Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2017


Mary

Препоръчани мнения

Току-що се прибрах с подаръка в ръце. Чухме се с магеланчето-изпращач, за да потвърдя получаването и да благодаря за радостта. Отсреща ме сюрпризира толкова мил и приятен глас, че ако бях мъж, млад и необвързан, щях да тръгна одма, за да благодаря лично :biggrin:. Делят ни само 130 километра, нищо работа.

 

Снимки - малко по-късно, на кутията. Предупреждавам, че съм нечовек и ще изчакам Коледа, за да видя какво има вътре :biggrin:

 

:drinks:

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Безкрайно благодаря на @rocknrose за изключително добре подбрания подарък :) "Усетила" ме е без да се познаваме лично. 

Усмихнах се широко, когато отворих елегантно опаковануя розвайн (Елисавета е от Казанлък), любимия шоколад Cadbury и семейния органайзер с рецепти. 

И не на последно място много ценна рецепта :)

Весели празници и благодарности за емоцията!

IMG_1281.JPG.0a2a94a01bc417b14e00a048e80ae06c.JPGIMG_1282.JPG.576d25ad385e07960991fcb2d6504104.JPG

Редактирано от violeta
  • Харесвам 22
Връзка към коментар
преди 5 часа, cumalissa каза:

Ann, сърдечно ти благодаря за красивия подарък и пожеланията! Едвам се сдържах да не го разопаковам в автобуса .А на кучо поздрави от една ветеринарка и да сте здрави всички вкъщи ,весели празници и успешна Нова година! <3

25550061_1817088778333751_6086105747764239607_n.jpg

Обичам те,Мари! Дано вятъра да те изпрати на 15 000 км. от България. А после на 10 000. Бъди здрава! Бъди радостна! Прегръщам те! 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , cumalissa каза:

Обичам те,Мари! Дано вятъра да те изпрати на 15 000 км. от България. А после на 10 000. Бъди здрава! Бъди радостна! Прегръщам те! 

Благодаря!

Чудно пожелание! :lol:

Връзка към коментар
преди 33 минути , violeta каза:

Безкрайно благодаря на @rocknrose за изключително добре подбрания подарък :) "Усетила" ме е без да се познаваме лично. 

Усмихнах се широко, когато отворих елегантно опаковануя розвайн (Елисавета е от Казанлък), любимия шоколад Cadbury и семейния органайзер с рецепти. 

И не на последно място много ценна рецепта :)

Весели празници и благодарности за емоцията!

IMG_1281.JPG.0a2a94a01bc417b14e00a048e80ae06c.JPGIMG_1282.JPG.576d25ad385e07960991fcb2d6504104.JPG

Олеее, много съм  съм щастлива, че ви е харесал подаръка. Извинявам се, че се позабавих с изпращането на подаръка  :) Радвам си, че вече всичко е наред!  Весели празници и Наздраве! 

 

Аз също бих искала да благодаря на @Mary за страхотната работа. Беше ми много приятно и вълнуващо да взема участие в тазгодишната размяна на подаръци :) 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Сърдечно благодаря на @dikrasteva за страхотния подарък, който получих!
За милите пожелания, за Снежко, за невероятно меката възглавничка/която влезе вече в употреба/, за домашните сладки с превъзходен вкус и разбира се хубавото вино.
Специални благодарности и към Снежанка, за перфектната организация.
Весели и топли празници, магеланци.

IMG_5665.JPG

IMG_5672.JPG

  • Харесвам 21
Връзка към коментар

И аз получих моя коледен подарък! Благодаря на @Reina_darling за хубавия подарък, със сигурност ще влезе в употреба, защото съм любител на фотографията :) 

 

благодаря и за прекрасната организация от страна на @Mary.

 

Весели празници на всички магеланци! :)

2804D5B0-6954-442E-9C4C-235167C3F51D.jpeg

C9D367CD-6C09-4117-B03A-843E2AF85785.jpeg

485115C2-A64B-47AA-9B53-8F32F29D8BD4.jpeg

  • Харесвам 25
Връзка към коментар

Зная, Снежанке Mary, че искаш всички да си получим подаръците. Роца най-съвестно ми е пратила подарък с френския дядо Коледа и трябваше да го получа до средата на тази седмица, но нещо френските пощи се ослушват. Роца ми писа, че е пробвала да проследи пратката, но се появява съобщение за недоставена пратка, поради непълен адрес. Не знам колко пълен още може да ми е адресът - улица, номер, град и пощенски код, плюс страна. Нашият дом е къща и по-пълен адрес нямам, но да видим как ще се разреши този казус. За съжаление едва ли ще се размърдат до Коледа.

