Прескочи до съдържание

Лондон-Нова Зеландия/Австралия от 400 GBP


Препоръчани мнения

преди 1 час, Фичо каза:

Добре де, не идват ли като ги повикаш с копчето на плафона? 

Е, предполагам, че ако някой ги е викал са идвали. Просто правеше впечатление липсата на стюардесите, а полетът беше дневен, не е като да се надяват всички да са заспали. На всички други полети просто виждаш, че все някой от стюардите носи вода, кафе, взима боклук, а на този полет нямаше нищо такова. Ама, вече са ми поизбледняли подробности.

 

 

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Фичо каза:

Добре де, не идват ли като ги повикаш с копчето на плафона? 

Ако ситуацията е била като нашата с полет на Бритиш от Лондон до Буенос Айрес може и при натискане на копчето да не са идвали.

Тогава с единия пич дето пътувахме им изпихме всичкия алкохол и те минаваха само по втората пътека, а нас нашата я заобикаляха :D

Естествено, ние ставахме и ги търсехме из самолета да им искаме още де :D

  • Смея се 3
Връзка към коментар

И аз съм пътувал с Air China между Мадрид и Сао Пауло. Полетът беше супер, нямам почти никакви забележки.

Моите впечатления са, че не липсваше присъствие на стюарди и стюардеси и си ни обръщаха внимание... може пък да сме били от нахалните. :lol: Всички бяха (или поне изглеждаха) доста млади - 22-25 год., което беше малко странно.

Спомням си, че като влязохме в самолета, миришеше на риба, но бързо свикнахме. :lol: Салонът изглеждаше малко изтъркан..

Другото беше, че екипажът не говореше много добър английски и малко със зор се разбирахме, но иначе бяха мили, както споменах. И ние изпихме китайската бира, та почнаха да носят Хайникен. :)

Като цяло аз също тръгнах с малко съмнения, но останах доволен.

 

Та, мисълта ми е - ако цената ви устройва, а тя е супер, не се отказвайте само заради а/к.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.