Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

преди 3 часа, jungfraujoch каза:

Бързам,бързам да се похваля!

Днес получих разкошен подарък!

От @pamela!

Радвам се,че се чухме по телефона и успях да и благодаря лично!Защото радостта е голяма и за двете страни :)

Прекрасен шал в моята цветова гама.Топли чорапки.Много сладка свещичка и чудесна свиреща картичка с изключително мили пожелания!

Всичко това опаковано красиво и блестящо избрано за мен!

Много съм щастлива!

Още веднъж хиляди благодарности!

Весели празници,бъди здрава и щастлива мила @pamela

:santaclaus:

П.П.Компютърът проработи :)

 

25446294_10210803934683345_9128886500263798069_n.jpg

25550339_10210803935403363_1687826371121742468_n.jpg

Много се радвам, че подаръкът ти е харесал. Избирах го с огромно желание да доставя радост.

Благодаря за обаждането! Заради такива моменти си заслужава човек да участва в подобни игри. Не знам дали ще ми повярваш, но изпитвам по-голямо удоволствие да правя подаръци, започвайки от мисълта какво най-общо да купя, после обиколката за намиране на нещо конкретно, което да ми грабне окото, и ако накрая видя едно такова пламъче на задоволство в очите на човека, на когото подарявам, съм истински щастлива.

Весела Коледа! 

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар

Ето и тези, които още на са изпратили подарък:

@Boo, @Vanko   и @Георги

Последните двама са изяснили защо се бавят. Един ще пуска вероятно днес подаръка.

А останалите?

Моля, нека всеки участник да празнува Коледа с получен подарък!

Редактирано от Mary
Списък
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 12/18/2017 в 9:35, Elena каза:

Хора, пращайте си подаръците, молА ви! Една групичка от не получили гледахме жално в ръцете всеки на сбирката :lol:

Това ли било, а аз мислех, че ми се възхищаваш на Ролекса ... :smoke:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар

Имам си страхотен подарък, даже подаръци:yahoo: Благодаря на @a6olq за чудесния коледен свещник, вдъхновяващата книга, удобната възглавничка за път / между другото точно такава си търсех, тъй като спуках предишната, а ми беше страшно удобна/, бонбоните, страхотното коледно късметче, пожеланията и цялата емоция, която ми подари!

Благодаря и на нашата Снежанка за това, че за пореден път се нагърби с организацията.

20171220_101928.jpg.e445dc62fdb04251399b47bf44775fae.jpg

  • Харесвам 30
Връзка към коментар
преди 4 часа, Mary каза:

Ето и тези, които още на са изпратили подарък:

@Boo, @Vanko, @Reina_darling, @feel_the_rush, @rocknrose,  @wiliko и @Георги

Последните двама са изяснили защо се бавят. Един ще пуска вероятно днес подаръка.

А останалите?

Моля, нека всеки участник да празнува Коледа с получен подарък!

Потвърждавам, че подаръка е вече изпратен :)

Извинявам се за закъснението,  но изчаквах доставка.

Редактирано от rocknrose
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 12 часа, mimcho каза:

Благодаря Мая! 

Пожелавам на теб и на всички магеланци весела и щастлива Коледа!

Благодаря на Снежанка за чудесната организация!

20171219_192042.jpg

20171219_191518.jpg

Раздвам се, че подаръка ти е харесал :) Много се притеснявах да не се счупят чашите докато ги получиш, но явно дядо Коледа е карал внимателно шейната :P

 

И аз да се похваля - @mamaivy благодаря за подаръка, бонбоните вече ги няма, а колко идеи за  нови пътувания се заформиха още с отварянето на книжката.....Да не говорим, че трябва да отида до Лийдс, за да проверя дали ключа ще отключи замъка :)

 

Весели празници на всички!

20171218_161618.jpg

  • Харесвам 30
Връзка към коментар

След очакване нетърпеливо
моят дар чудесен днес пристига.
Когато прибера се и надникна,
благодарности във стих ще бликнат.


След работа ще го прибера и ще ви напратя снимки :) И мили думи ще пратя към виновника!
:santaclaus:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 4 часа, lyusi каза:

Имам си страхотен подарък, даже подаръци:yahoo: Благодаря на @a6olq за чудесния коледен свещник, вдъхновяващата книга, удобната възглавничка за път / между другото точно такава си търсех, тъй като спуках предишната, а ми беше страшно удобна/, бонбоните, страхотното коледно късметче, пожеланията и цялата емоция, която ми подари!

Благодаря и на нашата Снежанка за това, че за пореден път се нагърби с организацията.

