Прескочи до съдържание

Поръчка на календари с доставка чрез Еконт


Препоръчани мнения

Вече съм оборудвана с календари, благодаря за добрата организация! :)

 

Лека забележка имам към качеството на някои снимки на настолния календар, не са излезли съвсем добре върху хартията. Не разбирам нито от печат, нито от снимки. Просто ми прави впечатление, че някои като първия фотос от Малдивите, изглеждат много по-добре на файл, отколкото на хартия. Също цветовете някъде са тъмни.  

За сметка на това големия, стенния, изглежда супер!   

 

 

настолен календар.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вече съм горд притежател на два магелански календара. Щерката е в див възторг защото за поредна година, големия календар, ще виси на стената в стаята и. Поздравления за всички чиййто снимки влязоха в календара. @Георги, благодаря за милия жест с картичката :ok:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз благодаря за календара, тениската и картичката! Прекрасни са! Благодаря и на фотографите, и на Георги за брилянтната организация!

Картичката и календара вече заеха позиции, но тениската трябва да чака чак март... ако не откача от някоя уизка промоция ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 13 часа, Jenbel каза:

Лека забележка имам към качеството на някои снимки на настолния календар, не са излезли съвсем добре върху хартията. Не разбирам нито от печат, нито от снимки. Просто ми прави впечатление, че някои като първия фотос от Малдивите, изглеждат много по-добре на файл, отколкото на хартия. Също цветовете някъде са тъмни.

Общо взето няма как да се избяга от този ефект, когато събираш снимки от кол и въже, но пък това е част от чара на календарите :) Целия избор и гласуване се прави на базата на ширина от 900 пиксела, което не е много показателно за качеството на изходния файл при печат на хартия. Снимките, които нямаха достатъчно резолюция за големия календар, заминаха в малкия, а имаше такива от тях, които бяха гранични и за него. Все пак мисля, че при нормална календарна употреба се гледа от дистанция поне метър, където недостатъците не са толкова забележими :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз не знам как очаквате 1:1 да са качеството на снимките гледайки ги на монитор и хартия.

Във фотото като се снимате еднакви ли са Ви снимките,които Ви показват от фотоапарат и после на хартия?!

Връзка към мнение

Да, ако е професионално изпълнено.

 

Както е обяснил Георги, разминаването идва от резолюцията на снимките, за които естествено знам, че са любителски. Другият момент е качеството на печата.

 

Връзка към мнение

Огромно благодаря на Гошо и на всички участници със снимки,за прекрасните календари! :thankyou:

Стенният е страхотен!!!:wub:

Всеки видял ги/аз ги поръчах за подаръци и вече ги раздадох/остава безмълвен от красивите снимки!

Искам да благодаря и за тениската с логото на Магеланци/L-ката ми заспа/ и за ключодържателят!:good:

 

Весели коледни празници на всички!!!:xmascouple:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Получени! Благодаря на всички участващи фотографи, на останалите, които изпратиха снимки също - догодина вие сте на ред! Благодаря на помощниците на Георги и на самия него за многото вложен труд и особено за ръчно надписаната картичка! Календарите са супер! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За тези, които искат календарите да пристигнат преди нова година е добра идея да поръчат до 27 най-късно. Целта е да се използват двата работни дни между празниците. В противен случай, ще чакате след нова година :)

Връзка към мнение

Благодаря и аз, получих пратката и всичко е уникално хубаво. А изненадата с картичката, не очаквах, ама въобще (нищо, че бях я прегледала тази тема) :)  Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз си получих пратката много бързо, а календарите както винаги са чудесни :) Благодаря на Георги и за картичката, много приятна изненада!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За много години! Има ли опция да получа настолен календар в София без да ползвам Еконт, че не ми се дават 5 лв. за доставка при 5 лв. за календара? Мерси предварително!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, sndos каза:

За много години! Има ли опция да получа настолен календар в София без да ползвам Еконт, че не ми се дават 5 лв. за доставка при 5 лв. за календара? Мерси предварително!

Последната такава опция вероятно ще е следващата магеланска сбирка в София. 

 

Ако има още хора заинтересовани, може и идните дни в определен ден и час да се видим в Мол Сердика. Но ще е само една дата/час, нямам физическия капацитет да се разбирам индивидуално с много хора. 

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 33 минути , Георги каза:

Ако има още хора заинтересовани, може и идните дни в определен ден и час да се видим в Мол Сердика. Но ще е само една дата/час, нямам физическия капацитет да се разбирам индивидуално с много хора. 

Аз също бих, била съгласна на този вариант.

Редактирано от elateq
Връзка към мнение
преди 23 часа, Георги каза:

Последната такава опция вероятно ще е следващата магеланска сбирка в София. 

 

Ако има още хора заинтересовани, може и идните дни в определен ден и час да се видим в Мол Сердика. Но ще е само една дата/час, нямам физическия капацитет да се разбирам индивидуално с много хора. 

Мерси за инфото, изчаквам датата за сбирка през януари, дано да е през седмицата. Иначе ако направите уговорка за мол Сердика - пишете кога ще е. 

Връзка към мнение
преди 1 минута , sndos каза:

Мерси за инфото, изчаквам датата за сбирка през януари, дано да е през седмицата. Иначе ако направите уговорка за мол Сердика - пишете кога ще е. 

Датата е ясна, 11.01: 

 

 

За срещата в Мол Сердика сигурно около седмица по-късно и така :)

Връзка към мнение
преди 22 часа, Георги каза:

Датата е ясна, 11.01: 

 

 

За срещата в Мол Сердика сигурно около седмица по-късно и така :)

Благодаря ти за инфото! Записах се, моля те вземи ми един настолен календар. Вероятно ще дойда към 8.30, че съм на скиорски протест. Благодаря ти!

Редактирано от sndos
Връзка към мнение
преди 37 минути , sndos каза:

Благодаря ти за инфото! Записах се, моля те вземи ми един настолен календар. Вероятно ще дойда към 8.30, че съм на скиорски протест. Благодаря ти!

Здрасти, имам те предвид, но пусни една заявка и тук: https://magelanci.com/christmas

 

Аз ще напиша по-подробно тия дни как действаме с поръчките от сега нататък. 

Връзка към мнение

Цената на доставката вече е фиксирана - 4лв.

 

Независимо от размера на поръчката и дали е до офис или точен адрес 

Връзка към мнение

Безплатна доставка на всички поръчки от магазина: https://shop.magelanci.com/

 

Само до 17.01 включително. След това продажбата на календарите спира. 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.