Прескочи до съдържание

Размяна на пощенски картички


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Адрес за изпращане на пощенски картички: София 1505, пк. 4, Георги Пенин

 

След време се появяват в темата 🙂

Препоръчани мнения

Преди 1 час, Георги каза:

Не искам и няма да се оправдавам. 

 

Не се оправдавай, ама обещай пред строя в бъдеще да проверяваш поне веднъж месечно. :smile3:
Не за друго, ама поне да не се губи ентусиазмът. :wink:

Връзка към мнение
Здравко Ангел
преди 6 минути , Фил каза:

@AlexandraKo, с този хубав и четлив почерк, направо се чудя как са ти дали диплома за доктор?!? :grin:

@Фил, и твоят почерк е много красив! Много ме кефи @patilana с нейния ученически почерк, май от училище не съм виждал такъв.

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 44 минути , Фил каза:

Не се оправдавай, ама обещай пред строя в бъдеще да проверяваш поне веднъж месечно. :smile3:
Не за друго, ама поне да не се губи ентусиазмът. :wink:

Доброволно предавам златния пощенски ключ, ако има ентусиасти. Мога да дам и идеи за допълнително развитие на инициативата, но просто удрям тавана на свободното време. Знам че звучи нелепо за нещо, което отнема една разходка до пощата, после обратно, после 5 минути снимане с телефона и 20 минути качване на снимки...ама сложи 100 такива задачки и става тегаво. 

 

Имаш ли желание ти да си човекът с енергията, който да раздвижи нещата? 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 54 минути , Георги каза:

Имаш ли желание ти да си човекът с енергията, който да раздвижи нещата?

Хубав въпрос. Нямам възможност, за съжаление. Ако това се прочени, ще се обадя да даваш ключа. :smile3:

Връзка към мнение
преди 1 час, Фил каза:

@AlexandraKo, с този хубав и четлив почерк, направо се чудя как са ти дали диплома за доктор?!? :grin:

Еее, старая се, че нали децата са аптекари, да не се срамуват, като допадне моя рецепта.:))))Но по принцип, много обичам да пиша, но с времето, почеркът се развали от многото писане:((((

В тази връзка, да кажа нещо: мразя да пиша със синьо, пиша с  черни , тънкопишещи и незамазващи химикалки. И лашкам черни печати,  и непрекъснато си имам разправии с разни държавни чиновнички - не могло било, мязало на копие и пр. Като питам за законово  основание, да не се пише с черно мастило, мигат на парцали, ама, пак не може.

А рецепти съм си направила, на снежнобяла хартия, със зелено лого и тях ги пиша със зелен химикал.

Хем да е прегледно, хем да е красиво:)))

Ама, чак, калиграфски, като тебе, не мога:))))

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги каза:

Доброволно предавам златния пощенски ключ, ако има ентусиасти. Мога да дам и идеи за допълнително развитие на инициативата, но просто удрям тавана на свободното време. Знам че звучи нелепо за нещо, което отнема една разходка до пощата, после обратно, после 5 минути снимане с телефона и 20 минути качване на снимки...ама сложи 100 такива задачки и става тегаво. 

 

Имаш ли желание ти да си човекът с енергията, който да раздвижи нещата? 🙂

Ами аз май живея най-наблизо. Ако няма други желаещи, мога да пробвам за известно време да се разхождам до пощата

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Childish каза:

Ами аз май живея най-наблизо. Ако няма други желаещи, мога да пробвам за известно време да се разхождам до пощата

Ще получиш трофея на следващата сбирка 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Childish каза:

Ами аз май живея най-наблизо. Ако няма други желаещи, мога да пробвам за известно време да се разхождам до пощата

Мисля, че Лили обича тези неща и ще се справи прекрасно....

Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

За повдигането на темата мисля, че заслугата е изцяло на @cck, да ме поправи ако греша. Но преди няколко месеца във фейсбук получих съобщение от непознат, който просто беше снимал картичката, която смята да пусне на пощенската кутия на Магеланци. От бегъл преглед на профила разбрах, че е участник в българската експедиция в Антарктида и смята да пусне картичка от официалния клон на пощите там. Поправих го, че пощенската ни кутия за съжаление вече не е активна и ако може да преправи адреса на моя личен и съм благодарен, че се съгласи.

 

Днес получих и картичката, никога не съм отварял плик за писмо с такава хирургическа точност, сякаш печатите на плика бяха най-ценното нещо на света. 

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

image.png

 

От името на всички магеланци благодаря на Емо за подаръка!

 

Предполагам няма проблем да споделя профила му с преживяванията от Антарктика след като е публичен: https://www.facebook.com/emil.ivanoff.754 

  • Харесвам 21
  • Браво 14
Връзка към мнение

Емо ми е личен приятел,голям пич ,сърцат човек и много добър ветроходец.

Плавахме една зима заедно на един ветроходен катамаран.

Радвам се когато такива хора следват мечтите си и успяват да ги осъщестяват.

От предишната експедиция там получих и аз от него картичка 🙂

 

  • Харесвам 12
  • Браво 2
Връзка към мнение

И аз му благодаря! Картичките и изобщо отразяването от първо лице на юбилейната 30-та антарктическа екпедиция е просто прекрасно. Освен ветроходец, разказвач и фотограф, за мен е вдъхновител, когото чета с удоволствие.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, cck каза:

И аз му благодаря! Картичките и изобщо отразяването от първо лице на юбилейната 30-та антарктическа екпедиция е просто прекрасно. Освен ветроходец, разказвач и фотограф, за мен е вдъхновител, когото чета с удоволствие.

И аз го следвам във Фейсбук. 

Чудесен разказвач е.

И толкова много картички изпраща.Истински пътешественик!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.