Прескочи до съдържание

Хотел в Павел Баня


charlotte

Препоръчани мнения

Търся приемлив хотел в Павел Баня където има средно добри условия за преживяване на 7 дни. Целта е да се правят процедури и да се кисне в басейна с цел подмладяване. Ако сте ходили наскоро и имате впечатления, моля напишете. За сега виждам добър 4-звезден хотел, но цената е малко висока. Нещо около 3 звезди за началото на ноември? Мерси

Връзка към коментар

Целта е да се правят процедури и да се кисне в басейна с цел подмладяване. 

Хаха- чувала съм, че там обстановката предразполагала... Но, не съм ходила в Палавата Баня:)

Връзка към коментар

Ще ти кажа хотел от който всички са доволни(брат ми го посещава всяка година именно заради процедурите).Добре изглежда,чист,хубава кухня и най-важното добри специалисти.За да не се получи реклама ще ти го пратя на лични.

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Е? Защо е тази тайнственост? Сподели с всички:)

Не съм изказвала мнение, че процедурите не са важни. Просто, не виждам лошо, те да бъдат съчетавани и с добро изкарване, за което познатите ми гарантират. Все ми се струва, че добрият душевен комфорт предразполага и за бързо физическо възстановяване

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не съм потаен.Форума е посещавано място и не искам определени хотели да трупат дивиденти(безплатната реклама е най-хубава,точно защото е безплатна).А относно почивката в Павел Баня искам да знаете,че е почивка с главно "П".

Връзка към коментар

Не съм потаен.Форума е посещавано място и не искам определени хотели да трупат дивиденти(безплатната реклама е най-хубава,точно защото е безплатна).А относно почивката в Павел Баня искам да знаете,че е почивка с главно "П".

 

Ограничението за споменаване на български хотели е да натрупаш 30-ина мнения. Ти ги имаш с горница, така че мнението ти няма да се приеме за реклама на хотела, а за искрено. Може и ревю да напишеш :)

 

Бре, там ли си варяха компотите на чешмичката или друг курорт беше?

 

Велинград :)

Връзка към коментар

Миналата година точно по това време бях в Павел Баня за една седмица, защото бях го закъсал сериозно с фюзелажа :)
Бях се запътил за хотел Маркони като имах добри отзиви откъм база и профилактика/рехабилитация, но нямаше места със седмици напред.
И се озовах в 4*-ия Севтополис. Никак не беше зле по всички показатели, но си е цифра особено, ако включиш и процедурите. Ако си само за мин. водата
и вътрешния басейн в крайна сметка цената не е чак толкова нанагорно като се замисли човек, защото имаш вкл. закуска и вечеря и на обяд с една супа и салата с бира си ок,
ако това е проблема. Между другото скоро резервирах за идните седмици един дълъг уикенд там.
Като бях там ходих до този Маркони, прави добро впечатление също, по-малък е доста, 3* и е новичък. Мисля, че това са двата добри варианта там.
Срещу Севтополис е комплекс Милениум, които доколкото чух се стопанисват от един собственик, не знам до колко е вярно. Прилично място, но по-скоро като санаториум отколкото като хотел.
Бившите държавни бази изглеждат депресиращо, но е пълно със страдащ народ.
Има и семейни хотелчета, но за процедури трябва да търсиш къде да ходиш, ако си отишъл за това.
Гледам на сайта на общината има добър списък от места http://pavelbanya.eu/static.php?page=Ukazatel-hoteli

Връзка към коментар

Миналата година точно по това време бях в Павел Баня за една седмица, защото бях го закъсал сериозно с фюзелажа :)

Бях се запътил за хотел Маркони като имах добри отзиви откъм база и профилактика/рехабилитация, но нямаше места със седмици напред.

И се озовах в 4*-ия Севтополис. Никак не беше зле по всички показатели, но си е цифра особено, ако включиш и процедурите. Ако си само за мин. водата

и вътрешния басейн в крайна сметка цената не е чак толкова нанагорно като се замисли човек, защото имаш вкл. закуска и вечеря и на обяд с една супа и салата с бира си ок,

ако това е проблема. Между другото скоро резервирах за идните седмици един дълъг уикенд там.

Като бях там ходих до този Маркони, прави добро впечатление също, по-малък е доста, 3* и е новичък. Мисля, че това са двата добри варианта там.

Срещу Севтополис е комплекс Милениум, които доколкото чух се стопанисват от един собственик, не знам до колко е вярно. Прилично място, но по-скоро като санаториум отколкото като хотел.

Бившите държавни бази изглеждат депресиращо, но е пълно със страдащ народ.

Има и семейни хотелчета, но за процедури трябва да търсиш къде да ходиш, ако си отишъл за това.

Гледам на сайта на общината има добър списък от места http://pavelbanya.eu/static.php?page=Ukazatel-hoteli

След позволението :)  и аз да кажа,че въпросният хотел е точно Маркони.Вече имате два добри отзива за него,а имайки в предвид и многото познати останали доволни значи имате цяла дузина добри отзиви.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Върнах се вчера от Севтополис след прекарани няколко дни там. Няма промяна от миналата година, което по нашите ширини трябва да звучи като положителен факт. Водата във вътрешния басейн беше 34 градуса, което за мен бе най-положителното :)

Ако някой има въпроси, да казва.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.