Прескочи до съдържание

Поръчка на календари с доставка чрез Еконт


Препоръчани мнения

Вече е наличен и сайтът за поръчка на календари, както и други магелански артикули, за който желае доставка с Еконт:

 

https://shop.magelanci.com

 

Тези от вас, които имат право на безплатен календар вече би трябвало да са получили съобщение, в което да обсъдим вариантите за доставка, ще държим връзка там :) Тези от вас, които не са получили такова съобщение - видял съм, че ще сте на срещата и автоматично допускам, че е най-добре да ви донеса календара там. 

 

ВНИМАНИЕ!

 

Системата е автоматизирана и веднъж след като пуснете поръчка, тя започва да се изпълнява. Няма да може да се нанасят корекции, да се разбираме неща допълнително и т.н.

 

Може ли да се купят календари с магелански мили?

 

Може! Просто ми напишете лично съобщение, ще взема милите от профила ви и ще ви генерирам код за безплатен календар.

 

Цените в мили са както следва:

  • настолен календар: 60 мили
  • стенен календар: 150 мили

 

Може ли да се издаде фактура?

 

Може! Само ми пуснете лично съобщение с данни за фирмата. 

 

Цена на доставка

 

Предишни години се разхождах лично до офиса на Еконт, което позволяваше да се спести известна част от цената за доставка - пратките бяха от офис, а не от врата. Сега за съжаление, Еконт таксува цената от склада като цена от врата, така че доставката е малко по-скъпа. За да компенсираме този ефект, въведете код за отстъпка shipdisc , който ще свали 1.50лв от цената на всяка поръчка - толкова е горе-долу разликата между изпращане от офис и от врата. 

 

Къде се въвеждат кодовете за отстъпка?

 

Вариант 1: В страницата на количката има поле за промо код:

image.png

 

Вариант 2: На последния екран с личните данни има връзка най-отгоре:

image.png

 

Сигурно ще има и други въпроси, постарах се процесът да е доста лесен, но ако има някакви затруднения - на линия съм :) 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

Забравих да отбележа - ще има малък брой мили за всеки купил си календари - 3 за малък и 7 за голям. Ще ги прехвърля след края на кампанията, че трябва да стане ръчно. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам въпрос: какво означава "Вече сте наш клиент? Въведете потребителско име....."

 

Вариант 1: потребителското име в "Магеланци"

Вариант 2: друго, напр. към Еконт, или някой от сорта ePay.....

Връзка към мнение
преди 1 час, Lyubina каза:

Имам въпрос: какво означава "Вече сте наш клиент? Въведете потребителско име....."

 

Вариант 1: потребителското име в "Магеланци"

Вариант 2: друго, напр. към Еконт, или някой от сорта ePay.....

По идея би трябвало логването да се прехвърли автоматично от тук, но явно имаш някакви рестрикции в бисквитките. 

 

Все едно, пробвай да се логнеш с профила си тук - базата данни е синхронизирана и би трябвало да стане :) Пиши, ако има проблем. Ако не се лъжа и без да се логнеш ще можеш да поръчаш, но не съм го тествал лично. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , ven62 каза:

Nice, a  :)

 

DSC_2051.thumb.jpg.393f297eb8f64a6c9145b23b147df4f9.jpg

 

:):)

 

Специално за @AlexandraKo и @chandni :   xD:rofl:      ;)

Ох, изпроси си го:

Завижд, завижд,завижд, завииииииижд!/ 4 пътиииии/

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги каза:

По идея би трябвало логването да се прехвърли автоматично от тук, но явно имаш някакви рестрикции в бисквитките. 

 

Все едно, пробвай да се логнеш с профила си тук - базата данни е синхронизирана и би трябвало да стане :) Пиши, ако има проблем. Ако не се лъжа и без да се логнеш ще можеш да поръчаш, но не съм го тествал лично. 

При мен също не стана автоматично влизането в профила, но поръчах без да влизам в профила. Надявам се всичко да е наред.

Връзка към мнение

Ами и аз поръчах без да влизам в профила, мисля че ми прие поръчката, даже ми даде и номер ;) Сега остава да чакам и да тичам да си ги взема!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Повечето от вас може и да не са разбрали, че са логнати и имат същия профил като тук. Може да се види като цъкнеш на "Моят профил" :)

 

image.png

 

Но виждам и че има анонимни поръчки, което е ок. 

