Прескочи до съдържание

Спечелете "Енциклопедия на пътешественика: Европа"


Препоръчани мнения

Знам че не е класация, но скуката на работното място прави чудеса :P

 

до момента:

1. Рим 7

2. Прага 6

3. Лондон 5

4. Виена 5

5. Инстанбул 4

6. Барселона 4

7. Венеция 4

 

не броя цели държави или няколко любими места от един човек

 

Барселона не е ли с повече точки? 

Връзка към коментар

Барселона не е ли с повече точки? 

Не е много точно преброяването, защото мнения от рода на 'най-много ми харесват Барселона и Рим', не съм ги броил, така ми се видя по-справедливо, също има и мнения за Италия като цяло, за Тоскана и т.н. всички такива не съм ги броил...

Не е точно, просто за ориентир...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Интересното е, че ценителски места като Прага и Истанбул са пробили така забележително в конкуренцията на толкова "градове-клишета" :D

Редактирано от Meidj
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Интересното е, че ценителски места като Прага и Истанбул са пробили така забележително в конкуренцията на толкова "градове-клишета" :D

 

Ами значи и те вече се доближават до клишетата...  :lol: 

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Чукча писател :) Записването приключва в неделя, дондуркането ще е понеделник на обяд, ще се постарая да е достатъчно интерактивно с пълен запис на дондуркането броени минути след жребия :)

Връзка към коментар

Чукча писател :) Записването приключва в неделя, дондуркането ще е понеделник на обяд, ще се постарая да е достатъчно интерактивно с пълен запис на дондуркането броени минути след жребия :)

 

А, не, тия да ги нямаме. :mad:  Знаеш ли колко лесно може да се манипулира запис в днешно време? :P

 

Давай наградата на Ели и да приключваме без джуркане, че да си нямаме после неприятности... :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чукча писател :) Записването приключва в неделя, дондуркането ще е понеделник на обяд, ще се постарая да е достатъчно интерактивно с пълен запис на дондуркането броени минути след жребия :)

 

Мотаеше ми се някакъв понеделник, ама мислех, че е този, дето отмина онзи ден :)

 

Май е добра идея да отделиш една коментарна тема, че много се разфлудихме нещо :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-любимо място - егати сложния въпрос  :) ! Много места, които съм посетила мога да ги причисля към любими, но като че ли най-дълбоко в сърцето ми е останала Малта! Защо? Ами не мога да кажа, просто още от първия ден като стъпих там ме грабна и с удоволствие бих се разхождала отново из тесните улички на Мдина, Виториоса и Валета, за да се наслаждавам на прекрасната архитектура  :P !

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.