Прескочи до съдържание

Райънеър и откраднати документи


Препоръчани мнения

Здравейте  Имам проблем Откраднаха ми документите,а вече съм чекирана за полет на Райънеър с откраднатата лична карта   След два дни ще имам нова лична карта с различен номер Как да постъпя ,за да нямам проблем на летището?Дали гледат номера на личната карта?Някой имал ли е същия проблем?Никъде не намирам отговор в нета Благодаря

Връзка към коментар
преди 26 минути , janett123 каза:

Здравейте  Имам проблем Откраднаха ми документите,а вече съм чекирана за полет на Райънеър с откраднатата лична карта   След два дни ще имам нова лична карта с различен номер Как да постъпя ,за да нямам проблем на летището?Дали гледат номера на личната карта?Някой имал ли е същия проблем?Никъде не намирам отговор в нета Благодаря

Не съм сигурен дали гледат, мисля, че не. Има ли номер на бордната карта? При всички случаи може да им се обадиш, те отменят чек-ина и го правиш наново с новата карта.

Връзка към коментар

Благодаря,не знаех,че може да се отмени чекинг  На принтираната бордна карта има номер от личната карта,но на приложението  в телефона ми  не се вижда номер

Връзка към коментар

Ako добре си спомням на бордната карта няма номер на личната карта, а документите се сверяват с бордната карта. Не мисля, че ще е проблем. Целта на събирането на номерата на личните карти при пътуване през шенгенските граници е да ги предават в една обща база данни, а не с тях да сравняват документите на пътуващите. При пътуване вътре в Шенген дори не искат номер на лична карта.

Ако имаш все пак съмнения може да се свържеш по чата с Ryanair

Връзка към коментар
преди 20 минути , Topfly каза:

Ako добре си спомням на бордната карта няма номер на личната карта, а документите се сверяват с бордната карта. Не мисля, че ще е проблем. Целта на събирането на номерата на личните карти при пътуване през шенгенските граници е да ги предават в една обща база данни, а не с тях да сравняват документите на пътуващите. При пътуване вътре в Шенген дори не искат номер на лична карта.

Ако имаш все пак съмнения може да се свържеш по чата с Ryanair

Сега погледнах една стара бордна карта на която номера на личната карта е в следния формат ID 45-4567 - някакъв  съкратен вариант:).Пътувал съм и със сгрешен номер.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , janett123 каза:

Благодаря,не знаех,че може да се отмени чекинг  На принтираната бордна карта има номер от личната карта,но на приложението  в телефона ми  не се вижда номер

Ползвай приложението, ако не успееш да се свържеш с тях до полета.

Връзка към коментар

Аз съм правил грешка и съм въвеждал един и същи нимер на двама пътника и нямаше проблем.

Редактирано от Щастливеца
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз ( май съм писала вече) пътувах с Уиз с моите имена и данни на лична карта и ЕГН на мъжа ми. Никой не разбра ( дори и аз) докато не се прибрах обратно в БГ. Два полета без някой да го отбележи

Връзка към коментар
преди 4 часа, funny каза:

Аз ( май съм писала вече) пътувах с Уиз с моите имена и данни на лична карта и ЕГН на мъжа ми. Никой не разбра ( дори и аз) докато не се прибрах обратно в БГ. Два полета без някой да го отбележи

ЕГН ли?!? Къде се попълва пък това нещо? 

Връзка към коментар

Благодаря на всички,които се отзоваха Всичко е оправено през чата на Райънеър за минути! Остава да принтирам новата бордна карта Само притесненията ми бяха големи  За ваша информация ще кажа,че върху разпечатаната бордна карта има съкратен вариант на номера на личната ми карта,но в приложението няма никакъв номер  Просто не исках да рискувам  Поздрави на всички

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.