Прескочи до съдържание

Топла дестинация по нова година


Препоръчани мнения

 Не им казвайте, че всъщност те ми вършат услуга като ме питат, а не обратното :)

Ами Георги, тогава да се възползвам ;)  Търся билети и дестинация за 21.12.2013-2.01.2014. Като гледам какво правят хората тук съм закъсняла с 9м поне. За дестинацията: предпочитам на място, по-топло от Европа, с много за разглеждане, примерно Мароко.

:P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ми...в какъв ориентировъчен бюджет гледаш да се вмъкнеш? По това време всички цени скачат, което директно почти изключва прекачвания с нискотарифни...Така като гледам нещо от Истанбул с Пегасус или Air Arabia най-добре ще пасне, ама някакъв ориентировъчен таван няма да е зле :)

Връзка към коментар

Благодаря за отделянето на темата и за отговора.

Ами и аз не знам какъв ми е бюджетът. Все пак бях на 2 дълги, според шефа!!!!, не според мен, пътувания тази година. Но всеки ден отпуск трябва да се използва по предназначение, т.е. за пътуване, нали така.

Иначе бих предпочела дати след Нова година, но вече е практика в повечето фирми да те "принудят" да излезеш в отпуск точно когато цените на самолетните билети и цялата тълпа политат.

Връзка към коментар

Ами само като груба идея, не като конкретно предложение какъв е материала по това време...

 

240 евро с тръгване от Истанбул и прекачване в Марсилия. 

 

 

  Pegasus   Istanbul (Sabiha) (SAW)   Marseille (MRS) Sun, 22 Dec 11:45 Sun, 22 Dec 14:05 1 d 1 h 41.63 EUR

   Ryanair   Marseille (MRS)   Fez (FEZ) Mon, 23 Dec 09:45 Mon, 23 Dec 11:05 71.99 EUR
   Ryanair   Fez (FEZ)   Marseille (MRS) Mon, 30 Dec 11:30 Mon, 30 Dec 14:50 1 d 5 h 59.99 EUR
   Pegasus   Marseille (MRS)   Istanbul (Sabiha) (SAW) Tue, 31 Dec 14:45 Tue, 31 Dec 18:40 68.52 EUR
 
Без куфари за раян и без да се включва транспорта до Истанбул. 
 
Ако решиш да пропуснеш нова година, става малко по-културно. И ако не те притеснява ситуацията в Египет, която май не достига до курортите им. Тогава Turkish имат за 166 евро Истанбул - Шарм Ел Шейх. 
 
 
2013-10-02_22-57-21.png
 
На http://turkishairlines.com го има и за 30 декември, но с 10 евро отгоре. 
 
Мисля, че това горе-долу е което изчерпва опциите по това време, като се добавят и хотелите покрай нова година и всичко, бюджета ще стане астрономически...
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря, Георги,

На мен цените сега ми изглеждат много по-високи отколкото миналогодишните, когато ги гледах месец преди Коледа за същия период. Вариантът ми тогава беше полет до Малага и после ферибот до Танджер (изпробвано). После бях намерила нискобюдженти полети от Испания до Мароко, но не съм си записала аиокомпанията. В крайна сметка миналата година отидохме в Париж.

Ще споделя, ако измисля нещо.

Връзка към коментар

Ами ако ще помогне, София - Малага с турците е 266 евро. Може би не лоша цена предвид условията... Истанбул - Малага пък е 129 евро, пак с турците, може би наистина това ще е най-удобният и евтин начин за придвижване до там. 

 

А за нискотарифната, предполагам имаш предвид Vueling, ако не говорим за уиз, изи джет и раянер.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абсолютен офтопик, ама да питам - как правиш текст с вградена връзка, както Vueling по-горе? Мързи ме да пиша код, има ли лесен начин с бутоните на редактора?

Връзка към коментар

Абсолютен офтопик, ама да питам - как правиш текст с вградена връзка, както Vueling по-горе? Мързи ме да пиша код, има ли лесен начин с бутоните на редактора?

 

маркираш текста и с ей тоя бутон:

2013-10-03_01-33-29.png

Връзка към коментар

А до Малага не лятяха ли БА? И с ферибот до испанските Сеута и Мелийа не е ли по-лесен достъпът до Мароко?

 

Видях на картата къде е Танжер, та, това е разумният избор.

Редактирано от но нейм
Връзка към коментар

да, знам за варианта с ферибот от Тарифа до Танжер, изпробван е. На връщане е малко неприятно, защото е пълен с мароканци и много се чака на терминала да влезеш в Испания, но се чака, какво да се прави

БА летят до Малага, но само във вторник и събота и цените не са много ниски

 

благодаря,  Duke, не ми беше и хрумвало, ето че има смисъл да се пита

Връзка към коментар

Ами не помня дали има гише, но ако има ще е в терминала, въпросът е да влезеш в терминала,

Но това е  кахър, ако имаш ограничено време. Ако знаеш, че може да чакаш просто ще си предвидиш време. А и моята информация е от преди 3г. може да са се променили нещата.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.