Прескочи до съдържание

Избор на район на Бали за 3-дневен релакс


Lindt

Препоръчани мнения

В момента се чудим в кой район на Бали да си почиваме за 3 дни преди да тръгнем към Убуд. Изискванията са да има пространство, вили, зеленина, пясъчен плаж и възможно най-красива вода. Колебаем се между Нуса Дуа, Санур и Семиняк. Препоръки? 

Връзка към коментар

Ето това: https://www.booking.com/hotel/id/bali-tropic-resort-spa.bg.html?aid=368032;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNYBGjdAYgBAZgBA7gBBsgBDNgBAegBAfgBC5ICAXmoAgM;sid=c8e3292dfd75524a94eb4faae457ef95;all_sr_blocks=30356707_88838221_2_1_0;bshb=2;checkin=2018-02-13;checkout=2018-02-16;dest_id=900040039;dest_type=city;dist=0;group_adults=2;hapos=1;highlighted_blocks=30356707_88838221_2_1_0;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srepoch=1514004942;srfid=d11d23c8b7c0cf51b2dc19a231901dccc1f3f0adX1;srpvid=76b722a65bcd000b;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

е вашето място. Не ви знам датите, но при произволно избрани от мен, в момента ми дава доста по-високи цени от тези, които не платихме. 60-70 евро е добра цена за там. Гарантирам, че е ви хареса, стига да се вписва в бюджета ви.

 

Връзка към коментар
преди 3 часа, Lindt каза:

В момента се чудим в кой район на Бали да си почиваме за 3 дни преди да тръгнем към Убуд. Изискванията са да има пространство, вили, зеленина, пясъчен плаж и възможно най-красива вода. Колебаем се между Нуса Дуа, Санур и Семиняк. Препоръки? 

Хотел Инна в Санур, малките къщички, а не голямата сграда.  Добре охраняван. Голяма градина с басеейн, собствен плаж. Точно за релакс.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не е особено близо до плажове, но все пак хвърли око на тази оферта: https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/5-le-grande-uluwatu-bali-hotel-for-only-e14-16-per-night-per-person/

 

Локацията в Улувату е идеална за почивка, а цената - особено ако излезне и на вашите дати - е просто без коментар.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Георги Матеев каза:

Не е особено близо до плажове, но все пак хвърли око на тази оферта: https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/5-le-grande-uluwatu-bali-hotel-for-only-e14-16-per-night-per-person/

 

Локацията в Улувату е идеална за почивка, а цената - особено ако излезне и на вашите дати - е просто без коментар.

Мда, малко по-висока е цената, около 36 евро за Коледа, ще е интересно да отидем такива мръсни и дрипави в 5* хотел. В агода излизат няколко 4-5 звездни хотела без пари. 

Чакаме Пламена да реши дали ще ни мъчи да седим още на гилитата, за да се срещнем или може да се видим и в Бали и ще запазваме.

На това пътуване без резервации имам чувството, че по половин ден гледам хотели и се чудя какво къде ни се прави.

Връзка към коментар

Можете да погледнете и този хотел.

 

https://www.booking.com/hotel/id/segara-village.bg.html?aid=368032;label=metagha-link-mapresultsBG-hotel-28408_dev-desktop_los-1_bw-19_dow-Thursday_defdate-1_room-0_lang-bg_curr-BGN_gstadt-2_rateid-0;sid=9795a231211b8b76f71f41a6e14194f0;checkin=2018-01-11;checkout=2018-01-12;ucfs=1;srpvid=45544767c5f00134;srepoch=1514023761;highlighted_blocks=2840804_95152316_0_2_0;all_sr_blocks=2840804_95152316_0_2_0;bshb=2;room1=A%2CA;hpos=1;hapos=1;dest_type=city;dest_id=325646;higher_class_available=1;srfid=b0dd8efa866b926fdb680f31ff093868e6362a4fX1;from=searchresults;highlight_room=#hotelTmpl

 

Намира се в Санур, като към него си има и плаж за гостите и два басейна. Останахме много доволни от стаите, които бяха в къщички с типичната архитектура, от храната и от обслужването. Мястото е спокойно, наблизо има и няколко различни ресторанта, както и лицензирано чейндж бюро. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вече се обърках къде какво да питам. Та след два дни трябва да се придвижим от Санур до Убуд и не знаем как да го направим. Може да наемем кола с шофьор за около 50$ за цял ден или 30$ за половин ден. Или такси за 15 $/ шатъл за 8$.

Но не знаем какво да видим по пътя. В плановете ни са birds park, monkey forest, Tegallalang Rice Terrace, вече сме дегустирали кафета и чайове, видяхме Братан. Някакви препоръки и идеи? Благодарим предварително!

Връзка към коментар

Ако, Убуд ви е последната дестинация, преди това направете обиколка на най-южната част с Улувато, плажове, Танах лот и към Убуд. Маймунската гора ще можете и сами да я направите.

 

Другото, което аз правих е Blue lagun, White sands beach, Tirta ganga и после Убуд. По пътя е и един храм с прилепи, но него изпуснах.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря, Еми.

Танах лот ми е жал, че ще пропуснем, обаче не ми се седи цял ден в кола заради него. Ще остане за следващо пътуване до Бали. 

Просто не ми допада как за всяко нещо ти трябва кола с шофьор и при това си карат по тяхна си програма и за отбивка няколко км ти казват, че е далеч и няма време. Така де, при предварителни уговорки и програма сигурно е друго, но моите опити за набелязване на цели в движение не са успешни. 

 

Връзка към коментар
преди 9 часа, Lindt каза:

Благодаря, Еми.

Танах лот ми е жал, че ще пропуснем, обаче не ми се седи цял ден в кола заради него. Ще остане за следващо пътуване до Бали. 

Просто не ми допада как за всяко нещо ти трябва кола с шофьор и при това си карат по тяхна си програма и за отбивка няколко км ти казват, че е далеч и няма време. Така де, при предварителни уговорки и програма сигурно е друго, но моите опити за набелязване на цели в движение не са успешни. 

 

Жалко, че ще го пропуснеш! Това е марката на Бали. Опитай със синьо такси. Не е скъпо.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.