Прескочи до съдържание

Малага - София - Малага


Препоръчани мнения

Търси се билет Малага/Севиля/Гранада - София - Малага/Севиля/Гранада с дати около 20 декември - около 30 декември. 

Пътуващият е младеж, който горе-долу отговаря на описанието от една велика книга:

 

"Какъв сте в цивилния си живот? Студент по класическа филология? Значи, пияница, интелигент...

 

Който може и да спи по летища, ако се наложи. 

Връзка към коментар

Скайсканер го изръчках вече. Нямам пълен достъп до Azuon и бих бил благодарен, ако някой може да удари едно рамо...

 

Тестовата версия също върши работа.

Връзка към коментар

 

Все едно да кажеш на някой търси в гугъл и намери...

 

За Zaro - няма варианти за съжаление. Покрай нова година прекачвания с нискотарифни бързо натоварват. Най-евтиното ми излиза 240 евро, с включени междинни нощувки и в двете посоки, при това от Севиля. При положение, с Turkish около 280-285 е най-доброто. 230 само до Истанбул, ама като сложиш автобуса за 15-20 евро спестяване не си заслужава...

Връзка към коментар

Изобщо около Великден , Коледа и прочие празници нискотарифните много рядко са алтернатива.

 

Тестовия Азуон върши работа ако познаваш из основи лоу кост дестинациите и после почваш да ровиш за възможните връзки по пътя на логиката. Може доста време да отнеме.

Ако пътувах по-активно както преди бих се сдобил с платената версия , но при 3-4 излизания годишно не си струва.

По- лесно ми е да следя магеланците ;)

Връзка към коментар

И мен ме интересуван, но още не съм намерила нещо смислено (не съм търсила много усилено). Беше ми хрумнало също за "по-накратко" да мина през Лондон и Гибралтар, но само полетът Лондон-Гибралтар-Лондон ми излиза почти колкото София-Малага-София с България Еър.

(На Турските Авиолинии трябва да се отиде на следващ екран, защото цената на първия е само за някои полети, а не за по-удобните).

Връзка към коментар

И мен ме интересуван, но още не съм намерила нещо смислено (не съм търсила много усилено). Беше ми хрумнало също за "по-накратко" да мина през Лондон и Гибралтар, но само полетът Лондон-Гибралтар-Лондон ми излиза почти колкото София-Малага-София с България Еър.

(На Турските Авиолинии трябва да се отиде на следващ екран, защото цената на първия е само за някои полети, а не за по-удобните).

 

Всъщност вие търсите съвсем отделни билети, неговото е Малага - София - Малага, а твоето е София - Малага - София :)

Връзка към коментар

О, извинявам се.

Всъщност имам малка грешка в посоката, но трасето си е е същото ;-)

 

Няма какво да се извиняваш, просто трябва да се уточни, че иначе ще стане като вавилонската кула, ако почнете да си говорите цени, а не си ги намирате, както и в другата тема отбелязах от А до Б не е като от Б до А :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.