Редактирано от Crazy Horse
  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Йейййй. Най-накрая и аз получих своя подарък! Благодаря много на @Георги за практичния подарък и вкусното допълнение! :) щв влезе перфектно в употреба! 

 

Пожелавам на всички една топла и красива Коледа! Бъдете заедно, цялото семейство и отпразнувайте най-светлия християнски празник! :) 

DF82E379-E489-4765-8FDD-C8D085BD9366.jpeg

F92441A0-487F-467F-8793-45056ED57556.jpeg

  • Харесвам 28
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искам да изразя своята огромна благодарност към Mary, от която  получих този невероятен подарък, който стопли сърцето и душата ми в навечерието на най-светлия празник! Толкова  добър, всеотдаен, мил и позитивен човек се среща все по-рядко и безкрайно съм щастлива, че съдбата ме срещна с нея. Този мил жест от нейна страна направи моята Коледа много специална. Това са най-вкусните бонбони, които съм получавала :nyam: 

Mary, благодаря ти, страхотна си!!! :thankyou:

Весела и щастлива Коледа на всички вас, мили магеланци! :santaclaus:Бъдете здрави, много щастливи, много пътешестващи и винаги с широко отворени души и сърца!

IMG_8129.JPG

IMG_8130.jpg

IMG_8131.JPG

  • Харесвам 34
  • Браво 7
Връзка към коментар
На 13.12.2017 г. в 14:32, nikolaysto каза:

Тази сутрин, вдъхновен от "нечовеците" тук, си обещах, че като получа подаръка ще го отворя, само ако е в подаръчно пликче, а ако е опакован, ще изчакам Коледа.

 

Ходейки към Спийди си мислех: "Дано е в пликче, дано е в пликче!" ....

 

20171213_141207.jpg

 

Явно ще чакам Коледа!

Много благодаря за емоцията :)

 

 

 

Хей, нечовеци, похвалете се!

 

Тази сутрин дойде моментът и за моето пакетче.

С пакетчето се е случило чудо,

@Девора е опаковала подаръка с мисълта да зарадва двама, а успя да усмихне 4-ма.

1. Малката Мария е много щастлива от чашата за нея,

2. жена ми ми отмъкна бонбоните(едни от любимите и),

3. Красива коледна свещ с кауза - синът ми е пощръклял на тема свещи от един месец насам ,

4. за мен има чудесни пожелания и прекрасен вълнен шал.

Благодаря за емоциите, подаръците и честито Рождество на всички.

20171225_080528.jpg

20171225_080638.jpg

20171225_081019.jpg

Редактирано от nikolaysto
  • Харесвам 24
  • Браво 3
Връзка към коментар

                                                       74e63a0a449a551e0a7d7b19d15d6942.gif

 

                                Честито Рождество Христово!

 

На първо място ви желая да сте много здрави, да успеете да постигате целите си и да сбъдвате мечтите си!

Но ... междувременно не забравяйте да запазите доброто в себе си, да виждате и търсите положителното във всяка ситуация и да  отворите сърцето и душата си за повече добри дела

 

Очакваме днес да покажат още подаръци тези, които ги запазиха за Коледа!

Имаме два подаръка, които не можаха да стигнат до притежателите си преди празника.

@Crazy Horse @CarpeDiem, моля да ме извините, че не успях да направя така, че и вашите подаръци да стигнат навреме.

И ако за подаръка на първия вина имат френските/испанските пощи, то за втория нямам обяснение какво се случи. Подаръка е изпратен по данни на изпращача, но явно не е било достатъчно времето за доставка.

 

Поздравявам всички с този стих:

 

По Коледа


По Коледа отваряме сърцата си
и ставаме с частица по-добри.

Дали така претегляме делата си
чрез истинските стойности... дали?

 

По Коледа сме щедри и очите ни
се спират там, където най-боли,
разбрали – не даряваме излишъци,
а ценното за нас, със жест свенлив.

 

По Коледа сме смели със мечтите си,
с надеждите, изречени на глас,
и вплели съкровеното в молитвите,
докосваме божественото в нас.

...

автор Доли

 

 

                                                         772d444e59eec7e9d8f7f650b6d4ad9c.gif 

 

  • Харесвам 23
  • Благодаря 5
  • Браво 10
Връзка към коментар

Mary, още веднъж, благодаря за чудесната инициатива и организация, страхотна си! Успя да донесеш радост на толкова магеланци!:ok:

 

Колкото до моя подарък, не се натъжавай, Снежанке, че не е дошъл до Коледа. По испанска традиция, подаръците се разменят не на Коледа, а на 6 януари, което е тук денят на тримата влъхви или на испански Тримата крале/Reyes Magos, които са донесли на малкия Исус първите му подаръци след рождението. Мисля, че за Рейес ще имам подарък и аз. :biggrin:


Весела Коледа и една вълшебна Нова 2018 година на теб и всички останали магеланци и близките ви! Нека Новата година ви донесе радост, щастие, любов, здраве и много очаквани и неочаквани пътешествия по суша, въздух и море, оле!:dancing:

  • Харесвам 20
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

И аз благодаря на Снежанка за усилията и огромното желание.

