Прескочи до съдържание

Пиза - Йоханесбург от 119 Евро


Препоръчани мнения

Отпреди 5 минути: 

Пиза - Йоханесбург (03.18) - 120е RT! 

http://www.secretflying.com/posts/error-fare-pisa-italy-johannesburg-south-africa-e119-roundtrip/

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 6 минути , Фичо каза:

Трепач, но да се има едно(две, три) наум с Алиталия ...


Алиталия са камък...толкова неща пропуснах от страх, заради това че "фалират" от 2 години насам всеки месец...
Включително и мега хамър сделката до Южна Америка миналата година за никаквите пари. За жалост това в момента ми е невъзможно поради ангажименти съвпадащи с тоя времеви период. А такъв хубав рожден ден имам на 22 март, искаше ми се да се самонаградя... 
Пък и то 120 евра - с тях и без тях. 

Редактирано от Plovdivian
  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Боби каза:

Май замина, аз такива цени не виждам.

Сега има по 280 с доста престой и две смени. С 1 смяна и по 13 часа на посока са 378€.

Връзка към коментар

На пръв поглед готина оферта, ама като посмятах малко нещо не ми се върза.

 

Като се добавят допълнителните разходи за полети до Пиза, трансфери и (вероятно) 2 транзитни нощувки + се вземе предвид неудобството от два дена губене на време и фактора Alitalia - вече не звучи чак толкова wow.

 

В същото време JNB е излизал на 340 евро при катарско промо с директно тръгване от София и кратки транзити с 1 прекачване.

 

Тоя път пропускам с чиста съвест.

 

На закупилите - честито и стискам палци да няма отмени :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Много часове път ми се виждат и на мен, особено на отиване са 22 часа само в Кайро.  До Пиза няма всеки ден полети и накрая съм напълно съгласен с мнението на @Георги Матеев.  Понякога се заслепяваме от цената.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.