Прескочи до съдържание

Барселона - Сан Франциско от 211 Евро с LEVEL(Iberia)


Препоръчани мнения

https://travel-dealz.de/blog/fluege-san-francisco/

 

Има различни дати:

3. – 10. April3. – 13. April10. – 13. April10. – 20. April10. – 24. April17. – 27. April11. – 23. September18. – 23. September23. – 28. September7. – 12. Oktober9. – 21. Oktober14. – 26. Oktober

 

Обърнете внимание, че Level е нискотарифна компания и не сервират храна в самолета, ако не си платиш допълнително, а също така само ръчен багаж е включен в цената.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 12 часа, ZORI каза:

Няко купувал ли е билет, а после виза....?

 

Да, но билета беше на такава цена, че дори и да не ми бяха дали виза нямаше да съжалявам. 

 

Но двете неща нямат нищо общо едното с другото. Не разчитай това, че имаш билет да ти повлияе решението им за визата по никакъв начин. За да не те е яд при такива оферти и ако си сигурна, че ти се ходи в САЩ, изкарай виза и просто чакай следващото промо :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Вече имаме билети за 14. – 26. Oktober по 213 евро на човек :) Благодаря много за информацията и да се надяваме Омега Травел да са надежден сайт! Не ни даде обаче опция да закупим допълнителен чекиран багаж и храна.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 51 минути , kopche каза:

Вече имаме билети за 14. – 26. Oktober по 213 евро на човек :) Благодаря много за информацията и да се надяваме Омега Травел да са надежден сайт! Не ни даде обаче опция да закупим допълнителен чекиран багаж и храна.

Пробвай да си въведеш номера на резервацията на техния сайт и виж какви са опциите за добавяне на храна и багаж. С тях не съм пътувал, но с Норведжиън (и почти всички други) можеш да добавяш услуги по всяко време след резервацията, а храната се купува и директно в самолета.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 21 часа, kopche каза:

Вече имаме билети за 14. – 26. Oktober по 213 евро на човек :) Благодаря много за информацията и да се надяваме Омега Травел да са надежден сайт! Не ни даде обаче опция да закупим допълнителен чекиран багаж и храна.

Предполагам,че си имаш виза?Аз вчера щях да купя билети.На сайта на посолството пишат,че искат при кандидатстване за виза самолетни билети,резервации за хотели или покана от приятел за престой.Как е по-добре- да купя билети и ако не ми дадат виза изгарят ли?Или да кандидатствам за виза и ако ми дадат,тогава да чакам промоции.Някой има ли виза отскоро-как решават кой е надежден и кой не-работа,банкови сметки,възраст или какво?

Връзка към коментар
преди 24 минути , Olianata каза:

Предполагам,че си имаш виза?Аз вчера щях да купя билети.На сайта на посолството пишат,че искат при кандидатстване за виза самолетни билети,резервации за хотели или покана от приятел за престой.Как е по-добре- да купя билети и ако не ми дадат виза изгарят ли?Или да кандидатствам за виза и ако ми дадат,тогава да чакам промоции.Някой има ли виза отскоро-как решават кой е надежден и кой не-работа,банкови сметки,възраст или какво?

Напротив, на сайта на посолството пише че НЕ трябва да се купуват самолетни билети преди да имаш виза :

 

Кандидатите не трябва НИКОГА да закупуват билети преди да са получили паспорта и визата. Не можем да ускоряваме получаването на визите на базата на закупени билети. Адресът на TNT за обратно получаване на документите или адресът за доставка могат да бъдат променени по всяко време преди 23:59 ч. в деня преди Вашето интервю в Посолството

Връзка към коментар

Здравейте,

2 седмици в Калифорния за 160 euro на човек/return/. /26.01-11.02/

 

Ако резервирате през агенция няма да може да добавяте храна и багаж, ще трябва да позвъните на Customers desk.

Самолетите са прекрасни, препоръчвам да си носите храна - нищо особено не е тази на борда.

Визи - който си има ;)

 

Като цяло сме доволни от LEVEL, разбира се само на най-ниските цени ....

 

 

Редактирано от ivan16
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Визи имаме от 2015. Гледаме да ги използваме по предназначение. :lol:

Визата е налична. То затова и решението беше взето светкавично от мъжа ми.:rolleyes:

Сега да видим багаж и пр. План за пътешествие и рент-акара да наредим.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 7 месеца по-късно ...
На 19.02.2018 г. в 23:01, lyubo21 каза:

Пробвай да си въведеш номера на резервацията на техния сайт и виж какви са опциите за добавяне на храна и багаж. С тях не съм пътувал, но с Норведжиън (и почти всички други) можеш да добавяш услуги по всяко време след резервацията, а храната се купува и директно в самолета.

Имаме проблем с тази резервация и достъпът до сайта нещо....☹️

На мейла с потвърждение имаме тази препратка:

IMPORTANT: Please check your onward and return flight details through our website: http://www.omegatravel.net/en/mytrips/ because flight schedules may be changed by airline from time to time.

In the future, if you wish, you can also book online through our website: http://www.omegatravel.net for all your flights, hotels, car hires and holidays etc.
 

 

Но това са китайски сайтове и при опит за смяна на езика- дава грешка.

Отделно в Интернет при кратко търсене на фирмата попадаме на https://www.omegatraveluk.com/, където нито един номер от нашата резервация не е намерен.

Как стои въпросът с багажа и заявяване на чекиран такъв, не можахме да разрешим и на нито един от посочените телефони в сайта, защото никой не отговаря, дори и в рамките на посоченото им работно време.

 

Имали вече пътували по тази дестинация с тази компания?

Редактирано от kopche
Връзка към коментар

Аз пътувам с Level сега, но до Монреал. Пробвайте с номера на билета направо в сайта на Иберия. Ще ви прехвърли в сайта, където е резервацията ви. При нас имаше същия проблем, било от смяна на резервациония номер в Level, но не и в Иберия. Полета в първата му част, завършила досега е перфектен!

Връзка към коментар

Много благодаря за включването!🙂

 

Наистина в сайта на Иберия си влязохме с резервационният номер и фамилия.

Само, че линка, който намерих след внимателно вглеждане в изпратеното потвърждение, не беше нито на Омегатравел, нито на Иберия, а 

https://mytripandmore.com/ with your reference no.: ..HB

+ фамилията

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.