Връзка към мнение

Имам въпрос относно цената на доставката, системата правилно ли изчислява? Не може доставка до офис да е почти 9 лева. Всеки ден пускам пратки с тях, 9 лева би било нещо скъпо, тежко и до адрес, даже до адрес в град/село, където нямат офис. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , stormbringer каза:

Имам въпрос относно цената на доставката, системата правилно ли изчислява? Не може доставка до офис да е почти 9 лева. Всеки ден пускам пратки с тях, 9 лева би било нещо скъпо, тежко и до адрес, даже до адрес в град/село, където нямат офис. 

Доставката е от адрес, а не е офис/офис. Точно и за това го има този код за отстъпка по-горе, да намали малко тежестта на доставката. А големите календари са доста тежки (360гр е единия) и ако поръчката ти надхвърля 1кг си заминаваш в този диапазон. Все пак прати ми какво искаш да поръчаш на лично и ще направя още една засечка дали е ок. 

 

 

Връзка към мнение

Айде и аз да съм един от първите докоснали се до света през очите на мегаланци :yahoo:, благодарско на @Георги календарите са страхотни :clapping:

 

 

viber image.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Благодаря, @Георги! Бързо, лесно и... модерно! Поръчани вчера, получени - днес. И то от Еконтомат! И най-важното - без опашки.  :-)

 

P.S. Еконтомат - всяка уважаваща себе си система за проверка на правописа ще го подчертае с многозначната червена вълнообразна. Както и стана. :lol:

Еконтомат - "елегантният" синоним на Автоматични пощенски станции (АПС):lol:

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз благодаря за бързата и точна доставка, вчера следобед ги поръчах и днес вече бяха при мен.

Календарите са страхотни с впечатляващи пейзажи, адмирации за фотографите!

IMG_5588.JPG

IMG_5593.JPG

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Благодаря на организаторите и пътешествениците, които са заснели прекрасните късчета от нашата Планета. Благодаря за красивия водопад! Къде се намира?

Получих си календара за 2018 г.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 48 минути , rdd каза:

Благодаря на организаторите и пътешествениците, които са заснели прекрасните късчета от нашата Планета. Благодаря за красивия водопад! Къде се намира?

Получих си календара за 2018 г.

https://en.wikipedia.org/wiki/Skógafoss:)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

И аз искам да благодаря на всички взели участие в подготовката и осъществяването на календарите!

И да кажа, че бях супер приятно изненадана от този така прекрасен личен жест от @Георги!!! Много ме трогна ^_^

Страхотни сте, хора!!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Извинявам се за глупавите въпроси, но тъй като никога не съм ползвала Еконт, не плащам с paypal, а и не съм сигурна, че ще мога да влизам във форума, ще съм ви благодарна за някои разяснения. Искам да си купя календари + някои други неща от магазина. Мога ли да ги поръчам сега, преди да дойда в България, и да платя по банков път? Ако това е възможно в референцията истинското ли име трябва да си напиша или форумното? Ако платя около 28-29/12, мога ли да получа поръчката до 3/1 /адресът ми е в София/? Предварително благодаря!      

Връзка към мнение
преди 5 часа, Ushakal каза:

Извинявам се за глупавите въпроси, но тъй като никога не съм ползвала Еконт, не плащам с paypal, а и не съм сигурна, че ще мога да влизам във форума, ще съм ви благодарна за някои разяснения. Искам да си купя календари + някои други неща от магазина. Мога ли да ги поръчам сега, преди да дойда в България, и да платя по банков път? Ако това е възможно в референцията истинското ли име трябва да си напиша или форумното? Ако платя около 28-29/12, мога ли да получа поръчката до 3/1 /адресът ми е в София/? Предварително благодаря!      

Най-лесно ще е да платиш с наложен платеж на куриера при доставка. На този етап няма изглед артикулите да свършат, но ако желаеш пусни ми едно лично съобщение да съм сигурен, че ще има от нещата, които искаш (най-вече календари) в края на месеца. 

 

Иначе в сайта за поръчка си въвеждаш истинското име и телефон - по този начин Еконт ще те идентифицират за пратката. А доставката е от днес за утре. Т.е .ако поръчаш на 28-и декември със сигурност на 29 трябва нещата да са при теб. 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.