Прескочи до съдържание

Търся билет София-Анталия-София


Препоръчани мнения

Търся билет София -Анталия-София за 23,08-30.08.18  до момента най -добрата оферта е през rumbo.es 267 €.през Истанбул с Тюркишеърлайнс .и като сметним че сме 3 -ма ми се струва доста. Откривате ли по добри оферти?

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, babuger каза:

Търся билет София -Анталия-София за 23,08-30.08.18  до момента най -добрата оферта е през rumbo.es 267 €.през Истанбул с Тюркишеърлайнс .и като сметним че сме 3 -ма ми се струва доста. Откривате ли по добри оферти?

 

Дай малко повече информация според въпросите в тази тема:

 

Иначе, ако не ви пречи пътуването до Истанбул преди това, може да летите направо вътрешен полет в Турция и дори без да отварям сайтовете на Pegasus и Turkish, спестяванията ще са добри. Вероятно ще има спестяване и ако купиш отделни билети: София - Истанбул, Истанбул - Анталия. 

 

Разцъкай тези варианти и виж какво ще излезе. 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дата на пътуване :23.08.18

Дата на връщане :30.08.18

Приветствам всякакви оферти ,комбинирани  автобус+самолет,/за момента изглежда най-евтиния вариант/ Автобус до Истанбул  и оттам  Сабиха-Анталия  с Turkish ---rumbo.es 23.16 евро

Багаж: ръчен

Mastercard debit & credit,Visa Debit

 

Опити за смъкване на цена ,които съм опитал:jetcost.es  jetcost.it   bravofly.fr   edreams.net  opodo kayak.it

 

 

 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.