Прескочи до съдържание

София - Краков - Варшава - София


Росен Василев

Препоръчани мнения

Здравейте, 

Планирам пътуване в Полша към края на май. Към момента намирам полети по 120 EUR на човек, двупосочен с LOT Airlines. Искам да Ви попитам дали това е нормална цена в този период? Благодаря предварително.

Редактирано от Росен Василев
Връзка към коментар

Здравей! Влез в сайта на ryanair.com и търси полети от Бургас до Краков. В момента за дати 13-16 май, отиване и връщане /примерно/, билетът е общо 71.38 евро. Преди две седмици беше още по-евтин. Вдигат ги всяка седмица, така че побързай! Има полети и до Варшава. Успех!

Редактирано от muchachote
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, muchachote каза:

Здравей! Влез в сайта на ryanair.com и търси полети от Бургас до Краков. В момента за дати 13-16 май, отиване и връщане /примерно/, билетът е общо 71.38 евро. Преди две седмици беше още по-евтин. Вдигат ги всяка седмица, така че побързай! Има полети и до Варшава. Успех!

 

Здравей, 

За съжаление от Бургас не ме устройва. Видях че ryanair имат полети, но самото пътуване до Бургас горе-доло ще ми се изравни с цената от София, а и най-вече времето, което ще изгубя с пътуването до Бургас не е оправдано. Най-вече ме интересува дали за края на май това е нормална цена, да резервирам отсега или да изчакам евентуално.

 

Благодаря за помоща!

Връзка към коментар

Имаше едни разпродажби на ЛОТ, всяка сряда са май. Там съм срещал и цени под 100 евро, но е инцидентно - тези разпродажби са само за няколко дестинации и да уцелиш София ще си е късмет. 

 

Според мен цената е нормална, даже ниска, след като ЛОТ са на практика монополисти по директния маршрут. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Имаше едни разпродажби на ЛОТ, всяка сряда са май. Там съм срещал и цени под 100 евро, но е инцидентно - тези разпродажби са само за няколко дестинации и да уцелиш София ще си е късмет. 

 

Според мен цената е нормална, даже ниска, след като ЛОТ са на практика монополисти по директния маршрут. 

Благодаря, Георги! 

 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.