Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

преди 3 часа, Roberto Baggio каза:

@eloena благодаря ти за чудесния подарък и ти желая топли и усмихнати празнични дни!

Moля, удоволствие е за мен, че съм те зарадвала и ти е харесал подаръка! Бъди щастлива, желая ти година, пълна с празници и успехи!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 5 часа, zvezda9001 каза:

Здравейтеееее,

и аз получих туко що подаръка си, толкова трескаво го разопаковах още в офиса на Спиди...ииии какво да видя точно този дядо Коледа, който си бях харесала в един магазин и исках да си го купя, а мъжа ми вика е "нали ти взехме елена сега, хайде другата година дядо Коледа", а аз се нацупих, че другата година сигурно няма да го има....Не знам как ме улучихте едно че си бях харесала точно този дядо Коледа с очилата и друго, че обожавам коледната украса@oli_mali , не може да си представите как ми оправихте настроението днес, едно че съм и малко болна... По -  късно обещавам, че ще кача снимка и как стои под огромната ни елха сред подаръците :)

Още един път благодарности и към Снежанка, много добра организация и носиш много щастие на всички ни :)

Много се радвам, че се навих да участвам. Похвалих се и на мъжо, той направо се шашна как сте ме улучили :lol:

 

 

1.jpg

25590386_2013968145530007_725431213_o.jpg

@zvezda9001 - Йее, пак удар в десятката (това е нещо напъпно нормално - нали сме от една магеланска порода ;) ) ! Желая ти весели празници и не забравяй, че покрай Коледа стават чудеса!

 

П.С. И моят Рудолф сега ми прати смс - утре тичам към Еконт...

Редактирано от oli_mali
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 18.12.2017 г. в 16:01, Вероника каза:

Благодаря на margarettod за предизвиканото вълнение и радост от подаръка.

@Вероника, уверена съм, че ще имаш неизброими прекрасни спомени, които да запечаташ с красиви снимки :) И защо не една обща магеланска снимка ;)

Радвам се, че съм те зарадвала :biggrin:

Редактирано от margarettod
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Така, да докладвам, че и аз изпратих подаръчето. :smile3:

P.S. И моля Снежанка да изтрие вече името ми от Оня списък на Стената на Позора :biggrin: 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар
11 minutes ago, Фичо said:

Така, да докладвам, че и аз изпратих подаръчето. :smile3:

P.S. И моля Снежанка да изтрие вече името ми от Оня списък на Стената на Позора :biggrin: 

Аз се успокоявам вътрешно за себе си, че дори самия Основател е вътре в списъка -_- Иначе и аз си го изпратих днес, даже Снежанка е уведомена, ама сигурно не е намерила още време да го ъпдейтне ;)

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Хохохооо!

Благодарности на @Сосче! за страхотните пожелания. Разчитам, че пламъкът на свещника да пренесе ентусиазма ми и в 2018 г, а Снежко ще помогне да опапкаме коледния щолен! Ако откаже-ще има повече за мен, хаххх. 

Наздраве и на Снежанка - @Mary, без която тази Коледа нямаше да бъде така вълшебна!

 

15136951726331520037342.jpg

  • Харесвам 15
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Ха-ха, ама защо така го приемате онзи списък?!

Всъщност това е списъка на най-дълго избиращите подаръци!

Явно са имали толкова много идеи в главата си, че до последно не са могли да изберат! :wub:

Все пак отивам да поразчистя, но ... утре сутрин останалите ще са отново споменати от мен - не за друго, а да побързат с избора, че Коледа чука на вратата! :lol:

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар

За огромна радост на @Elena, да кажа, че моя подарък най-вероятно ще бъде пуснат в четвъртък и ще е при притежателя си в петък, точно преди празниците. Само дано не остана само аз до тогава в списъка, че язък за изненадата от кой е подаръка :)

 

И да, имаме леки логистични трудности в намирането на най-подходящия подарък и сменена 2-3 пъти концепция :)

