Прескочи до съдържание

Нощувка около/в Чампино


Roberto Baggio

Препоръчани мнения

Здравейте, не намерих подходяща тема, в която да постава въпроса си, поради тази причина отварям нова. В случай че това не е правилно, моля да бъда поправена :)

 

Предстои ми ранен полет от летище Чампино в Рим до София и се двоумя къде да нощуваме предната вечер преди полета. Тъй като целта на посещението ни не е Рим, то и нощувката там, в конкретния случай, не е вариант. Търсим по-скоро нещо в радиус до 30-40 км. от летището, където хем да може да убием няколко часа следобeд/вечерта в разходка, тоест да има нещо интересно за разглеждане, хем да има къде да отидем да хапнем/пийнем вечерта, тоест да не е толкова забутано, че всичко да затвори в 8 вечерта. В района около Рим съм била единствено в Тиволи, така че всякакви идеи и съвети са добре дошли.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Roberto Baggio каза:

Предстои ми ранен полет от летище Чампино в Рим до София

Ако става дума за 8:00 на Раян, то ние също летяхме с него, нощувахме в Рим в района на Термини и на сутринта съвсем нормално стигнахме до летището. Хем ще има къде да се разходите вечерта, хем ще има къде да хапнете, хем сутринта трансфера ще ви бъде в рамките на 3€.

Връзка към коментар
преди 1 час, chandni каза:

Ако става дума за 8:00 на Раян

Да, полета е този, но ние сме с кола под наем, която трябва да оставим на летището преди полета.Изобщо не ни се влиза с кола в Рим и за това решихме, че Рим не ни много, много вариант за нощувка и търсим нещо в околността.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Roberto Baggio каза:

Да, полета е този, но ние сме с кола под наем, която трябва да оставим на летището преди полета.Изобщо не ни се влиза с кола в Рим и за това решихме, че Рим не ни много, много вариант за нощувка и търсим нещо в околността.

А вие кога смятате да я върнете...? В 6 сутринта не мисля, че някоя рент-а-кар компания ще работи, а дори и да работи, наистина ли искате да се разправяте с тях в последния момент и да рискувате да си изпуснете полета...? Далеч по-разумно е да върнете колата предишния ден и да не се занимавате в 6 сутринта с рентали...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.