Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

Така напълни се сърцето ми с хубави пожелания, с прекрасни подаръци:yahoo:Благодаря @Георги за хората, които съумя да събереш тук с неуморния си труд! Благодаря @Mary за организацията, която направи с ентусиазъм! Вие сте едни прекрасни :xmascouple:!

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

И моя подарък вече е при мен! :dancing::dancing::dancing:

Благодаря на VIOLETA за пожеланията и прекрасния и интересен  подарък. 

Започвам веднага да отбелязвам посетените от мен страни.

Пожелавам на всички вас, на търпеливата Снежанка и на моя дядо Коледа светли празници и нови хоризонти догодина.:xmascouple:

 

пп Синът ми веднага отбеляза, че като гледа тази карта, вече наистина трябва да посетим и други континенти. То не че аз не искам .....:lol:

20171220_185532.jpg

Редактирано от dikrasteva
  • Харесвам 23
Връзка към коментар
преди 6 часа, chandni каза:

Този не е е за палачинки... Много е дълбок! :lol: Догодина (декември 2018, който подарява подарък на @Elena, да гледа тук... :lol:

product_45928.jpg)

Ааааа, то, който си го може и в тенджУра ще ги измайстори.;):)

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Така изглежда моето коледно бюро. :) благодарности за отделеното време и средства за този прекрасен подарък на @kreo . 

Благодарности и на @Георги и всички участници в направата на хубавите календари! :) 

 

Светли празници на Вас и вашите семейства! 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

  • Харесвам 33
Връзка към коментар
преди 12 часа, AlexandraKo каза:

Браво на Боболече!

Запомнила е , как си чакаше тигана, обещан от Капитана и той все не идваше.:)))

Ето, че сега мечтата ти се сбъдна.

 

подаръкът е от feel the rush, пожеланията са от bobole4e :) иначе истината е, че никой няма да сбърка ако ми подарява домакинска посуда :lol:

  • Харесвам 6
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Elena каза:

подаръкът е от feel the rush, пожеланията са от bobole4e :) иначе истината е, че никой няма да сбърка ако ми подарява домакинска посуда :lol:

Тогава, браво първо на @feel_the_rush, после на @bobole4e;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да докладвам, че и аз получих sms за пристигнала пратка. По-късно, като взема подаръка, ще публикувам снимки.

Благодаря на Снежанка за коледното настроение.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Elena каза:

подаръкът е от feel the rush, пожеланията са от bobole4e :) иначе истината е, че никой няма да сбърка ако ми подарява домакинска посуда :lol:

Направо за 2018,.като подарък:search: кухненски робот ,може ли:lol:,поне да не се мъчиш и да готвиш:rofl:,освен,ако готвенето не ти е хоби.:)

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

И аз получих днес своя подарък!

 

Голямо благодаря

Спойлер

само можете да ми завиждате

на Фичо! :girlinlove:

 

Нямам търпение да дойде събота и да "тръгна" по стъпките на Хемингуей!

 

Благодаря и на теб, любима Снежанке! :giveheart:

 

 

 

20171221_103707.jpg

20171221_103749.jpg

25634917_1834612399911607_1831646432_o.jpg

  • Харесвам 27
  • Браво 2
Връзка към коментар

И моя подарък пристигна :) Благодаря на @wiliko, дано правилно да съм разчла ника.

Благодаря на @Mary за организацията и коледния дух. 

Весели празници на всички :xmascouple:

IMG_20171221_132607.jpg

IMG_20171221_132747.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Докладвам, че подаръкът е изпратен в последния възможен момент, по стара българска традиция. Mary, махай ме от списъка, да може жената с тиганите да се кротне :)

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Последните подаръци бяха изпратени днес!

Надявам се да стигнат до получателите си и още повече се надявам те да не са отпътували вече за празниците някъде.

 

Все още има неполучени подаръци, затова моля за бързо известяване при получаването им!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
26 minutes ago, Jenbel said:

Моля спешно да се учреди награда за най-позитивно и най-сърдечно пожелание! :lol:

Искрени благодарности на t_petkov за хубавата емоция, която ми подари!