  • Харесвам 5
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Да докладвам и аз за изпратен подарък. Пратихме го двамата с кучо, който облая квартала, защото не беше допуснат да подпечата товарителницата с лапа, а стоя пред офиса вързан и нещастен в дъжда. :dancing:

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, t_petkov каза:

... дори самия Основател е вътре в списъка...;)

Снежанка е строга, но справедлива и неподкупна! 
И няма значение дали си прост член, дали си Основател,  или дядо Коледа даже - ако си в издънка - лъсваш в Оня списък

:biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
  • Браво 2
  • Смея се 11
Връзка към коментар

И моят подарък дойде :dancing:

Получих смс от Еконт чак след 13 ч. - вече го бях отписала и този ден. Но не били такива плановете на Дядо ви Коледа  :lol:

Преди малко го взех от Еконт - гооолям пакет - на опипване приличаше на кутия без капак. И след отваряне на еконтското пликче се видя красива опаковка, която не можех да отворя на място, защото трябваше да ви я покажа. Е, ето така изглеждаше подаръкът:

 

1.jpg.c2d13c9712ef81ad67a3f43c842ba9a4.jpg

 

 

Е, човек съм, не можех да чакам Коледа. Отворих го.

 

2.jpg.ff4b569c57d1b63fe085f40a5bddd160.jpg

 

 

Много, много благодаря на @Костов за прекрасния подарък! От доста време мисля за Париж, но все нещо ме спира.

Тази Коледа нямаше да е възможна и без нашата Снежанка  @Mary - отново благодаря!

  • Харесвам 26
  • Браво 1
Връзка към коментар
5 minutes ago, Фичо said:

Снежанка е строга, но справедлива и неподкупна! 
И няма значение дали си прост член, дали си Основател,  или дядо Коледа даже - ако си в издънка - лъсваш в Оня списък

:biggrin:

Снежанка е неподкупна! :butcher:

  • Харесвам 4
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Само дано не остана само аз до тогава в списъка, че язък за изненадата от кой е подаръка :)

Така като гледам ... няма да си единствения.

Да видим дали пак ще трябва да се включвам и аз в последния момент. :lol:

 

преди 12 минути , Фичо каза:

Снежанка е строга, но справедлива и неподкупна! 

 

преди 6 минути , t_petkov каза:

Снежанка е неподкупна! :butcher:

Нямайте съмнение! :)

  • Харесвам 3
  • Браво 3
Връзка към коментар

Моят подарък го взех още вчера, но понеже вече и снимката е готова - да се похваля и аз и да изкажа искрени благодарности на @lesy за прекрасните подаръци :smile3::wub:  - великолепна раничка, точно размер какъвто ми липсваше досега :dancing:, чуден мексикански сет със сомбреро, огнена течност и подходяща чашка :drinks:,  вкусни коледни сладки, сетила се е и за кибритената ми колекция - кутия с еленчета, много мили пожелания и един много хубав допълнителен късмет, който ще запазя в тайна, че да не се урочаса. :biggrin:

 

DSC03510_V.jpg.ce6495ef0fd5a34b1afa39aed1592ef5.jpg

 


Добре ми започна коледната седмица! :smile3: :):smile3:

 

.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 41
Връзка към коментар
преди 10 часа, Agi каза:

Здравейте на всички и извинения на silent_hope,че със закъснение качвам снимка.Благодаря от сърце за старанието и подаръка и пожелавам и на теб и на всички ,водени от тази страст пътешественическа, нови дестинации,нови предизвикателства и забавни приключения през Новата година.

Весели и топли празници,магеланци!:wub:

20171216_141145.jpg

Благодаря ти, @Agi, за мен беше голямо удоволствие да ти избера подарък. Радвам се, че е пристигнал при теб здрав и цял :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 часа, VladimirK каза:

Хиляди благодарности за Яни @edbloom за подаръка с чудесното пожелание, книгата и магеланския шоколад! 

