си миехме зъбите нормално - с чешмяна вода и проблеми не сме имали. Единствено в Занзибар сме си мили зъбите с бутилирана вода, но там дори и тази от чешмата беше солена, та не ставаше, затова ползвахме бутилирана.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте , завърнахме се от почивката . Бях обещала отзиви на Rainy от хотела на Пи Пи .

И така : на нас много ни допадна . Чисти бунгала , чисти и добре подържани общи части в комплекса , алеи ,градини /почти постоянно се работеше по тях / Бунгалата бяха доста просторни . В хотела имаше налични няколко ресторанта , ние посетихме веднъж рибния ,веднъж основнония / в който всяка вечер има тематична вечеря ,понякога и програма / ,но основно се хранихме в ресторантчетата зад хотела . И като цени и като асортимент ни допаднаха доста повече .

За плажа . Плажа беше приятен , особено при прилив , иначе е доста плитко и не подходящо за плуване / има два басейна / , има интересен риф пред хотела , видяхме от пъстроцветните рибки , баракуда , рифова акула .

Плажа е много чист , за разлика на други обществени на Пи Пи .

Прекарахме седмица там , накрая ни доскуча ,малко е монотонно там ежедневието и дейностите които могат да се извършват. Ходихме един цял дена на шнорхелинг до по-малкия Пи Пи и беше интересно и приятно .

Персонала говори слабо английски ,това понякога може да изнервящо , понякога е забавно ......... .

Ако имаш други конкретни въпроси - питай . Ще отговоря на драго сърце .

Хубав ден на всички и още веднъж благодарности на Ивооооо , Илиан  и всички ,които се включиха с коментари и съвети !!! Страхотни сте !

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 11 месеца по-късно ...

Здравей,Цветна.

предстои ни пътуване началото на март до Краби с горе-долу същото разпределение като твоето на дни и места.

Ще съм ти много благодарна, ако разкажеш повече за трансфера ви от Краби до хотела и обратно. Както и къде спахте в Краби последния ден.

 

Поздрави на всички магеланци и с пожелание 2019 да е изпълнена с много енергия и пътешествия!!!!

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.