20171220_101928.jpg.e445dc62fdb04251399b47bf44775fae.jpg

Lyusi, много се радвам, че подаръкът ти е харесал. Избирах го с желание да доставя радост и емоция, щастлива съм, че съм успяла. 

Благодаря още веднъж на вълшебната ни Снежанка- Mary за ентусиазма и организацията, без която това нямаше да се случи!

Щастлива Коледа и весели празници на всички магеланци и изпълнена с приключения и пътешествия 2018!!!:)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 7 минути , a6olq каза:

Lyusi, много се радвам, че подаръкът ти е харесал. Избирах го с желание да доставя радост и емоция, щастлива съм, че съм успяла. 

Благодаря още веднъж на вълшебната ни Снежанка- Mary за ентусиазма и организацията, без която това нямаше да се случи!

Щастлива Коледа и весели празници на всички магеланци и изпълнена с приключения и пътешествия 2018!!!:)

Успя! Желая и на теб весела Коледа и щастлива нова година!

Връзка към коментар
преди 1 минута , bojih1978 каза:

Да се похваля, че Дядо Коледа пристигна в Сандански   :kingxmas:  :kingxmas: :kingxmas:

 

Благодаря на @chandni  за изненадата  :dancing:  :)  :pleasantry:

 

 

DSCN0858.JPG

DSCN0859.JPG

Весели празници! :) Пожелавам ти много пътешествия до далечни и екзотични дестинации, планирани на чаша горещо кафе, изпито от чашата на Магеланци, подсладено с белгийски шоколад и отбелязани в календара, който стана факт благодарение на Георги и всички, чиито снимки влязоха в него :) 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

WP_20171220_13_43_55_Pro.jpg.c8f1b420944eaecc712d3bc595b3029c.jpgДзън, дзън, дзън!

Съобщение очаквано дойде!

Бързо припнах аз навън,

и с кашонче вече съм в ръце.

Без да чакам, бързо го отворих.

Имам дар прекрасен,

с много нежност сътворен!

Вече много съм засмяна,

за което отговорна е @Румяна!

 

WP_20171220_13_39_43_Pro.jpg.c6e5f0862a97fa959039a3915e986c64.jpg

 

Благодаря ти @Румяна, за прекрасният подарък и ти пожелавам:

Да бъде Коледата ти незабравима, 

годината с пътешествия - неповторима!

На всички магеланци - здраве, късмет, нови дестинации, страхотни приключения и добро настроение!

Редактирано от Миланка
  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Колко се радвам, че все повече подаръци се показват!  

Все още сме далече от приключване на размяната - 23 човека чакат своите подаръци, като 4 от тях още не са изпратени...

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Имам си най-страхотните подаръци и пожелания!!! Шалът от утре влиза в употреба, книгата я започвам от довечера, шоколада го скрих :-)

Заслугата е на @Monika_Koko! Благодаря ти много Моника!!!

Благодаря и на прекрасната ни Снежанка - @Mary - за огромния труд и усилия да направи празниците ни още по-усмихнати!

20171220_180725.jpg.32e034321891bdf5b0f910ba883d5fdb.jpg20171220_180922.jpg.89749c2da85f9b6316ba0a0664d1ca0b.jpg

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Влизам да се хваля, влизам да се хваля! :) И моят подарък днес пристигна и то не от къде да е, ами чааак от Тайланд. @Eti* - най-сърдечни благодарности и поздравления за избора на подарък. Френското шампанско ще го отворим на Нова година, портмоненцето с парички от Тайланд го приемам като знак най-скоро да отидем и до там, а книжката с романтичните места в България ще е пръв помощник след като се изпълнят пожеланията от картичката (живот и здраве през лятото). 

Пожелавам на теб и на всички магеланци Весели празници и безброй незабравими пътешествия през 2018г. :)

 

IMG_20171220_191034.jpg

IMG_20171220_191620.jpg

IMG_20171220_191659.jpg

  • Харесвам 24
Връзка към коментар
преди 13 минути , oli_mali каза:

Влизам да се хваля, влизам да се хваля! :) И моят подарък днес пристигна и то не от къде да е, ами чааак от Тайланд. @Eti* - най-сърдечни благодарности и поздравления за избора на подарък. Френското шампанско ще го отворим на Нова година, портмоненцето с парички от Тайланд го приемам като знак най-скоро да отидем и до там, а книжката с романтичните места в България ще е пръв помощник след като се изпълнят пожеланията от картичката (живот и здраве през лятото). 