И аз благодаря за мини магеланската ни среща на по бира с @VladimirK:) Като стар магеланец естествено, че намерих начин да си направя логистиката сам и да не се занимавам с куриери. Едно, че държа на личният контакт, а и за какво да даваме по няколко билета от бразилски и колумбийски jetcost-ове на разни куриери, когато можем да се видим на по бира :) Надявам се да ти хареса книгата и да си я четеш с удоволствие, на мен ми е любима :) Картичката е limited edition - супер магеланска и сладурска (снимай я), направена от деца за деца в неравностойно положение, а шоколада със стюардесата да си го хапнеш с усмивка :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Преди малко пуснах това съобщение на скъпата ни Снежанка:

Мила,Mary,

пиша ти по поръчение на jungfraujoch , че компютърът й е претърпял крушение и не може да ти пише, че е получила подаръка си.Обещава утре щом стъпи в офиса да се похвали с подаръците си от Pamela.Много е щастлива!

Сега го слагам и в темата, по желание на възложителката.Ще добавя само, че ще има и снимков материал.

 

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Бях за два дни на коледен базар в Драма, за което ще напиша в темата "коледни базари" затова малко се забавих, но днес моят дядо Коледа замина към послушния магеланец.  Вчера  получих съобщение, че моят подарък е дошъл. С огромно задоволство днес си го получих и съм безкрайно благодарна на Станислав за добрите пожелания и красивия подарък! Част от него вече е аранжиран. Огромно БЛАГОДАРЯ! / На Снежанка, Дядо Коледа и седемте джуджета/

На всички магеланци и техните близки пожелавам МИРНА И БЛАГОДАТНА НОВА ГОДИНА!

 

IMG_7338.JPG

IMG_7340.JPG

IMG_7341.JPG

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Бързам,бързам да се похваля!

Днес получих разкошен подарък!

От @pamela!

Радвам се,че се чухме по телефона и успях да и благодаря лично!Защото радостта е голяма и за двете страни :)

Прекрасен шал в моята цветова гама.Топли чорапки.Много сладка свещичка и чудесна свиреща картичка с изключително мили пожелания!

Всичко това опаковано красиво и блестящо избрано за мен!

Много съм щастлива!

Още веднъж хиляди благодарности!

Весели празници,бъди здрава и щастлива мила @pamela

:santaclaus:

П.П.Компютърът проработи :)

 

25446294_10210803934683345_9128886500263798069_n.jpg

25550339_10210803935403363_1687826371121742468_n.jpg

Редактирано от jungfraujoch
  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Много благодаря на @patilana,за светкавичната и реакция в ситуацията!

Благодаря  на @Mary за перфектната организация,търпението и толерантността към всички магеланци!

На всички желая ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Днес и аз получих своя подарък. Много се радвам, че се включих тази година. Толкова ми е Коледно...

 

 Чаках с нетърпение sms-a, и много се развълнувах когато го получих. Нямах търпение да видя какво ми е приготвило моето магеланско елфче и бързах да стигна до вкъщи, за да се насладя на момента. А бяха едни задръствания......., но непоколебимо издържах на изкушението да разкъсам опаковката още в колата.

 

Благодаря Мая (имам само име Мая) за Коледния дух, за хубавите пожелания, и за чудесния подарък.

 

Получих уникални подаръци с напомняне за усещания и вкусове от любими места. Подаръкът е толкова за мен, че сякаш ме познаваш много добре.

Имам си ароматно турско кафе- Турция е страната, в която обичам да се връщам отново и отново. Винаги си купувам кафе от местата и страните, за да си пропомням вкуса и аромата на пътуването всяка сутрин. Май само аз напълних куфара в Етиопия с 10кг. кафе.

Магнитче от Мароко- спомен за едно от най- хубавите ми пътувания.

Комплект чаши за кафе- романтичен, таматичен, оригинален подарък и ще му се радвам всеки ден.

 

Благодаря Мая! 

Пожелавам на теб и на всички магеланци весела и щастлива Коледа!

Благодаря на Снежанка за чудесната организация!

20171219_192042.jpg

20171219_191518.jpg

Редактирано от mimcho
  • Харесвам 30
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.