Весела Коледа и всичко най-най хубаво.

 

Магелански поздрав с тази “най-голяма” елха от Лос Анжелис :)

 

 

42102530-80A8-4ECE-8C2E-6429D1E3C322.jpeg

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Присъединявам се към благодарностите към Mary. Благодаря ти, мила ми Снежанке за перфектната организация и любовта, която вложи за пореден път в осъществяването на задачата коледният дух да достигне до всеки от нас! Весели празници на всички и щастлива нова година !

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

След като няколко години ми подаряваха на коледната сбирка, този път си взех подаръка и сложих под елхата :) Вчера най-накрая стигнах до момента да отворя подаръка си :) Много благодаря на @mimcho за хубавите подаръци, книгата, аксесоарите за пътуване и страхотната картичка и пожелания в нея :)

20171226_220821.jpg

  • Харесвам 21
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Честита Коледа на всички и благодаря @Mary!  Понякога мотаенето е с най-добри намерения, но ако не са твоите подканки, щеше да става още по-бавно (поне при мен). Поздрав с един коледен подарък, сам избрал си мястото под тази елха:

5.jpg.7f60bd120a485550554cae85867d7494.jpg

 

Иии, готвите ли се за Дядо Мраз? Може да е отживял и неактуален, но някои го помним и си чакаме подаръците и от двамата (само дето Снежанка е ангажирана два пъти) :):):)

 

 

  • Харесвам 10
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, CarpeDiem каза:

 Ето го :) С удоволствие ще си избера някоя книжка.Благодаря на @Vanko и щастлива Нова Година на всички!

1514668947054562170327.jpg

Идеята беше да ти взема пътеводител за Португалия, но така и не намерих на български, а не ми се рискуваше с английския. Надявам се да си го оползотвориш по предназначение ;) Весела нова година!

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Честита Нова година на всички, които участваха в размяната на подаръци.

Остана да се получи още един подарък. @Crazy Horse - съжалявам за забавянето и се надявам много скоро и ти да се похвалиш с получен подарък.

Мисля все пак да кажа заключителните си слова за отминалата размяна, въпреки неполучения все още последен подарък.

 

Както винаги за мен беше чест да водя Размяна на подаръци - сезон 2017г.

Отново се събрахме доста хора, като в последния момент отпаднаха 3-ма, поради ненавременно включване с потвърждението.

Както всяка година и сега това беше игра и е начин за забавление, за усещане на Коледния дух, за предварителните емоции при избора на подарък и още по-големи при получаването на подарък.

Със съжаление ще кажа, че една случка от тазгодишната размяна на подаръци остави доста горчив вкус при мен.

Няма да изпадам в подробности, но ще помисля какви промени могат да се направят за другата Коледа.

Знам, че няма как всички да бъдем еднакви в избора, вижданията си и големината на подаръците, но никога не е било насила участието - всеки сам решава да участва и трябва съвсем малко за да успееш да зарадваш някой друг!

 

Тази година 11 човека НЕ показаха подаръците си? Дали ще е удобно поне в съобщение да ми кажат защо?

А ако искат и сега могат да ги покажат.

Нали знаете, че изпращачите също изпитват удоволствие да видят подаръка си публично. А публичността се оказва, че е доста важна в случая.

 

Всъщност една от промените за другата година ще е всеки участник да има задължението да покаже на всички своя подарък!

 

Имаше доста красиви подаръци, доста интересни подаръци, видно е, че е вложено желание да купите подарък за точно определен човек - Браво!

Аз вероятно съм чакала с най-голямо нетърпение всеки един подарък. Отдъхвах си при всяко известие за новоизпратен и новополучен дар.

 

 

Благодаря на всички участвали!

На всички вас, които пазите коледния дух, коледната магия и коледното вълшебство, пожелавам ви да имате една прекрасна година!

Нека е изпълнена с доброта, добронамереност и благоденствие! Бъдете щастливи! 

Бъдете здрави, следвайте мечтите си и постигайте целите си!

 

А в края на 2018-та година ще ви очаквам отново тук, за да направим заедно следващата Коледа незабравима за случайно избран магеланец!

 

  • Харесвам 16
  • Благодаря 5
  • Браво 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.