Прескочи до съдържание

Боровец за 2 дни между празниците


forry

Препоръчани мнения

Офтопик, но не се сдържах... Собствениците на хотели по родните курорти по празници направо полудяват и не знам на база на какво точно вадят космически цени! Преди седмица ми бяха пратили промоционална оферта от един известен комплекс край Банско. Четохме, смятахме и пак четохме... За четиричленно семейство новогодишен пакет с четири нощувки излизаше почти 6000 лв! Е, сори ама... Мои приятели (пак четири човека) точно за същата сума заминават на десетдневен новогодишен карибски круиз...

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Абсолютно! При положение, че на същите места можеш да платиш в пъти по-малко по друго време.

Ден година храни- за жалост това е веруюто на нашите хотелиери.

Категорично отказвам да давам парите си за нещо, което не струва толкова. :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Боровец е пример за това как не трябва да се развива родният туризъм: великолепна природа, но захабени хотели от епохата на Балкантурист, нови хотели с претенции, но без покритие ( да кажем един "Феста Уинтър Палас" - хотела на Косьо Самоковеца), безброй апартаментни комплекси, перачници на пари, кънтящи на гипсокартон, отвратителна среда на комплекса и цени, които са научна фантастика за предлаганите услуги. Клетият персонал просто не го слагам в схемата... Така нареченият мениджмънт на хотелите гледа умно и си фантазира успехи, които няма как да се случат. Не и в този живот. Тези дни римският ми хотел дава в пъти по-ниска цена от Боровец.

 

Аз предпочитам за зимен отдих района на Мальовица, природата е великолепна, условията за ски - що-годе добри, цените - по-нормални. Що се отнася до обучението на деца, там непрекъснато има курсове: от детски градини до гимназисти.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

- Хотел Рила или хотел Самоков? Спирам се на тях заради наличието на басейн. Ако има други хотели с басейн (а не локва), моля да споделите.

С уговорката, че съм ги посещавал преди години и не съм сигурен сега какво е положението - има едни финландски дървени къщури в Боровец, които бяха на прилични цени и доста приятни, със сауна вкл. Проверявала ли са там  как е положението?

Някои от тях май бяха към хотел, така че се ползваше и басейна на хотела.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Офтопик, но не се сдържах... Собствениците на хотели по родните курорти по празници направо полудяват и не знам на база на какво точно вадят космически цени! Преди седмица ми бяха пратили промоционална оферта от един известен комплекс край Банско. Четохме, смятахме и пак четохме... За четиричленно семейство новогодишен пакет с четири нощувки излизаше почти 6000 лв! Е, сори ама... Мои приятели (пак четири човека) точно за същата сума заминават на десетдневен новогодишен карибски круиз...

Както казваше Швейк  "аналогичен случай при нас, в Чешке Будейовице" :biggrin:  - чета оферта за новогодишна вечеря в ресторант в София на стойност 170лв. (?!?) 

Четох, четох какво включва кувертът, и не видях нито черен хайвер, нито трюфели, нито шампанско Дом Периньон :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За "Феста Чамкория" цената е 220 евро за две нощувки със закуска.

 

Плащайки тази цена, Booking.com ме уверяват, че спестявам 52% !?!

 

За почти всеки хотел в ревютата чета - или спират топлата вода, или не е достатъчно топло, а за къщичките Ягода и Малина какви отзиви има, просто да се хванеш за главата.

 

Още малко ще поровя и се отказвам.

Връзка към коментар

Не знам дали някой е писал вече, но бих ти препоръчала с две ръце  Radina`s way - сто пъти по-добре от Рила и откъм цена и откъм качество (поне лятото имаше доста голяма разлика в цената). Има басейн, в ресторанта готвят божествено, стаите също са на много добро ниво. Не съм гледала цените в момента, дано ти свърши работа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Както казваше Швейк  "аналогичен случай при нас, в Чешке Будейовице" :biggrin:  - чета оферта за новогодишна вечеря в ресторант в София на стойност 170лв. (?!?) 

Четох, четох какво включва кувертът, и не видях нито черен хайвер, нито трюфели, нито шампанско Дом Периньон :rolleyes:

Фичо, по-добре на Рила - http://www.yastrebets.com/ , мястото е чудесно..

Пък и там напиване няма... като ти се замотае главата и излизаш в някоя преспа да се освежиш :)

 

ПС. но нейм.. това е хижата при Маркуджиците.. предполагам, че ти искаш нещо в самия комплекс, за да сте си заедно компанията.., но ако все пак нещо решиш.. не пречи да провериш дали има места. Цените / ако са актуални/ са прилични!Дори и с включен лифт като превозно средство ще ви е по-евтино :)

Връзка към коментар

http://www.vipoferta.bg/%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0-pochvika-bansko-hotel-zodiak-3280.html

Нямам никакво отношение / ако мислите, че рекламирам, го изтрийте /, но попаднах на офертата. Не знам къде е хотела и видях, че се доплаща за НГ, но не ми се вижда скъпо за НГ.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.