Прескочи до съдържание

Виетнам или Малайзия


ТеодораК

Препоръчани мнения

Здравейте пътешественици,

време ми е да се реша за тазгодишното зимно азиатско пътуване. Колебая се между Виетнам (+Камбоджа) и Малайзия (+ Сингапур). 

Времетраене 14-18 дни с пътя.

Нямам определен таргет да видя това или онова. Някакси неамбициозно искам да го направя, просто да се енджойвам на нещата и да си се шматкам :)  (да няма прекален ръш, но същевременно да има динамика). Представям си го като 6-7 дни интензивно пътуване, 4  дни пълен релакс на някой приказен плаж (важно ми е настаняването и то да е в синхрон) + entertainment и някрая пак 5-6 дни пътуване. 

 

На кое от двете места е по-хигиенично? 

На кое от двете места настаняването е по-добро като цена-качество (чистота преди всичко и лукса след това :))?

Хората къде според Вас са по-отзивчиви или нещо друго което Ви е направило впечатление?

 

Важно ми е да има прилични места за настаняване, на нормални цени. Миналата година в Шри Ланка беше за мен разочароващо откъм настаняване - цените изключително високи за качеството (като народ хората от Шри Ланка ми се сториха най-големи мърльовци, сравнено с Филипини, Тайланд и Индонезия (нареждам ги веднага след Индия, но то и разположението явно си предразполага да е така...)). Та, беше ми неприятно на мен и място не можах да си намеря близо 3 седмици, където да ми се поостава и така по една или макс 2 нощувки и като се върнах една седмица бях като напълно замаена от изтощение :).

 

Усмихнат уикенд :)) 

 

 

Връзка към коментар
  • 7 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.