Прескочи до съдържание

Въпрос за Равай/Пукет


petinka_la

Препоръчани мнения

Здравейте, имам въпрос относно район Равай на Пукет и по-конкретно хотел Rawai palm beach? Района става ли за почивка, има ли ресторанти? И за хотел burasari patong? Или да ми препоръчате добър хотел на добра цена в район на хубавите плажове? 

Връзка към коментар
На 2/12/2018 в 3:12, petinka_la каза:

Здравейте, имам въпрос относно район Равай на Пукет и по-конкретно хотел Rawai palm beach? Района става ли за почивка, има ли ресторанти? И за хотел burasari patong? Или да ми препоръчате добър хотел на добра цена в район на хубавите плажове? 

Аз лично не понасям Патонг, Карон и подобните курорти, които ми наподобяват на Слънчака, че и по-зле. Rawai на мен най-много ми допада като локация в Пукет. Разбира се всичко е много индивидуално. Плажове има колкото си искате наоколо, мога да ви изброя поне 5, но са на разстояние от 5 минутки със скутер. Скутера си е задължителен за там, спестява доста време, пък и сте гъвкави да обикаляте наоколо. Също така от Rawai тръгват доста от бързите и бавните лодки към островите наблизо и които може да наемете директно на плажа.
Rawai Palm Beach - не съм бил в него, но наоколо има много магазини и ресторантчета. Аз съм отсядал в Residence Namphung Phuket през Airbnb - малко хотелче с 6-7 стаи и една отделна вила. На тихо местенце е и има хубаво чисто басейнче. До Rawai beach се стига за 2 минутки пеша. 
Всъщност целия Rawai beach е осеян с ресторанти от всякакъв вид. Там са известни с морската си храна. Там се намира и прословутия рибен пазар, на който цените са многократно завишени и стоварват десетки рейсове с китайци всяка вечер, за да им дерат кожите. От едната страна продават риба и всякакви морски деликатеси, а от другата са рестораните, където може да си поръчаш да ти сготвят купеното.
Ако решите да отседнете в този район може да ми пишете на лично и ще ви дам насоки с удовослтвие :)

Връзка към коментар
преди 7 часа, xligon каза:

Ако решите да отседнете в този район може да ми пишете на лично и ще ви дам насоки с удовослтвие :)

Само да не забравите да споделите информацията и тук за всички останали :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.