Прескочи до съдържание

Берлин - София - Берлин


Препоръчани мнения

Здравейте, другия месец ми предстои пътуване от Берлин до София и обратно. Първият полет трябва да е на 10 февруари, а връщането на 14. Най-евтино ми излиза с Ryanair, само че идването е цели 74 евро, което ми се струва доста, като се има предвид сезона и авиокомпанията. Връщането е 19 евро. Искам да ви попитам да чакам ли още, преди да резервирам, за да падне цената? Има ли други варианти? Благодаря предварително.

Редактирано от Suunto
Връзка към коментар
преди 3 часа, Suunto каза:

Здравейте, другия месец ми предстои пътуване от Берлин до София и обратно. Първият полет трябва да е на 10 февруари, а връщането на 14. Най-евтино ми излиза с Ryanair, само че идването е цели 74 евро, което ми се струва доста, като се има предвид сезона и авиокомпанията. Връщането е 19 евро. Искам да ви попитам да чакам ли още, преди да резервирам, за да падне цената? Има ли други варианти? Благодаря предварително.


  • Маршрут Берлин - София - Берлин
  • Фиксирани летища? Не
  • Тип полет Двупосочен
  • Примерни дати и престой 10.02 - 14.02
  • Допустимо ли е прекачване на отделни билети? Да
  • Брой куфари 0
  • Най-добра оферта 93 EURO
  • Платежни инструменти Visa Electron
  • Брой пътуващи 1

В момента директно от сайта на Раян е 80.88 евро. В някой от сайтовете може да падне и още - примера, който Боби е посочил по-горе.. ако ти се занимава.

Пише, че има по едно останало място на тези цени за отиване и връщане..

.E43F25A0-B55B-4CAD-A833-693AB1401591.png.85e9f1053afa600a7b3888ba6c28379d.png

Редактирано от yordanov
Връзка към коментар
преди 1 час, yordanov каза:

В момента директно от сайта на Раян е 80.88 евро. В някой от сайтовете може да падне и още - примера, който Боби е посочил по-горе.. ако ти се занимава.

Пише, че има по едно останало място на тези цени за отиване и връщане..

.E43F25A0-B55B-4CAD-A833-693AB1401591.png.85e9f1053afa600a7b3888ba6c28379d.png

Хм... При мен цената си е същата: 93 евро. Интересно...

Връзка към коментар

Не намирам въобще комбинации между лоу костове, които да свалят цената на Берлин - София на 10.02, така че изглежда единствения ти начин за спестяване е играта с картите. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.