Прескочи до съдържание

Лондон-Нова Зеландия/Австралия от 400 GBP


Препоръчани мнения

Това е около петстотин евро. Дали цената е съизмерима с предишната промоция, когато доста магеланци посетиха Нова Зеландия... питам, понеже не си спомням тогавашната цена.... Иначе, според моите проучвания ноември е най-доброто време за НЗ. Аз съм навит за тогава.... Други ?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , ruwenzogy каза:

Това е около петстотин евро. 

Всъщност, 450 евро :) За мен лично е потресаващо добра цена, но мисля, че и за по-малко летяха тогава - 3.. Беше грешка сякаш. 

Връзка към коментар
преди 11 минути , logist13 каза:

Цените тогава бяха 400-450 евро, т.е. почти съпоставимо. По-съществената разлика е между Thai и Air China :)

Ох, точно така беше! С Thai Airways и не беше грешка май. Още завиждам... 

Връзка към коментар
преди 14 минути , logist13 каза:

Цените тогава бяха 400-450 евро, т.е. почти съпоставимо. По-съществената разлика е между Thai и Air China :)

Без да съм летял с китайците - Тай от Бали до Бангкок бяха отчайващо зле миналата пролет...

Но то като първо мине човек през А380 на Катарците и силно се разглезва...

Връзка към коментар

Еър Чайна са доста ужасни, най-вече заради съдържанието на седалките ;)

Други минуси са, че не разрешават никаква електроника да се ползва по време на полета. Ноември е още студенко в НЗ, но всеки си преценява.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , macf1an каза:

Ноември е още студенко в НЗ... 

Това и аз щях да го коментирам, но историята познава магеланци, посетили НЗ направо зимата, така че си замълчах :) 

Връзка към коментар
преди 7 минути , macf1an каза:

Еър Чайна са доста ужасни, най-вече заради съдържанието на седалките ;)

Други минуси са, че не разрешават никаква електроника да се ползва по време на полета. Ноември е още студенко в НЗ, но всеки си преценява.

И аз се зачетох в skytrax, доста е плашещо...

Връзка към коментар

Тия са отвратителни, летяла съм с тях, само за тоалетната не искаха пари. Ама, вече може и да искат, беше отдавна.:lol:

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , Rainy каза:

Това и аз щях да го коментирам, но историята познава магеланци, посетили НЗ направо зимата, така че си замълчах :) 

Ноември е прекрасен месец за Нова Зеландия. Това е края на пролетта , равнява се на нашия май. Всичко е зелено, цветята цъфтят и деня е много дълъг, просто идеалния месец ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , ruwenzogy каза:

Ноември е прекрасен месец за Нова Зеландия. Това е края на пролетта , равнява се на нашия май. Всичко е зелено, цветята цъфтят и деня е много дълъг, просто идеалния месец ...

Аз просто предпочитам по-топло време :) Южният остров е студен. А и билетите до Oakland бяха до 4 ноември, доколкото видях, тоест реално е месец Октомври повечето пътуване. Ама ти си мъж, не те бъркат температурите :) Сигурна съм, че ще ви бъде хубаво. Гаранция за време няма никога... 

Връзка към коментар
преди 8 минути , Rainy каза:

Аз просто предпочитам по-топло време :) Южният остров е студен. А и билетите до Oakland бяха до 4 ноември, доколкото видях, тоест реално е месец Октомври повечето пътуване. Ама ти си мъж, не те бъркат температурите :) Сигурна съм, че ще ви бъде хубаво. Гаранция за време няма никога... 

Рейни, ние пък бяхме през октомври и пак си беше екстра времето. И не ни валя, а притесненията ми бяха, че ще подгизнем, според прогнозите.

То, там е малко непредвидимо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За Мелбърн и Австралия като цяло края на Октовмри, началото на Ноември е супер :)  Цената също е доста привлекателна - 500 евро, само Авиокомпанията....

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар
преди 1 час, AlexandraKo каза:

Рейни, ние пък бяхме през октомври и пак си беше екстра времето. И не ни валя, а притесненията ми бяха, че ще подгизнем, според прогнозите.