Пожелавам на теб и на всички магеланци Весели празници и безброй незабравими пътешествия през 2018г. :)

 

IMG_20171220_191034.jpg

IMG_20171220_191620.jpg

IMG_20171220_191659.jpg

Това, че ще ми се сбъднат пожеланията е страхотно!!! Прекрасно!!! Щастлива съм, че съм те зарадвала!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Здравейте и от мен! Днес най-после намерих някакво свободно време в работни часове, за да си взема подаръка. Огромни благодарности на @Eager_Traveler_Paul за картата (от доста време и бях хвърлила око), картичката (ръчния труд няма цена), както и допълнението за студените зимни дни.  Весели празници, пътешественици, и нека всеки намери своя рай (тропически или друг) през новата година!

 

 

Podarak1.jpgPodarak2.jpg

Редактирано от feel_the_rush
  • Харесвам 26
Връзка към коментар

Взех си подаръка!!! И да, моят е най-хубавият B) 

Но, едно по едно :) Отидох в еконт, почаках час, за една бройка да се опита служителят да ни обясни, че ще затваря, защото работното му време свършва...ама срещна моя зъл поглед и се отказа. Така де, това си е магелански подарък, не са някакви глупости и няма вариант да не ми го дадат xD и както бях примряла от глад и жега ми донася ОГРОМНА КУТИЯ! Така, само по себе си това е достатъчно да ме зарадва (какво да правя, толкова ми е капацитета, лесно се впечатлявам :D ) Като се прибрах и я отворих първата ми реакция беше да избухна в смях :lol: Не съм очаквала, честно...получих ТИГАН!!! истински, страхотен, гигантски тиган! Обещавам да правя много вкусотии в него. Още: много яка книга, от която вече си набелязвам предизвикателства и бухалче (защото винаги трябва да има бухал!), което успешно държи моето пиле далеч от елхата.

Да обобщя: @feel_the_rush ....разкошна си :wub: не знам дали съзнаваш колко усмивки ми донесе...пращам ти много любов и се надявам да се видим един ден и да ти благодаря истински :) 

CAM01509.jpg

CAM01511.jpg

  • Харесвам 25
  • Браво 3
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 18 минути , Elena каза:

Не съм очаквала, честно...получих ТИГАН!!!

Най-накрая да се сбъдне миналогодишната ти ... мечта! :biggrin:

Видно е - Дядо Коледа забавя, но не забравя! :lol:

Сега вече, освен вкусни баници, ще се надяваме да опитаме и нещо на тиган. ;)

  • Харесвам 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 24 минути , Elena каза:

Взех си подаръка!!! И да, моят е най-хубавият B) 

Но, едно по едно :) Отидох в еконт, почаках час, за една бройка да се опита служителят да ни обясни, че ще затваря, защото работното му време свършва...ама срещна моя зъл поглед и се отказа. Така де, това си е магелански подарък, не са някакви глупости и няма вариант да не ми го дадат xD и както бях примряла от глад и жега ми донася ОГРОМНА КУТИЯ! Така, само по себе си това е достатъчно да ме зарадва (какво да правя, толкова ми е капацитета, лесно се впечатлявам :D ) Като се прибрах и я отворих първата ми реакция беше да избухна в смях :lol: Не съм очаквала, честно...получих ТИГАН!!! истински, страхотен, гигантски тиган! Обещавам да правя много вкусотии в него. Още: много яка книга, от която вече си набелязвам предизвикателства и бухалче (защото винаги трябва да има бухал!), което успешно държи моето пиле далеч от елхата.

Да обобщя: @feel_the_rush ....разкошна си :wub: не знам дали съзнаваш колко усмивки ми донесе...пращам ти много любов и се надявам да се видим един ден и да ти благодаря истински :) 

CAM01509.jpg

CAM01511.jpg

Браво на Боболече!

Запомнила е , как си чакаше тигана, обещан от Капитана и той все не идваше.:)))

Ето, че сега мечтата ти се сбъдна.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Дядо коледа червен, зает
беше пратил цял колет.

След работа забързан
взех подаръкът ми вързан.

 

Пратчицата легендарна

за мен пристига чак от Варна!
Вътре беше сигурно увит
интересен армаган закрит:


Много благодаря за нестандартния подарък и за чудесното пожелание,  @tonitka_stz. Папионки не съм носил от години, може би това е знак отново да започна. За десерта ще дам мнение, когато блажено го похапна :)





911, 730

IMG_20171220_164911.jpg

IMG_20171220_165730.jpg

  • Харесвам 28
Връзка към коментар
преди 2 часа, bobole4e каза:

Много успешни палачинки ти желая с новия тиган:lol:

Този не е е за палачинки... Много е дълбок! :lol: Догодина (декември 2018, който подарява подарък на @Elena, да гледа тук... :lol:

product_45928.jpg)

  • Харесвам 5
  • Смея се 10
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.