Прескочи до съдържание

Maлта 1-6 Май 2014


Препоръчани мнения

Дайте дружно да изровим най-изгодната оферта София до Малта за 01-06.05.2014

Може с по един ден преди или след  , може и от Истанбул или Букурещ    :)

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Нещо проверил ли си, как са например Уиз до милано за тоя период? Дали държат невъзможните цени от по 300лв+ на отсечка? Щото за точно тоя период едва ли ще падат много цените...ако са по 100ина лева на отсечка може би си заслужава. 

 

Duke беше писал наскоро и за фериботите, може и Букурещ - Сицилия и от там с фери...

 

Естествено Air Malta да се видят също, често билетите им са по 150 евро и като се има предвид липсата на главоболия...ще разцъкам после да съм по-конкретен. 

Връзка към коментар

Air Malta на сайта им, промоция до 5-ти октомври - 25% намаление. 142 евро излиза. Много трудно ще може да се бие тая цена с прекачвания и фериботи, ако са необходими куфари. Може би това трябва да уточниш също. Само едно място има, не знам до колко е проблем. 

 

2013-10-03_13-58-50.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За мой човек е и ще му се обадя още сега . а той както прецени. :)

Всъщност не става , защото ще е на някакъв курс между 1-6 . Затова и писах , че може с по един ден , но преди или след тези дати  :(

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Питай за куфара и направо да го взима, ако има нужда, и ако не е от опитните. Знаеш, че прекачванията с нискотарифни не са за всеки :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Oбади ми се тази сутрин ( в момента също е в Малта) и ми даде задачката  ;-)

Странно защо ми каза , че Air Malta имали само два полета седмично , а както виждам това не е вярно. Сега е пътувал с тях чрез някаква агенция.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.