То, там е малко непредвидимо.

Така е. Всеки остров е непредвидим. Просто съм чела за времето на Южния остров и лично аз бих предпочела да е по-топло по възможност...

 

П.П. Завиждам бе - ако можех да отида и тогава, щях! :biggrin: (И все пак зимата е неприятно...)

Връзка към коментар
преди 5 часа, Боби каза:

С тях летяхме Мадрид-Сао Пауло-Лима и обратно. Никакви проблеми. Храната им беше китайска, но не беше лоша.

Единствено, което помня не особено положително за тях, е че след като раздадоха храната стюардесите се изпокриха и не ги видяхме до следващото хранене. Не бяха като останалите авиокомпании да минават непрекъснато и да раздават вода, кафе, чай. Нямам спомен как хората са се снабдявали с вода, ако им е трябвало.

И аз бях чела отзивите за тях преди да тръгнем, но нищо от написаното не се потвърди. А и одеалцата им бяха малко тънички и смотани, ама чак да са били проблем не е било.

 

Ето цитат от  поста ми за тях веднага след полета:

"Air China не са толкова зле колкото очаквахме. Излитане и кацане по разписание. Лек полет почти без никакъв сървиз. Но пък, когато хранят го правят добре. Който обича китайско гладен няма да остане. Китайците бяха малцинство. Екипажът завърши полета с поклон за пътниците."

 

Харесва ли ви офертата, не си заслужава да се отказвате само заради авиокомпанията. Не е задължително да има проблем.

Два пъти съм летяла с китайски компании с изключително лоши отзиви по форумите /до Перу и до Бали/ и мненията не се потвърдиха при мен.

 

Миналата година четох ревюта и за КLM и AirFrance и за тях не пише много положително.

 

 

 

Редактирано от mililia
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Преди 1 час, boogy83 каза:

Ние тръгваме да купуваме за ноември. През TravelUp офертата е 401 паунда. Някакви отзиви за TravelUp?

Това е моята любима агенция за билети. Оставяла съм отзиви тук. Смело купувай! 

Връзка към коментар
преди 14 минути , Rainy каза:

Това е моята любима агенция за билети. Оставяла съм отзиви тук. Смело купувай! 

Ем купих ;) То малко ми трябваше хаха.

15-ти Ноември до 30-ти Ноември ме търсете там :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 5 часа, boogy83 каза:

Ние тръгваме да купуваме за ноември. През TravelUp офертата е 401 паунда. Някакви отзиви за TravelUp?

А на мен защо ми излиза по 411 паунда за всички дати през ноември през същия сайт...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , ruwenzogy каза:

А на мен защо ми излиза по 411 паунда за всички дати през ноември през същия сайт...

Идея си нямам. Аз през момондо рових и най-добре ми паснаха 15-30 ноември. Снощи цената му беше 392 паунда, а днес на обяд за същите тези дати беше вече 401 паунда. Решихме да не се бавим повече и ги купихме. Възможно е с всяка покупка цените да се оскъпяват, но това е само мое предположение. Така или иначе за 10 паунда разлика не мисля, че е болка за умиране, при полет до другия край на света :)

Редактирано от boogy83
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , boogy83 каза:

Идея си нямам. Аз през момондо рових и най-добре ми паснаха 15-30 ноември. Снощи цената му беше 392 паунда, а днес на обяд за същите тези дати беше вече 401 паунда. Решихме да не се бавим повече и ги купихме. Възможно е с всяка покупка цените да се оскъпяват, но това е само мое предположение. Така или иначе за 10 паунда разлика не мисля, че е болка за умиране, при полет до другия край на света :)

Колко човека сте?

Връзка към коментар
На 5.01.2018 г. в 20:41, mililia каза:

Единствено, което помня не особено положително за тях, е че след като раздадоха храната стюардесите се изпокриха и не ги видяхме до следващото хранене. Не бяха като останалите авиокомпании да минават непрекъснато и да раздават вода, кафе, чай. Нямам спомен как хората са се снабдявали с вода, ако им е трябвало.

Добре де, не идват ли като ги повикаш с копчето на плафона? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.