 

 

DSC_1099_a.jpg

DSC_1100.JPG

Много се радвам, че успях да те докосна с пожеланието! Надявам се и книгата и чая да ти харесат! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз да се похваля с прекрасния подарък, който получих от @VladimirK! Ужасно много обичам да получавам (и подарявам) книги! Вярвам, че за да опознаеш по-добре едно място, манталитета на населението му, да усетиш духа му по-истински и дълбоко, трябва да опознаеш историята му. Отидох в Сицилия доста неподготвена в това отношение, но сега ще се поправя. А и приемам подаръка като знак, че трябва да се върнем и да обиколим и южната част на острова. Ии.. си имам ръчно направена картичка! ^_^

Надявам се милото ти пожелание да се сбъдне и да ти се връща. ;)

 

Много, много ти благодаря! :xmascouple:20171221_193616.jpg.66d3045a76b88597458b4b954dd98387.jpg

 

 

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

С огромни благодарности към @Kraska за разкошния подарък, избран с много внимание към детайла.

Носи търсещия дух на пътешественика, сладостта и аромата на Коледа и хубава българска традиция. Късметчето е доста предизвикателно:)

20171221_184106.jpg

20171221_184547.jpg

  • Харесвам 19
Връзка към коментар
преди 12 часа, Jenbel каза:

Моля спешно да се учреди награда за най-позитивно и най-сърдечно пожелание! :lol:

Искрени благодарности на t_petkov за хубавата емоция, която ми подари!

 

 

DSC_1099_a.jpg

DSC_1100.JPG

Подаръкът е чудесен!Книгата е изключително интересна и вдъхновяваща!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На ‎19‎.‎12‎.‎2017 в 17:34, Ann каза:

Да докладвам и аз за изпратен подарък. Пратихме го двамата с кучо, който облая квартала, защото не беше допуснат да подпечата товарителницата с лапа, а стоя пред офиса вързан и нещастен в дъжда. :dancing:

Ann, сърдечно ти благодаря за красивия подарък и пожеланията! Едвам се сдържах да не го разопаковам в автобуса .А на кучо поздрави от една ветеринарка и да сте здрави всички вкъщи ,весели празници и успешна Нова година! <3

25550061_1817088778333751_6086105747764239607_n.jpg

Редактирано от Mary
Снимка
  • Харесвам 15
Връзка към коментар
преди 3 минути , Фичо каза:

И специални благодарности на Снежанка за усилията, отделеното време и перфектната организация! :smile3:

Благодаря!

 

Още малко остана да финализираме играта и тази година.

Очаквам още 8 човека да дадат знак, че са получили подаръците си!

Моля, похвалете се бързо!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

@t_petkov имаш ненормално красив почерк!

 @Mary, не знам дали съзнаваш колко много хора направи щастливи :wub: Вярвам в енергията на хората и вярвам, че нашата благодарност и любов те застигат и обгръщат :)

Весели празници на всички :)

  • Харесвам 21
Връзка към коментар
преди 50 минути , Elena каза:

@Mary, не знам дали съзнаваш колко много хора направи щастливи :wub: Вярвам в енергията на хората и вярвам, че нашата благодарност и любов те застигат и обгръщат :)

:wub:

Правя с огромно удоволствие!

Времето, което отделям за всичко това е едно добре "похарчено" време! Защото да участваш в усмивките на хората - това е щастието!

 

Стискайте ми палци сега, че много искам да направя щастливи още едни хора.

Отивам в Еконт и се надявам да свърша и тази последна задачка!

  • Харесвам 21
  • Браво 9
Връзка към коментар
2 hours ago, Elena said:

@t_petkov имаш ненормално красив почерк!

 @Mary, не знам дали съзнаваш колко много хора направи щастливи :wub: Вярвам в енергията на хората и вярвам, че нашата благодарност и любов те застигат и обгръщат :)

Весели празници на всички :)

О, много мило Ели. Ама тук съм се старал. Да ти отворя някои записки от лекции да видиш как е ;) 

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Нека преди да започнат почивните дни, да спомена хората, които очаквам да се похвалят с получени подаръци:

 

@Crazy Horse,  @CarpeDiem@Стела Боева, @Девора, @t_petkov, @tolysgg и @saved_.

 

Нали всички знаете, че без да имам информация от всеки от вас, че е получил подаръка си, няма как да сложим край на тазгодишната размяна на подаръци!?

А така ми се иска да приключим до Коледа за да мога с чиста съвест да напиша това, което е в сърцето ми и което искам да споделя с вас!

Редактирано от Mary
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.