Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет София-Хавана-София


Препоръчани мнения

Здравейте,

Търся самолетен билет София-Хавана-София. Излитането трябва да е от 3 март нататък (може и на самата дата), връщането да е до началото на април, престоят ми се иска да е около 3-4 седмици. Не изключвам варианта за пътуване с нискотарифна компания до някое от големите летища. За момента най-добрата цена, която намерих е Мадрид-Хавана-Мадрид за 600 евро, съответно всичко под тази сума би ме зарадвало.

Благодаря Ви предварително:)

Връзка към коментар

Виж и полетите на Eurowings от Кьолн до Варадеро, на подобна цена са, но може връзките да са по-удобни. 

 

Air Canada имат добри цени от Рим, това са канадски долари, към 440 евро идват:

 

image.png

 

А това е направо от София, към 550 евро е и мисля е най-доброто на което попадам: 

 

image.png

 

Другото е да разцъкаш чартърните компании - Thomas Cook, Condor и т.н., може да изпадне някой жокер. 

Връзка към коментар

С приближаване на датите ще излязат по-атрактивни предложения от чартърните, но ще ти е по-трудно с изгодно отиване до съответните летища.

Предвид, че нямаш строго фиксирани дати, аз на твое място бих се оглеждал и изчаквал още малко.

Връзка към коментар

Благодаря много за отговорите. Вече имам билет и каса и нямам търпение да посетя отново това вълшебно място:)

Редактирано от Siracusa
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Siracusa каза:

Благодаря много за отговорите. Вече имам билет и каса и нямам търпение да посетя отново това вълшебно място:)

За статистиката - за колко купихте и от коя авиокомпания?

Връзка към коментар
преди 15 часа, Боби каза:

За статистиката - за колко купихте и от коя авиокомпания?

Реших да не чакам повече, за да ми е по-спокойно. Взех си билета с канадските авиолинии за 595 евро. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.