Прескочи до съдържание

Индия - към края на 2018г.


Препоръчани мнения

Много зависи от цената на билетите, но принципно е възможно аз и @Monika_Koko да се организираме за там.

Аз съм леко скептична с такова пътешествие, тя пък е много навита, така че при подходящи условия може и да го направим.

Мое изискване е да намалим досега с местните и мизерията, така че ако планираме нещо ще бъде организирано по такъв начин.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 5 месеца по-късно ...

Аз също бих се включила за Индия в края на тази година 🙂

Зависи точно за кога ще го организирате и колко време ще се стои там.... Малко ми е трудно за дълъг период от време.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Моите планове са за края на Ноември и началото на Декември - около месец. Обичам да се смесвам с местните и по - нецивилизованите места и няма да съм подходящ за група, но ще ми бъде приятно да се срещнем някъде в Индия, така че, дръжте ме в течение.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Здравейте 🙂

 

Аз съм нова тук, но си мисля, че е хубаво да се съберем някъде и да обсъдим кой точно в кой период

иска да пътува до Индия, за колко време, кои места иска да посети и т.н....

 

И да се надяваме, че ще можем да се съберем в групичка за края на годината 🙂

 

Може би е добре да се видим до края на август...

Мен ме няма в София в периода 11 - 19 август.

 

 

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Много искам Индия, но незнам колко е подходящо есен след октомври.... Мисля, че започват дъжвете тогава,   нека кажат ходилите. Оги,  ти ходи пролет или началото на лятото мисля, че тогава пък беше много горещо

Връзка към мнение
Здравко Ангел

Ние ходихме в края на октомври и началото на ноември и времето беше чудно. Няма дъждове по това време.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Октомври и Ноември времето там е страхотно. Ние ходихме миналата година в края на октомври и началото на ноември и беше между 30 и 34 градуса. Декември също е хубаво.... една идея по-хладно (особено нощем и сутрин), но не вали.

Връзка към мнение

Супер, групата на желаещите нараства 🙂 ! Само не споменах, че съм без опит в планирането и организирането на такива пътувания и ще е добра идея, според мен, предложението на Kamura, да се срещнем.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хайде да се видим на по бира, ако искате 🙂 Аз мога от днес до 29 включително всяка вечер. И след това ще бъда пак в София от 03 до 05 септември.  Времето за организация за Индия за пътуване в края на годината не е много и е добре, ако ще ходим да се съберем 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 24.08.2018 г. в 9:37, Kamura каза:

Хайде да се видим на по бира, ако искате 🙂 Аз мога от днес до 29 включително всяка вечер. И след това ще бъда пак в София от 03 до 05 септември.  Времето за организация за Индия за пътуване в края на годината не е много и е добре, ако ще ходим да се съберем 🙂 

Хайде :), трябва да бъде в заведение, където да е спокойно,за можем да разговаряме и да се поопознаем :). Някоя бирарийка в парк, на открито...Предложения?

Връзка към мнение

Не го бях видяла...Изглежда супер... Влязох и изглежда ок, но е на немски и не съм сигурна дали разбирам всичко. Опитах да превключа на английски, но не ми дава същите цени. Някой с немски език може ли да помогне?

Връзка към мнение
преди 1 час, Kamura каза:

Опитах да превключа на английски, но не ми дава същите цени. Някой с немски език може ли да помогне?

Просто използвай опцията на Google Chrome за автоматичен превод от немски на английски.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
13 minutes ago, chandni said:

Просто използвай опцията на Google Chrome за автоматичен превод от немски на английски.

Не се справям 😞 Попитах и сина ми, но и той каза, че не му се появява за превод...

Помощ, моля 🙂

image.png.133c071127bd4b7ff353fda675c3c100.png

Връзка към мнение
преди 3 минути , Kamura каза:

Не се справям 😞 Попитах и сина ми, но и той каза, че не му се появява за превод...

Помощ, моля 🙂

image.png.133c071127bd4b7ff353fda675c3c100.png

Натисни иконата в браузъра, която съм ти оградила в червено.

1.png.a9bba7e6e04ed843c895e09813c7ae08.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искате ли да се видим на 28,08 или на 02,09 някъде на по бира... Дайте предложения за място.

За час предлагам - ако е на 28,08 да е от 18,30 или 19,00ч.

Ако е на 02,09 (неделя) може и малко по-рано от 17,00 или 18,00ч.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.